Перейти до змісту

Якщо в Луцьку буде офіс ммм2011 - ви підете "в тєму" ?


serg90210

Рекомендовані повідомлення

я по приколу закинув пару грошей. Є можливість, а любий банк може виявитись тією ж пірамідою, тільки в довшій перспективі. Вклав, скільки не шкода втратити.

Але про соціальну відповідальність і активність serg90210 - це ти загібаєш. Ладно люди, які на МММ ідуть свідомо, а це вже популізм і разводняк усього загалу, по-моєму. І те, яка шкода буде від падіння піраміди ніяк не рівняється дрібницям, якими ви це зараз прикрашаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і всі ви підете і вложитесь, бо жадність вас змусить...

та ні, це лише окремих жадібність штовхає забути про певні життєві принципи, кладуть голову на рельси граючись в "поїзд їде"

погано що на цих тупих овечок є такі як ти безпринципні, які завжди замість "вставайте он поїзд їде" кажуть "лежіть лежіть поїзд ще далеко"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО serg90210 пора банити за рекламу шахрайських схем!

я щітаю не нада банить. нада п**здити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на тематичному форумі оптимізаторів в курилці створили тему, як людина вклала до 10к$ грошей на 2 тижні і коли захотів їх забрати - йому сказали, що вклад анульований. Дойшов до мільйонника, нічого не допомогло. Тему знесли правда, так як hyip-и заборонені на форумі з недавнього часу. Чи правда чи ні, те що була така ситуація - не знаю, але факт отакий. Так що двісті разів подумайте, перш ніж свої кровні нести невідомо кому, тим більше, де з юридичної точки зору крайнього не знайдете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на тематичному форумі оптимізаторів в курилці створили тему, як людина вклала до 10к$ грошей на 2 тижні і коли захотів їх забрати - йому сказали, що вклад анульований. Дойшов до мільйонника, нічого не допомогло. Тему знесли правда, так як hyip-и заборонені на форумі з недавнього часу. Чи правда чи ні, те що була така ситуація - не знаю, але факт отакий. Так що двісті разів подумайте, перш ніж свої кровні нести невідомо кому, тим більше, де з юридичної точки зору крайнього не знайдете.

якщо не помиляюся,то вклад робиться мінімум на місяць. зарано вернути грошики хотіли :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на тематичному форумі оптимізаторів в курилці створили тему, як людина вклала до 10к$ грошей на 2 тижні і коли захотів їх забрати - йому сказали, що вклад анульований. Дойшов до мільйонника, нічого не допомогло. Тему знесли правда, так як hyip-и заборонені на форумі з недавнього часу. Чи правда чи ні, те що була така ситуація - не знаю, але факт отакий. Так що двісті разів подумайте, перш ніж свої кровні нести невідомо кому, тим більше, де з юридичної точки зору крайнього не знайдете.

якщо не помиляюся,то вклад робиться мінімум на місяць. зарано вернути грошики хотіли :0159:

Точно знаю, що вертали не досрочно. Але знаю там по акції якійсь був вклад. Зараз вже точно не скажу, що і як.. Але факт отакий..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щітаю не нада банить. нада п**здити.

Нічого, мстя його дістане у вигляді тих рефералку з яких він позбирав завдяки маршруткам :)

Далі за "соціальним" добром підуть аргументи, що дєлюгу кришує влада.. ну хоть би сценарій змінили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Хрещатику сьогодні бігали агітатори, дарували жінкам підвявший тюльпанчик (видно скупились раніше) і агітку.. паскудненькі у них креативщики :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суд у Москві заарештував на п'ять діб засновника скандально відомої піраміди МММ Сергія Мавроді за несплату штрафу в тисячу рублів.

"Постановою мирового судді Хамовницького суду столиці щодо Мавроді винесено адміністративне покарання у вигляді арешту на п'ять діб за несплату штрафу", - повідомила "Интерфаксу" прес-секретар Хамовницького суду Дар'я Лях.

За її словами, згідно з матеріалами, що надійшли від судового пристава, Мавроді протягом тривалого часу не виплачував штраф у розмірі 1000 рублів.

При цьому не уточнюється, за що саме скандально відомому підприємцю виписувався штраф.

"Наразі у провадженні мирового судді перебуває 10 аналогічних справ у відношення Мавроді", - зазначила представник суду.

Водночас, як повідомили в прес-службі московського управління ФССП РФ, у московських судових приставів перебуває майже 1900 виконавчих проваджень щодо Мавроді на суму понад 4,2 млрд рублів.

"На сьогоднішній день в Хамовницькому районному відділі судових приставів щодо Мавроді перебуває 1893 виконавчих проваджень", - сказав співробітник прес-служби.

За його словами, "Мавроді заборгував обдуреним вкладникам більше 4,2 млрд. рублів".

"Виконавчі документи щодо боржника продовжують надходити до відділу судових приставів", - додав співробітник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить факт, якщо я вклав наприклад 20 доларів, звідки береться навар?

Як народжуються бонуси?

Знаю банк щоб заробити. дає кредити, купляє бізнес і так далі, а тут не ясно, поясніть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить факт, якщо я вклав наприклад 20 доларів, звідки береться навар? Як народжуються бонуси?

ти справді не знаєш що таке "фінансова піраміда"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бацька в притаманній йому безхитрістній манері розібрався з лохотронщиками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самый вменяемый комментарий оттуда :

К стати, для организаторов финансовой пирамиды и чиновников выгодно, чтобы в один прекрасный момент в контору вломился спецназ и всё закрыл нахрен. Задача топ-менеджеров пирамиды - оттянуть "срок жизни" орканизации. Обычно такие действия согласуются с властями.

