Перейти до змісту

П'яний батюшка у Києві напав на машину ДАІ


Masik

Рекомендовані повідомлення

Не треба всіх під одну гребінку гребти. І формувати хибні стереотипи.

Один чи кілька то не всі.

Під одну гребінку попадають всі ті, які їздять на шикарних авто, в сауну, відпочивати з дівахами, з пузами вище носа.

Ті, які ДІЙСНО служать Богу, не можуть дозволити собі всього цього, бо не гроші заробляють, а моляться і ведуть скромне життя. На превеликий жаль таких одиниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в тему, но! Вчера зашли пообедать в Латте на Киевской, за соседним столиком восседали три батюшки из Центрального собора, попивали кофе с коньяком и с ними "дева" на матушку совсем не похожая, а сегодня, эти же три индивидуума, попивали водочку, закусывая колбаской и запивая пивом в Кав'ярне под Собором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в тему, но!

Усі гаїшники питають: Ти пив? І хоч би один спитав: Ти їв?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав таку історію))))))

Мій друг був в церкві і якось запитав батюшку, чи можна кохатися з жінкою в піст,

батюшка відповів, що можна, якщо не жирна :0152:

Згадав таку історію))))))

Мій друг був в церкві і якось запитав батюшку, чи можна кохатися з жінкою в піст,

батюшка відповів, що можна, якщо не жирна :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав таку історію))))))

Мій друг був в церкві і якось запитав батюшку, чи можна кохатися з жінкою в піст,

батюшка відповів, що можна, якщо не жирна :0152:

Згадав таку історію))))))

Мій друг був в церкві і якось запитав батюшку, чи можна кохатися з жінкою в піст,

батюшка відповів, що можна, якщо не жирна :0152:

А я цей анекдот читав вже давно.

По темі:

ІМХО служитель церкви це не робота, це покликання душі, серця, Бога якщо хочете.раз ти вже йдеш служити Богу, то служи Йому і не позорь святе звання священника!!!!!!

це просто в голові не вкладається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в тему, но! Вчера зашли пообедать в Латте на Киевской, за соседним столиком восседали три батюшки из Центрального собора, попивали кофе с коньяком и с ними "дева" на матушку совсем не похожая, а сегодня, эти же три индивидуума, попивали водочку, закусывая колбаской и запивая пивом в Кав'ярне под Собором.

(закусывая колбаской) аж апетит проснувся :_02: .. Дєва-то хоч симпатична була? Так це не гріх.

А кон"як - по фень-шую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в тему, но! Вчера зашли пообедать в Латте на Киевской, за соседним столиком восседали три батюшки из Центрального собора, попивали кофе с коньяком и с ними "дева" на матушку совсем не похожая, а сегодня, эти же три индивидуума, попивали водочку, закусывая колбаской и запивая пивом в Кав'ярне под Собором.

(закусывая колбаской) аж апетит проснувся :_02: .. Дєва-то хоч симпатична була? Так це не гріх.

А кон"як - по фень-шую.

Дева, по внешнему виду, с Ровенской! Можно конечно предположить, что они её на путь истинный направляли, но ........

О, всопнился мне ешо один батюшка, которого я не раз видел на Ягодыне, направляющегося в сторону Евросоюзной Поляндии, весь такой правильный - в рясе, с хрестом до пупа, а через часик, этот же батюшка, в джинсах и футболке бегал в Хелме и сдавал скупщикам папиросы!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі вони, напівпровідники, однакові))

Про які хибні стереотипи ведеться мова? Уяви, що було б, якби збили б твою матір, сестру, дружину, дитину.. хто тобі ще рідний?! Що б ти тоді відчував? Жила собі людина, любила когось, її любили.. і тут - раз, і нема її. Це страшно.

Не потрібно плутати праведне з грішним.

Коли мова йде про п"яних водіїв за кермом. То це одне. І так зрозуміло що це зло.

А коли всіх священників гребуть під одну гребінку - то це зовсім інше. Це і є стереотип.

І не варто проводити паралелі між пастирями душ та негідними науковцями. Занадто велика між ними різниця.

:_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Прикинь, стою я как то раз в церкви. Заходит мужик с сигарой. У меня аж бутылка пива из рук выпала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ronya Вчера, 14:29

Не потрібно плутати праведне з грішним.

Коли мова йде про п"яних водіїв за кермом. То це одне. І так зрозуміло що це зло.

А коли всіх священників гребуть під одну гребінку - то це зовсім інше. Це і є стереотип.

Це типу четверо священників слізно благали п"ятого священника-водія, щоб він тут же зупинився, а він цього не зробив, ти на це натякаєш? І коли автівка зупинилась аж на повороті біля села Коршовець, то тільки він один поїхав далі, а усі четверо бігом повернулись, щоб надати своєму ближньому першу допомогу? І постраждалого немає нікого? У нас - інші факти.

Будь-ласка, якісь докази, що щось подібне так і було. Може ми чогось не знаємо, а ти в курсі.

Ти не один із цих священників? :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Священика Київської митрополії УПЦ МП Миколу Клименка, який напідпитку напав з кулаками на авто ДАІ, відсторонили від служіння на 3 місяці.

Також як спокутування керівництво церкви призначило йому нести послух церковного читця протягом 3 місяців, пише ТСН.

Сам священик попросив вибачення у священнослужителів і суспільства за свій вчинок.

«Я відчуваю почуття сорому за скоєне... Щиро каюся. Саме таким чином мене відвідав Господь, і це стало для мене хорошим уроком», - сказав Клименко.

