Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

26 хвилин тому, jack74 сказано:

не переконав

я і не намагався тебе переконувати. але свого часу перевів свій контракт на "Супер МТС Легкий плюс", хоча в списку тарифів на сайті його не було :)

так і з РБА для зеро - не все написано по багатьох тарифах. (по секрету скажу - інколи на сайті відрізняється інформація російською і українською мовою, таке також буває...). але  навіть б багатьох поширених програмах є недокументовані можливості.

3 хвилин тому, flashmax сказано:

де ви Zero за 25грн бачили ?

я купував за 130+дорставка

я купував пару штук по 25грн. - наприклад, на автостанції у Львові (як не дивно), а ще прямо в Луцьку можна було купити через Алло з безкоштовною доставкою (вже не можна)

 

32 хвилин тому, jack74 сказано:

ПиПиСи: а в опису того Зеро взагалі брєд

це не маячня, а просто застаріла інформація. 10 місяців тОму можна було легко перейти в Зеро, перебуваючи на території Львівської області (на 111 і зараз в голосовому меню ніби як є така можливість - але перейти вже не можна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

7 годин тому, rrid сказано:

я і не намагався тебе переконувати. але свого часу перевів свій контракт на "Супер МТС Легкий плюс", хоча в списку тарифів на сайті його не було :)

так і з РБА для зеро - не все написано по багатьох тарифах. (по секрету скажу - інколи на сайті відрізняється інформація російською і українською мовою, таке також буває...). але  навіть б багатьох поширених програмах є недокументовані можливості.

я купував пару штук по 25грн. - наприклад, на автостанції у Львові (як не дивно), а ще прямо в Луцьку можна було купити через Алло з безкоштовною доставкою (вже не можна)

 

це не маячня, а просто застаріла інформація. 10 місяців тОму можна було легко перейти в Зеро, перебуваючи на території Львівської області (на 111 і зараз в голосовому меню ніби як є така можливість - але перейти вже не можна)

баригі все давно поскуповлювали((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, jack74 сказано:

а в Одеського ще є час до 13-го жовтня.

ото-то я загубився в часі :) 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Vadimm сказано:

Уєть, з Ред ХС на Лайт+ тиждень назад можна було перейти, тепер - ні.

 

через 111 або 7722 пробували ?

ще пробуйте через оператора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, flashmax сказано:

 

через 111 або 7722 пробували ?

ще пробуйте через оператора

Спробую... Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Отримав новорічний "подарунок". Перевели з тарифу "Просто Супер Український" з підключеною послугою "Рік без абонплат" на Vodafone Light. В умовах РБА вказано, що при зміні тарифу дія послуги припиняється. 3 місяці покористувався...

Написав в службу підтримки. Робот попросив PUK або кодове слово. Більше не відповідають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Саня сказано:

В умовах РБА вказано, що при зміні тарифу дія послуги припиняється.

РБА при переведенні скасували? Дуже дивно. РБА дійсно припиняє дію, але тільки при переході на інший тариф абонентом самостійно. При переведенні оператором РБА повинен був би зберегтися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут детально описано. http://red-forum.com/showthread.php?t=26740&page=136

Якщо Коротко, то дзвонити можна буде як з рба, але ніде не писатиме, що рба підключено, лише консультанти оператора це бачать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, підкажіть-но, оті 40 грн, на які я маю поповнити новий стартовий (необхідна умова для підключення нового стартового), лишаються на рахунку? Чи зникають "за підключення"?

Чому запитую... Є номери в родичів (і багато в кого така ж ситуація), котрих "автоматом" попереводили на Лайт, а там або 2грн/день, що виходить 60грн/місяць, або плати 360грн і підключай РБА. Але якщо сам номер не особливо тримає, то чи не дешевше купити новий стартовий Лайт+ за 25грн і підключити РБА за 280грн?... Вийде "РБА" за 305 грн (25+280=305), тобто 55грн економії... Звичайно, для одного номера це не так вже й суттєво, але мені, напр., "висять" чотири таких номери, а то вже була б економія 220гривень...

 

На сайті пише 

Цитувати

Як підключитити Vodafone Light+?

Придбайте стартовий пакет Vodafone Light +, зробіть перший дзвінок на номер 111, поповніть рахунок на 40 грн одним платежем і користуйтеся умовами тарифу.

