Перейти до змісту

Якщо в Луцьку буде офіс ммм2011 - ви підете "в тєму" ?


serg90210

Рекомендовані повідомлення

на все вопросы у него будет только один ответ: "А я ИПУ?" :0159::0155::D

я просто пишу. © Гето

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив на сайт МММ...дивився рекламу де з одного і того ж салону щасливі вкладники виїжають на БМВ ІКС6))) Жесть так тупо знято!!!

Типу вступайте на БМВ виїжайте...

Це один із видів реклами)))

Знаю що в Луцьку рух є...

То що? Хтось забрав 20 баксів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я почитав цей форум, зрозумів одне що тут не один немає вкладів в ммм а пишуть...... зробіть спочатку хоча б мінімальний вклад на місяць а тоді можна заводити тему. і 20 доларів дають і 25% до вкладу дають так що не потрібно бла бла бла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я почитав цей форум, зрозумів одне що тут не один немає вкладів в ммм а пишуть.

Именно на этом форуме вкладныкив МММ точно не будет, а если и найдутся, то они по любэ не подпадают под звание "Бордовчане и Бордовчанки"

Не в обиду, а имхо.. :)

.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Именно на этом форуме вкладныкив МММ точно не будет, а если и найдутся, то они по любэ не подпадают под звание "Бордовчане и Бордовчанки"

це цілком зрозуміло. це був загальний опис картини яка на даний час існує в ммм а не та що тут описана на форумі .

я нікому нічого не нав'язую я просто описав те як я бачив на свої очі і на свій рахунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене прохання до модерів не прибирайте тему,

нехай повісить, лохотрон чи ні покаже час,

потім разом посміємось або з сьогоднішніх оптимістів,

або з песимістів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serg90210 то як ? получив твій знайомий 20$ ? сказав через 2 дні напишеш ,а вже 2 неділі пройшло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки в нашій країні є лохи то стільки буде існувати лохотрон МММ, життя людей так і нічого не навчило... прикро

как в том анекдоте про ежиков:))))

а обіцяні 20 баксів то знову ж таки розвод на малолеток (ібо що таке 20 баксів? а точно це ж 160 грн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене прохання до модерів не прибирайте тему, нехай повісить, лохотрон чи ні покаже час, потім разом посміємось або з сьогоднішніх оптимістів, або з песимістів

підтримую, про те що піраміда колись рухне я в цьому навіть не сумніваюся. державні структури падають наявний приклад піраміди Греція про що це вам говорить .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я нікому нічого не нав'язую я просто описав те як я бачив на свої очі і на свій рахунок.

бачити рахунок це одне, мати можливість забрати щось з цього рахунку - інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я почитав цей форум, зрозумів одне що тут не один немає вкладів в ммм а пишуть...... зробіть спочатку хоча б мінімальний вклад на місяць а тоді можна заводити тему. і 20 доларів дають і 25% до вкладу дають так що не потрібно бла бла бла.

все таки дуже прошу не продовжувати розмову в стилі "а ви не клали 20 доларів і не кажіть. от покладіть 20 доларів і тоді поговоримо". розцінюю як знов же спрому заМММезувати читачів. і рука тоді нервово стискає затвор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачити рахунок це одне, мати можливість забрати щось з цього рахунку - інше

свій рахунок контролюю я сам

все таки дуже прошу не продовжувати розмову в стилі "а ви не клали 20 доларів і не кажіть. от покладіть 20 доларів і тоді поговоримо". розцінюю як знов же спрому заМММезувати читачів. і рука тоді нервово стискає затвор

ок. :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема насправді глибша....

Давайте глянемо на все з іншої сторони.

Якщо не ммм-лохотрон, то що? Який шлях?

Як стати фінансово-економічно (щоб бути в розділі))) незалежним?

ПС

Працюю, підприємницьких задатків немає)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МММ - "не лохотрон ", це - "кто успел - тот на карусел" дубль №2, сучасний варіант російської рулетки,хто встиг - отримає прибуток, якщо навіть Мавроді застерігає від участі в даній схемі,які ще питання? Хочете ризикувати - ризикуйте,вон - на борді купіть якийсь телефон без перевірки ))) тоді хоч можна буде якесь отримати моральне задоволення від своїх постів,а від піраміди на яку свідомо пішли - 0("нуль").

За ради спортивного інтересу, вже вкладена зовсім не велика сума (кілька людей по пару гривень), мета - "який буде вихлоп і чи зможемо вчасно спригнути"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема насправді глибша....

Давайте глянемо на все з іншої сторони.

Якщо не ммм-лохотрон, то що? Який шлях?

Як стати фінансово-економічно (щоб бути в розділі))) незалежним?

ПС

Працюю, підприємницьких задатків немає)))

працюєте де? наприклад, робота в державних установах взагалі виключає підприємницьку діяльність та роботу "на стороні"...

"лінь",та бажання "швидких" грошей ось основні проблеми з якими потрібно боротись. Це не до ТС - не до Вас і сподівюсь не до інших Бордівчан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"лінь",та бажання "швидких" грошей

вот и вся суть темы...

