Перейти до змісту

Якщо в Луцьку буде офіс ммм2011 - ви підете "в тєму" ?


serg90210

Рекомендовані повідомлення

В львові на зупинках за склом бачив рекламу з Мавроді. Здивувався, думав максимум в неті будуть піарити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В львові на зупинках за склом бачив рекламу з Мавроді. Здивувався, думав максимум в неті будуть піарити.

яж он зверху написав, шо там вже реально є офіс, так шо я думаю вони не скоро закриються, принаймні пока з лучан гроші не знімуть)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні...не піду. + буду максимально сприяти їхній антирекламі...як на теке ще люди ведуться...21 ст. на дворі а вони думають що ось так просто можна "бабоси" заробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока я небачив жодного реального коментаря, шо комусь не дали цих 20 баксів чи хтось положив туда гроші і неможе забрати, якшо хтось знайде то киньте мені, може я і передумаю туда ложити гроші

тим більше зняти можно в будь яку мить як я зрозумів

Може просто на форумі немає ідіотів, які хочуть звязуватись?.. + весь авангард піару забанений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гимн всех мошейников:

"Если есть на свете дураки, жить нам стало быть с руки" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як можна бути такими наївними.....? Їх кідають, а вони туди само голову пхають....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як можна бути такими наївними.....? Їх кідають, а вони туди само голову пхають....

Мыши плакали, кололись, но продолжали есть кактус (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я подавав як інформацію для тих хто нехоче вкладати, і не залишав ніякої реф ссилки, а ви трактуйте як вважаєте за потрібне

Я трактую так як бачу. Сладкіє трєлі про 500 600 і через рік стопіццот тищ, а потім пишіть в приват.

Тепер відкриваємо правила форуму і читаємо, що світить перманентний бан. Просто не мій розділ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я подавав як інформацію для тих хто нехоче вкладати, і не залишав ніякої реф ссилки, а ви трактуйте як вважаєте за потрібне

Я трактую так як бачу. Сладкіє трєлі про 500 600 і через рік стопіццот тищ, а потім пишіть в приват.

Тепер відкриваємо правила форуму і читаємо, що світить перманентний бан. Просто не мій розділ.

То щож це тоді за форум і за свобода слова, де кругом вбачають рекламу? Для чого створювати форум де людям не дають писати? я думаю ви так далеко зайдете....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То щож це тоді за форум і за свобода слова, де кругом вбачають рекламу? Для чого створювати форум де людям не дають писати? я думаю ви так далеко зайдете....

не повіриш, йдем йдем і зайти не можем

ну фсьо,ТС в чітатєлях

буде ще спроба реклами - бан перманент

пропоную далі лише по темі МММ або ж "мамо чо я такий дурний"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого створювати форум де людям не дають писати? я думаю ви так далеко зайдете......

:D

а ты

сюда зайди, и это им скажи лично :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную далі лише по темі МММ або ж "мамо чо я такий дурний"

Мамо, чого Мене всевишній обділив Мозком = МММ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Львові вже є, цікаво, коли і до нас доберуться? Може є в нас представники? Хотівби поспілкуватись з ними)

"Хотівби поспілкуватись з ними)"

Навіщо? Суть схеми - в інеті вже давно... "по-приколу" спілкувався з кількома "десятниками" (один навіть "сотнік"),не в Луцьку. Можу сказати одне - схема стара як світ от тільки можливості для пошуку потенційних жертв набагато інші (інтернет і т.п.) Люди косять бабло,але,система вже трохи змінилась бо за 100грн. - 1000 через тиждень - не отримаєш (згадайте як було раніше - дав 100 получив 1000),тепер щоб більш-менш накосити треба і суму більшу вкласти і привести кілька "братьев по-разуму",тоді може і вдасться побачити/відчути що таке "шальные" деньги...

Лохотрон,хто хоче потратити гроші - купуйте державні облігації,лотереї. :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут знайомі не знають куди гроші вкласти.

мені дайте - більше толку буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так є в Луцьку МММ чи ні?

А тут знайомі не знають куди гроші вкласти.

якщо почитати "книгу скарг" то можна подумати що Луцьк це один,великий офіс МММ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут знайомі не знають куди гроші вкласти.

Якщо знайомі не знають де просрати куди вкласти гроші, то готовий вислати номер рахунку в лічку))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, пропустив повідомлення))

Ладно, буду другим в черзі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
На телепередаче "Большая политика с Евгением Киселёвым"(Украина), в студии, на полном серьёзе, обсуждали новые схемы Сергея Мавроди вместе с ним в прямом эфире. Слово взял Дмитрий Голубов(Г)- учредитель и лидер "Интернет партии Украины". Его спрашивает(К).

К: - Вы такой одинокий компьютерный Робин-Гуд в борьбе с всемирным злом в лице Сергея Мавроди?

Г: - Нет. Мне помогают много людей из разных стран, ибо хорошо знают кто такой Мавроди.

К: - А украинские политики?

Г: - Пока только советами.

К: - А почему только советами?

Г: - Вот я не знаю. Я хочу обратиться ко всем украинским политикам и сказать, что если вы не остановите этого человека, то он украдёт все деньги, которые должны украсть у нас вы!

анекдот.ру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

учредитель и лидер "Интернет партии Украины". Его спрашивает(К).

а чё этого имбицыла спрашивать то ?

на все вопросы у него будет только один ответ: "А я ИПУ?" :0159::0155::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...