а нижче

Цитувати

Послуга «Рік без абонплат»

У разі здійснення рекомендованого поповнення на 280 грн – за 40 грн відбудеться нарахування пакету послуг на місяць, а вартість підключення послуги «Рік без абонплат» – 240 грн. Послуга діє 366 днів з моменту її активації. Вартість послуги знімається під час її підключення.

але це теж якось недосказано, треба мені оті перші 40грн класти, чи вже не потрібно...  

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробуйте перейти в лайт+ за кодом або за допомогою інтернет помічника або оператора помучити, після переходу також діють умови РБА за 280 грн (240+40місячна плата) протягом 7*24 годин.

Взагалі то спочатку потрібно поповнити мінімум на 40, нарахуються місячні пакети і тоді можна активовувати РБА  після поповнення на 240,  протягом 7*24 годин), якщо поповнити на 280 то зніметься 40, залишиться 240=РБА, який можна активувати протягом  7*24 годин, але краще не вираховувати до години

Змінено користувачем IropS
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, IropS сказано:

спробуйте оператора помучити і перейти в лайт+

??? хтось вже так щось "вимучив"??? сумніваюсь...:0116::0127::0120:

Чи як "мучити"? :):0122::boks:  "с прістрастієм"  :mdr::0130::0098: :0079:(ото я вже на смайліках відірвався :_39:)

 

Та і про що саме "мучити"? Щоб безкоштовно перевели з Лайта на "плюс"?  По-перше, написано ж в  Лайті, що

Цитувати

Додаткова інформація щодо зміни тарифу

З 30.10.2017 вартість переходу до тарифів Vodafone Unlim 3G складе 40 грн. Перехід до тарифів Vodafone XS/XS+/XS1/XS2 та Light+ буде закрито.

перехід на "плюс" взагалі закрито, а по-друге, що навіть сам "перехід" на інші ТП коштує 40грн, тобто навіть якщо б якось і погодилися б перевести на "плюс", то сумніваюсь, що задарма...

А якщо навіть припустити фантастику, що все ж перевели, і задарма, то вже точно РБА вартував би не 280грн, як для нового абонента, а вже "базову вартість" - 350грн.

Та й "вимучити" оператора для чотирьох номерів, нервів не вистачить. Чи операторів ;) 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

на які я маю поповнити новий стартовий (необхідна умова для підключення нового стартового), лишаються на рахунку?

залишаться. після попвнення на 40 грн. зніметься абонплата за 1 місяць і пакет активується. якщо будеш підключати РБА, то плата зніметься на суму, меншу на величину абонплати, ніж коштує РБА . наприклад: РБА 280 грн, лайт за місяць 30 грн. поповнити одразу на 280 грн., зніметься 30 грн., потім підключити рба, зніметься ще 250 грн і рба активується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я так і сподівався. Та і на ред-форумі теж типу так написано

Цитувати

Підключення послуги РбА можливе, якщо вже користуєтесь умовами за пакетами послуг (тобто перше поповнення рахунку на сумму одним платежем від 40 грн і більше в цьому тарифі було вже виконане). Для нових абонентів тарифу «Vodafone Light+», які придбали стартовий пакет «Vodafone Light+» або мігрували до данного тарифу, надається протягом перших 7 календарних днів (від дати здійснення першого дзвінка чи міграці до зазначенного тарифу) знижка на підключення послуги РбА, з урахуванням якої вартість підключення послуги складатиме 275..280 грн/рік:

  • за 35..40 грн відбудеться нарахування пакету послуг на місяць (дивись «Вартість послуг на місяць»);
  • вартість підключення послуги «Рік без абонплат» — 240 грн.

 

Тільки що здивували іншою новиною, що досі все ж можна перейти з Лайта на Лайт+! Спочатку мама подзвонила і сказала, що ходила "до них", і там дівчина її перевела з "Лайта" на "плюс" і підключила РБА за 280 грн, а потім і на ред-форумі відповіли, що вчора теж переводились... Короче, зара буду пробувати

 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі ДА, дійсно, з Лайта на Лайт+ переводить! Безкоштовно (для переходу набрати *250*20#phone_green_glow_35144.png) От на офсайті брехуни :) 

Спробував з РедЕкстраXS - такий фокус не проходить :( 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для інфи: малу на днях автоматично перевели на Лайт+. Щойно поповнив на 280 грн, підключило автоматично пакет послуг на місяць, потім підключив РБА (*365#)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехід в лайт+ був закритий, декілька консультантів в чаті це повідомили, навіть після наполегливого спілкування і вимог зареєструвати заявку на перехід.