Вопрос: почему выгодно? Ответ: Все косяки сразу упадут на власть - мол негодяи, такую солидную фирму закрыли, виноваты в потере денег вкладчиками. Выгодно для организаторов - ситуация форсмажор, типа стихийное бедствие - незаконное действие властей, а мы такие все белые и пушистые, хотели людей богатыми сделать, а тут вдруг хрясь и маски-шоу(спецназ) вломился, всех порвали и контору закрыли. Выгодно для чиновников - во-первых покормились взятками пока контора существовала, во-вторых получили откат за предупреждение боссов пирамиды о предстоящем штурме, в-третьих начальство похвалило за успешно проведенную операцию по задержанию группы аферистов, в-четвертых от людишек отмазались - мол мы такие клёвые, спасли вас от обмана мошенниками и всех разоблачили. В итоге - замкнутый круг, все виноваты и спросить не с кого. Вкладчики недовольны, митингуют - позже им пасть заткнут 5-10% от того, что они вложили и те уйдут довольные по домам, матюгаясь на несправедливость. Вот собственно вся суть пирамиды. Между прочим подобные структуры в Украине уже давно запрещены. Желаю удачи братьям Белорусам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкладчики «МММ» уже в июне «будут плакать» — эксперт

15.03.2012 17:46

Эксперты прогнозируют, что все средства «МММ» раздерибанят ключевые сотрудники системы. AFP Мавроди скоро прикроет «лавочку»

В июне население начнет забирать с «МММ» Сергея Мавроди супердоходные годовые депозиты, что может привести к цепной реакции и обвал всей схемы, убежден специалист Высшей школы экономики Генрих Пеникас, который составил финансовую модель пирамиды. Люди, которые в июне 2011 года вложили 30 тысяч рублей под 65% в месяц, в июне 2012 года могут потребовать от «МММ» по 12,2 млн рублей.

Как передает ТСН, средства, скорее всего, получат ключевые сотрудники системы — стотысячники и миллионники. Обладая всей информацией, они начнут переводить деньги на счета своих доверенных лиц, маскируя это под крупные выплаты участникам системы. Часть средств можно будет вывести, списав их как расходы на рекламу, — это могут делать руководители стотысячных ячеек. Все, что останется, вероятно, будет украдено рядовыми десятиначальниками, которые просто перестанут отдавать деньги со счетов на запрос своих начальников.

Привлечь сотрудников «МММ» к уголовной или административной ответственности будет трудно, говорит адвокат Евгений Знаменский, потому что люди фактически дарят деньги друг другу, указывая при перечислении средств в графе «назначение платежа» «личный перевод». Возбудить дело, например, по неуплате налогов (именно претензии налоговиков в 1994 году спровоцировали обвал пирамиды Сергея Мавроди) также невозможно. «МММ» не зарегистрировано как юридическое лицо. В системе нет центра, единого расчетного счета, директора и бухгалтера. Как сообщалось, по словам самого организатора пирамиды Сергея Мавроди, в Украине в «МММ» вложили средства более 3 миллионов граждан.

cripo.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мавроди «сдали» ФСБ украинские хакеры.

Основатель финансовой пирамиды «МММ» Сергей Мавроди арестовали после того, как украинские хакеры передали ФСБ России информацию о том, что он собрался бежать за границу по поддельному паспорту

Об этом заявил в интервью телеканалу «Дождь» лидер Интернет-партии Украины Дмитрий Голубов.

По его словам, украинские хакеры, взломавшие почту Мавроди, в феврале передали ему переписку предпринимателя, из которой стало известно, что у того несколько фальшивых паспортов - португальский, бразильский, а также литовский на имя Глебаса Виктораса.

Голубов заявил, что передал эту информацию в ФСБ. Первоначально планировалось, что Мавроди будет арестован при пересечении границы за фальшивый паспорт, однако из опасений, что у него могут быть неизвестные документы, основателя «МММ» взяли накануне предполагаемого побега 14 марта под предлогом обвинения в неуплате штрафа, сообщил Голубов.

По словам Голубова, из переписки Мавроди выяснилось, что он собирался покинуть территорию России 15-16 марта. До этого на его счет должны были поступить какие-то деньги для реализации этой цели. Из переписки также стало ясно, что Мавроди через компанию Slogold.net открыл офшорные компании на Сейшельских островах и Коста-Рики, куда перечислял часть средств своих вкладчиков.

http://proit.com.ua/.../20/151116.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій кум зв'язаний з ммм,тільки на іншій стороні країни ,на верхній пост відповів : "не читай всякий мусор.Всё всем платят!"

Де правда ? :0096: то платять чи не платять ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій кум зв'язаний з ммм,тільки на іншій стороні країни ,на верхній пост відповів : "Всё всем платят!"

Сам зрозумів,що написав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій кум зв'язаний з ммм,тільки на іншій стороні країни ,на верхній пост відповів : "Всё всем платят!"

Сам зрозумів,що написав?

от я куму постійно кидаю ссилки ,на матеріали з нету,що тут з'являються і додаю від себе питання,чи проводяться виплати .

принаймні ,на Донбасі проводяться. не вірити йому підстав наразі не маю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вірити йому підстав наразі не маю

Віддай усі вільні гроші куму, а тут потім напишеш який він в тебе ох№нний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вірити йому підстав наразі не маю

Віддай усі вільні гроші куму, а тут потім напишеш який він в тебе ох№нний.

мене цікавить ,як справи в ммм , так само як цікавлять ціни на бензин , погода на тиждень та тури в Європу.

хоча в цю піраміду не вклала ні однієї вільної гривні . просто люблю отримувати інформацію з різних джерел :0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить ,як справи в ммм

новини читаєш? Твого кума шеф збирався на лижі стати, але його вчасно закрили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...