Якщо не ммм-лохотрон, то що? Який шлях? Як стати фінансово-економічно (щоб бути в розділі))) незалежним?

работать надо... работать... и ещё раз работать...

а не играть в "пирамидки"...

имхо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, система в якій ми живемо, це вдовблює в нас від самого початку, садок, школа, університети...

Працьовитість, виконливість, наполегливість, раз-два, лівою...

Працювати, працювати, працювати, змінювати здоров"я на грошИ, мати свою "блокадну норму хліба", померти не дотягнувши до пенсії, спи спокійно братчику, ти був непоганим мАлим...

Можете називати мене ліньтюхом, я не ображусь,

Не нию! , в мене все добре!

але я не бачу змісту в біганині по колу...змісту цих щурячих перегонів....

мене крутить в чужій системі, від безвиходдя, я її раб,

а позбавитись рабства, до недавного часу, можна було тільки самому ставши рабовласником....

А це не мій шлях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Рабы не мечтают о свободе, они мечтают о своих рабах" (с) не знаю хто

Зю.. а штампи у них заїзджені - інші піраміди, Грецію бідну тикають скрізь. Хоть би шось толкове придумали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую)))),

намагаюсь "лишити веслування та висунути голову з трюму галери",

"веслами" б"ють і знизу і зверху....

))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"веслами" б"ють і знизу і зверху....

И снизу лед, и сверху - маюсь между:

Пробить ли верх иль пробуравить низ?

Конечно, всплыть и не терять надежду!

А там - за дело в ожиданьи виз.

Лед надо мною - надломись и тресни!

Я весь в поту, хоть я не от сохи.

Вернусь к тебе, как корабли из песни,

Все помня, даже старые стихи.

Мне меньше полувека - сорок с лишним, -

Я жив, тобой и Господом храним.

Мне есть что спеть, представ перед Всевышним,

Мне будет чем ответить перед Ним.

Это вам не МММ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це цілком зрозуміло. це був загальний опис картини яка на даний час існує в ммм а не та що тут описана на форумі . я нікому нічого не нав'язую я просто описав те як я бачив на свої очі і на свій рахунок.

На жаль, "лохотронять" по-повному... всі застереження - марні. Мінімальна обізнаність,чи,хоч "прислухатись" до рекомендацій (та хоть тут на борді) - допоможе уникнути неприємних ситуацій, все-одно лізуть в МММ...

извините за банальній вопрос:Вы что то курили недавно?
работать надо... работать... и ещё раз работать...

Вы Ленина - не курили? А,Маркса, Энгельса? Вкурите,Вам понравиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які тут всі розумні... а самі вже давно положили гроші, тільки признатись соромно...

маршрутка - моя робота, скоро будуть ще маршрутки і тролейбуси, і бігборди, і газети, і кожному в скриньку флаер принесуть, і офіс скоро буде... (але разом з тим будуть і соціальні проекти, тому що ммм це не тільки заробіток, це в першу чергу допомога тим хто її потребує) і всі ви підете і вложитесь, бо жадність вас змусить... перш ніж тут філософствувати розберіться про те шо говорите... і чи в загалі це у вашій компетенції, а задля свого рейтинга пофлудіть у іншій темі.... та то ваше право..

на запитання чи забрав мій знайомий 20$, забрав і я вже забра, гроші виводять в гривнях (173 грн.) на особистий картковий рахунок, без ніяких бла бла бла на протязі доби

грошей ніяких я не вкладав, працюю в системі і отримую за це свої бонуси (на життя вистачає), бо вступив не для "наживи", а за для того щоб людям допомагати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть...Цього разу емемемовці ще й "соціально" активні))

Мавроді хоч й хворий на всю голову, але навчився людську необізнанність та жадобу використовувати на повну котушку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які тут всі розумні... а самі вже давно положили гроші, тільки признатись соромно...

маршрутка - моя робота, скоро будуть ще маршрутки і тролейбуси, і бігборди, і газети, і кожному в скриньку флаер принесуть, і офіс скоро буде... (але разом з тим будуть і соціальні проекти, тому що ммм це не тільки заробіток, це в першу чергу допомога тим хто її потребує) і всі ви підете і вложитесь, бо жадність вас змусить... перш ніж тут філософствувати розберіться про те шо говорите... і чи в загалі це у вашій компетенції, а задля свого рейтинга пофлудіть у іншій темі.... та то ваше право..

на запитання чи забрав мій знайомий 20$, забрав і я вже забра, гроші виводять в гривнях (173 грн.) на особистий картковий рахунок, без ніяких бла бла бла на протязі доби

грошей ніяких я не вкладав, працюю в системі і отримую за це свої бонуси (на життя вистачає), бо вступив не для "наживи", а за для того щоб людям допомагати....

а можна я запишуся в список тих,кому Ви допомагатимете?

мене втомили вже пости про допомогу хворим людям,дітям ще комусь на форумі ,радіо ,в інтернеті

я за допомогу молодим сім'ям,талановитим дітям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...