Перейти до змісту

Якщо в Луцьку буде офіс ммм2011 - ви підете "в тєму" ?


serg90210

Рекомендовані повідомлення

мене цікавить ,як справи в ммм

новини читаєш? Твого кума шеф збирався на лижі стати, але його вчасно закрили.

?? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить ,як справи в ммм

новини читаєш? Твого кума шеф збирався на лижі стати, але його вчасно закрили.

українська та економічна правди завжди зі мною :0002: а Ви так агресивно налаштовані,вже киданули Вас мммівці? :0023:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

українська та економічна правди завжди зі мною :0002: а Ви так агресивно налаштовані,вже киданули Вас мммівці? :0023:

Гии)))

paksivatova, як ви відноситесь до тренду по казначейкам Японії? А пріоритетні сектори для вкладень в Україні (крім сталі) перерахуєте? А ситуацію з Азербайджаном поясните в умовах Іранського конфлікту???

Моя вам порада - не читайте радянських газет отого "шо завжди з вами" хоча б до обіду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

українська та економічна правди завжди зі мною :0002: а Ви так агресивно налаштовані,вже киданули Вас мммівці? :0023:

Гии)))

paksivatova, як ви відноситесь до тренду по казначейкам Японії? А пріоритетні сектори для вкладень в Україні (крім сталі) перерахуєте? А ситуацію з Азербайджаном поясните в умовах Іранського конфлікту???

Моя вам порада - не читайте радянських газет отого "шо завжди з вами" хоча б до обіду :)

а коли порадите - після обіду чи перед вечерею? :g06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а коли порадите - після обіду чи перед вечерею? :g06:

Раджу взагалі не читати :) висновок просто з того, що якби ви детально цікавились хоча б тим, що пишуть на е-правді, то до кума вже б не дзвонили :_07:

Зю.. нічого особистого, впевненний шо ви інтєрєсна мадам і компетентна в чомусь іншому :0062:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а коли порадите - після обіду чи перед вечерею? :g06:

Раджу взагалі не читати :) висновок просто з того, що якби ви детально цікавились хоча б тим, що пишуть на е-правді, то до кума вже б не дзвонили :_07:

Зю.. нічого особистого, впевненний шо ви інтєрєсна мадам і компетентна в чомусь іншому :0062:

нічого особистого,Вам нічого не пояснити,все одно як горохом об стіну.... даремно витрачений час :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як справи в ммм , так само як цікавлять ціни на бензин , погода на тиждень та тури в Європу

Зняти накапані дивіденди, заправитись і налєгкє махнуть в Паріж на кохфє? ))) (причинно-наслідкові зв"язки, знаєте...)

Нічого більш сказати, окрім класичного:

Ах, обмануть меня не трудно!..

Я сам обманываться рад!

(Пушкин)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як справи в ммм , так само як цікавлять ціни на бензин , погода на тиждень та тури в Європу

Зняти накапані дивіденди, заправитись і налєгкє махнуть в Паріж на кохфє? ))) (причинно-наслідкові зв"язки, знаєте...)

Нічого більш сказати, окрім класичного:

Ах, обмануть меня не трудно!..

Я сам обманываться рад!

(Пушкин)

краще в Німеччину на пиво :0085:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще в Німеччину на пиво :0085:

не забудьте куму гроші на "зберігання" віддати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще в Німеччину на пиво :0085:

не забудьте куму гроші на "зберігання" віддати.

шановний "порадник як розпорядитисявашимигрошима" , :0103: якщо виникне необхідність,обов"язково у Вас проконсультуюсь,що робити з грошима,не турбуйтеся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тих, хто вірить що Мавроді обсипле їх грошиками:

Ви задумувалися колись, звідки ці гроші візьмуться?

Підприємство щось виготовляє, і з того має гроші.

Магазини продають товар з націнкою і з того мають гроші.

Банки дають позику під проценти, з того мають гроші.

А звідки гроші в МММ? Як вони там примножуються? За рахунок чого вам капають такі великі проценти?

А за рахунок таких самих, які вклали пізніше від вас. Все одно ця булька лопне.

Тільки Вам повезе, якщо ви заберете гроші до того (звичайно якщо вам дозволять їх забрати).

А купа людей, через власну жадібність (вклав тисячу, через місяць заберу півтори.... ай не заберу, а хай ще полежать, буде дві... ай ще почекаю буде три..) дочекаються того, що Мавроді з грошиками десь драпане, і всі знову в черговий раз кусатимуть лікті залишившись з нічим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато хто це знає, в т.ч. ті хто пролетів під час МММ 1.0, but....авось фартане і стану сказочно багатим....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний "порадник як розпорядитисявашимигрошима" , :0103: якщо виникне необхідність,обов"язково у Вас проконсультуюсь,що робити з грошима,не турбуйтеся!

Та не в мене, а в колективного розуму. Так, як Ви це робили тут, з самого початку. :)

vampirich, не розривайся. Люди вірять не здоровому глузду, а своїй жадібності, присмаченій обіцянками "авторитетних" знайомих в "тємє".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://today-tomorrow.at.ua/а тут які привабливі умови! Рай просто.Працюють хай китйці та німці.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, можна сприйняти і як рекламу... :/ Імхо, на борді краще взагалі такі лінки не публікувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мавроді заявив, що на час "зникне":

"Не сумуйте, потерпіть, я ненадовго зник", - сказав Мавроді у своєму відеозверненні, розміщеному його прихильниками в інтернеті, передає Інтерфакс.

За його словами, він буде переховуватися до 9 квітня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Миллионы вкладчиков МММ-2011 отпраздновали 1 апреля свой профессиональный праздник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже в "тємі" :)

Я знов дам ответ на вапос теми - Вам хайпов мало в тирнете ?

Як довго живуть хайпи? Хто знає найстаріший (діючий)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже тисячник? ))

Ні, простий звичайний учасник, якому і не обов'язково будувати свою мініпіраміду. Є бажання стати десятником, але не для заробітку, а для того, щоб мої гроші знаходилися в мене на рахунку, а не в мого десятника, щоб спати спокійно :)

і рука тоді нервово стискає затвор :)

Агітувати нікого не збираюся. В темі буду, по можливості, тільки відповідати на запитання, якщо такі будуть. Тому прохання перевести банхамер на запобіжник :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...