А сьогодні просто кажуть, що можна і рба при переході з лайт в лайт+ зберігається.

Зі. Підозроюю це пов'язано з нещодавними масовими переводами в лайт з ПСУ і ПСО.

Змінено користувачем IropS
Додав зі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов в "Інтернет-помічник" (мій водафон) по Лайтовському номеру і там дійсно видно, що відкрита можливість перейти в Лайт+

Спойлер

1.jpg.868c6b1a1aa681fdcd096dcac75390c9.jpg

 

 

ПиСи: а як там на рахунок "Zero", ще вони десь є? Вірніше, вони то є (напр.,в OLXі продають), а чи ще є в них та "недокументована" можливість РБА за 92грн? вірніше РБО

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, jack74 сказано:

ПиСи: а як там на рахунок "Zero", ще вони десь є? Вірніше, вони то є (напр.,в OLXі продають), а чи ще є в них та "недокументована" можливість РБА за 92грн? вірніше РБО

На Ред-форумі написали, що є, тому, певно, буду купувати декілька стартових, поки ще лишилось пару днів. Зара  приглядаюсь до продаванів на OLXі

Може хто ще хоче, то можливо б "гурт" підняли б...

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.12.2017 at 12:11, Serpent сказано:

РБА при переведенні скасували? Дуже дивно. РБА дійсно припиняє дію, але тільки при переході на інший тариф абонентом самостійно. При переведенні оператором РБА повинен був би зберегтися.

Відповіді від оператора так і не дочекався. При перевірці *365*1# пише, що послуга не підключена. По факту поки дзвонить, гроші не знімає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, jack74 сказано:

На Ред-форумі написали, що є, тому, певно, буду купувати декілька стартових, поки ще лишилось пару днів. Зара  приглядаюсь до продаванів на OLXі

Може хто ще хоче, то можливо б "гурт" підняли б...

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/mts-smartfon-zero-zero-bezplatn-dzvnki-3g-nternet-6000-mb-na-rk-IDvVQgu.html#c6bb71e3b2

я в нього брав

торг уместен))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Запарив мене цей водафон. Сьогодні для мене стало відкриттям те що мій тарифний план змінив свою вартість з 75грн на 90! Хоча я дня 2 тому заходив на сайт, подивитись які зараз дійсні тарифи то ніде нових цін не було. А сьогодні мене оператор ставить перед фактом що мені мала прийти смска і це писало на сайті.

Ще й враховуючи те що в Київстарі аналогічний тарифний план 45грн і як я знаю якість зв'язку краща

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

Запарив мене цей водафон. Сьогодні для мене стало відкриттям те що мій тарифний план змінив свою вартість з 75грн на 90! Хоча я дня 2 тому заходив на сайт, подивитись які зараз дійсні тарифи то ніде нових цін не було. А сьогодні мене оператор ставить перед фактом що мені мала прийти смска і це писало на сайті.

Ще й враховуючи те що в Київстарі аналогічний тарифний план 45грн і як я знаю якість зв'язку краща

В мене була аналогічна проблема і такі випадки мають місце і в інших операторів.

Придбала "рік без абонплати" і щаслива. Значні плюси - 1) Виходить значно дешевше, 2) Не дістають спамними смсками про поповнення рахунку, різними послугами і т.д., 3) Не змінюють умов тарифу протягом року.

З умовних мінусів лише те, що за раз прийдеться заплатити значну суму.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Busita сказал:

В мене була аналогічна проблема і такі випадки мають місце і в інших операторів.

Придбала "рік без абонплати" і щаслива. Значні плюси - 1) Виходить значно дешевше, 2) Не дістають спамними смсками про поповнення рахунку, різними послугами і т.д., 3) Не змінюють умов тарифу протягом року.

З умовних мінусів лише те, що за раз прийдеться заплатити значну суму.

 

Таку послугу для себе не розглядаю тому що хочаб раз в пів року міняю тариф, або обставини змінюються або знайду щось вигідніше

Так що вкласти гроші на рік вперід для мене не вихід :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...