Перейти до змісту

Час проведення святкування 7-ї річниці.


t0rik

Опитування  

59 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Есть в бане на "Пугачева" класное кафе (пицерия) по-моему, Там несколько раз был, хорошая кухня и недорого. Телеки для просмотра футбола или еще чего.

Предлагаю как альтернатива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть в бане на "Пугачева" класное кафе (пицерия) по-моему, Там несколько раз был, хорошая кухня и недорого. Телеки для просмотра футбола или еще чего.

Предлагаю как альтернатива.

"Беніссімо". Варіант непоганий - пиво там завжди свіже, от тільки конфігурація залу така, що всім разом сісти не вийде. В "Кораблику" столи ставили буквою "П", і всі були якось "вкупі". А в "Беніссімо" треба буде ізголятися, якусь змієвидну конфігурацію придумувати.

Крім того, в "Кораблику" зал був для тих, хто не палить, а в "Беніссімо" основний зал - для курців. І для багатьох це стане default сигналом до того, що можна палити на місці, що для решти малоприємно.

Ну і по вихідним там народ йде з бані, сідає випити по сто грам. Тому наша тусовка, яка захопить весь заклад, буде трохи не в тему.

Для мене особисто найцікавіший варіант - це некурящий зал "Третього кухля" :) Чоловік 35-40 він вмістить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

prg, перчику принесешь? ))) а то з марком сьодня Даркмонка об'їли троха :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене особисто найцікавіший варіант - це некурящий зал "Третього кухля"

от тільки столи в них круглі, один мегастіл скласти не вийде. та й на соплях вони якісь - при мені не один поламали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер ярчик вжн два пива *торчить*

тобі мало, що Ласка тобі по життю пиво винна? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер ярчик вжн два пива *торчить*

тобі мало, що Ласка тобі по життю пиво винна? :_07:

средняя продолжительность бордовки - 7 часов. средняя скорость потребления Маньяком пива - 0.5 литра за 2.8 секунды. внимание, вопрос - каков объем благодарности Ласки? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Если вы тут будете решать ещё и где праздновать?

То я с удовольствием приму участие как гость :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу прийти, де записатись :)

тут

Там мова про 24 число... А де записатися на 25-те? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер ярчик вжн два пива *торчить*

тобі мало, що Ласка тобі по життю пиво винна? :_07:

А я уже розрахувалась :P Карточний долг - долг чести! :D

средняя продолжительность бордовки - 7 часов. средняя скорость потребления Маньяком пива - 0.5 литра за 2.8 секунды. внимание, вопрос - каков объем благодарности Ласки? :smile3:

А горілки? Бо я уже занесла Маньяку пляшечку для бордовки на зберігання. Тепер думаю чи не мало буде?

products-56-labelX.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

С явным преимуществом победила пьяная лягушка суббота. ГолосоВалка прикрыта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ША! ящетаю!

Место - Кораблик и точка.

1. там можно гарантированно закрыть зал только для своих.

2. там свои, понимающие работники, которые знают "костяк" борды по никам и кто какое пиво пьет

3. там нормально втискивается 50 человек за нормальные столы и стулья, на которых хоть танцуй(и даже если будем танцевать на столах - никто милицию вызывать не будет)

4. там вкусная и недорогая кухня

5. там - традиция!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...