Він нагадав, що наближається Великий піст, який «завжди супроводжує боротьба з гріхом, посилюються спокуси, ворог невсипно бореться в нас».

«Хочу наголосити: те, що відбулося – це мій особистий гріх. Нехай ця ситуація не стане спокусою для всіх, хто любить Христа, не похитне вашу віру... Ще раз прошу вибачення у Бога і у вас», - сказав священик.

Раніше в УПЦ МП запевнили, що покарання Клименка буде суворим.

«Священик є священик. Це може бути заборона служіння, позбавлення сану», – заявили в церкві.

Нагадаємо, пригода сталася в Києві 8 лютого. Правоохоронці насилу впоралися з дебоширом, який розмахував кулаками і ледь не вибив скло службового авто. До приїзду наряду міліції співробітники ДАІ замкнули його в джипі.

Почему-то я так и думал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«.. Саме таким чином мене відвідав Господь, і це стало для мене хорошим уроком», - сказав Клименко.

Він нагадав, що наближається Великий піст, який «завжди супроводжує боротьба з гріхом, посилюються спокуси, ворог невсипно бореться в нас».

Так от як відвідує Господь.. на думку московського попівства.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що тут дивуватись це мафія:

1. Чому щоб повінчатись треба штамп з РАГСУ, чи Бог без штампу ну ніяк не повінчає?

2. Чому щоб повінчатися є тарифи, це що магазин?

3. Чому щоб поступити в семінарію треба закашляти кучу бабла? Туди ж йдуть дійсно напевно ті, хто хоче служити Богу? Чи ті які хочуть їздити на крутих тачках і махати хрестами?

4. Чому батюшка так до простих смертних не їздить на хрестини, а якщо хтось попросить за бабкі то приїде з привеликим задоволенням? Де ж тут всі тіпа рівні і так далі.

І чому якщо батюшка нормальний то їздить на вєліку, а якщо тіпа там вислужився то їздить на тачці за 1 млн грн, а де роздати бідним, можна і на деу їздити, а ні подавай лімузини, і кучу всього.

PS: І все зійде з рук, в деяких селах всі підсміюються з місцевих батюшок, які бухають в барах і так далі, і ніхто йому не каже так не можна, бояться що в церкву не пустить, чи там ще що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Батюшка,ви їсте ковбасу в великий піст?!

- Нічого страшного,сину мій...я в олійку мачаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви хочете з нього він посередник між богом та ВАМИ!!

Чому ж тоді посередники безкарно уникають кримінальної відповідальності? Збив - посадили сволоту! Ато виходить якась нерівна вибірковість!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви хочете з нього він посередник між богом та ВАМИ!!

активно готують людей до зустрічі з боженькою, при цьому самі активно цієї зустрічі уникають <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви хочете з нього він посередник між богом та ВАМИ!!

активно готують людей до зустрічі з боженькою, при цьому самі активно цієї зустрічі уникають <_<

Сумніваються, чи потраплять саме туди, куди б так хотіли.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви хочете з нього він посередник між богом та ВАМИ!!

активно готують людей до зустрічі з боженькою, при цьому самі активно цієї зустрічі уникають <_<

підтримую на рахунок посередництва, і ще він жеж слуга а ви всі раби, так що раби завжди винуваті!!!!!!!

Так що сидіть і мовчіть раби, а то бачеш но розпоясилися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умерли в один день водитель автобуса и священник. Стоят они оба перед вратами рая, бог решает кому в рай, кому в ад. В итоге в рай отправляется водитель автобуса, а в ад - священник. Священнику это естественно не понравилось, он пошёл к богу, выяснить от чего такая несправедливость. Священник:

- Боже, я всю жизнь служил тебе верой и правдой, вёл проповеди, за что меня в ад, а этого алкоголика водителя в рай?

Бог:

- Ты говоришь служил мне? Когда ты читал проповеди, все в твоей церкви спали, а когда этот водитель вёл автобус - у него в салоне все молились!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДОНЕЦК. 17 февраля. Донецкий митрополит Иларион ездит по городу на черной дорогой иномарке с номером «Владыка», а живет за городом, где на участке в несколько гектаров стоит дом-замок с медной черепицей, сообщают украинские СМИ.

Сподобалася фраза користувача AK72:

"Это тоже форма смирения: не стилизовать себя под странствующего нищего монаха, а смиренно пользоваться тем, что дают тебе люди и Церковь, но при этом сердцем не прикипая к этим вещам"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ronyaВчера, 14:29

Не потрібно плутати праведне з грішним.

Коли мова йде про п"яних водіїв за кермом. То це одне. І так зрозуміло що це зло.

А коли всіх священників гребуть під одну гребінку - то це зовсім інше. Це і є стереотип.

Це типу четверо священників слізно благали п"ятого священника-водія, щоб він тут же зупинився, а він цього не зробив, ти на це натякаєш? І коли автівка зупинилась аж на повороті біля села Коршовець, то тільки він один поїхав далі, а усі четверо бігом повернулись, щоб надати своєму ближньому першу допомогу? І постраждалого немає нікого? У нас - інші факти.

Будь-ласка, якісь докази, що щось подібне так і було. Може ми чогось не знаємо, а ти в курсі.

Ти не один із цих священників? :_12:

Якщо хочеш зрозуміти, що малось на увазі перечитай уважно вітку.

А то щось твоя фантазія розгулялась.

А якщо навіть перечитавши не зрозумієш - значить воно тобі і не треба було :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...