Перейти до змісту

Час проведення святкування 7-ї річниці.


t0rik

Опитування  

59 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Якщо комусь пофіг, на коли - будь-ласка, проголосуйте за 25 число :) Бо мені так не пофіг!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25) але де?

Там, де є холодне пиво, і тепле опалення :) Таких закладів, які б змогли вмістити до півсотні людей, в Луцьку небагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25) але де?

і тепле опалення :)

тогда оболонь отпадает - мы в пятницу в верхней одежде сидели :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оболонь отпадает - мы в пятницу в верхней одежде сидели :)

Бум надіятись, що на великій бордовці буде більш гАряче :P .

І я за 25.02.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25) але де?

Там, де є холодне пиво, і тепле опалення :) Таких закладів, які б змогли вмістити до півсотні людей, в Луцьку небагато.

ну щоб всі гарно посиділи то точно не оболоні і майдани

теба щось аля стоп кадр, або курінь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну щоб всі гарно посиділи то точно не оболоні і майдани

теба щось аля стоп кадр, або курінь

Категорично проти.

Має бути щось більш "народне", в "Курінь" вся тусовка навіть не влізе. А "Стоп Кадр" не може вчасно обслужити 5 чоловік - то що казати за півсотні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну щоб всі гарно посиділи то точно не оболоні і майдани

теба щось аля стоп кадр, або курінь

Категорично проти.

Має бути щось більш "народне", в "Курінь" вся тусовка навіть не влізе. А "Стоп Кадр" не може вчасно обслужити 5 чоловік - то що казати за півсотні?

ну тоді щось Бровінське) Курінь- це 100% хороше обслуовування

Стоп кадр згоден

ну а де в луцьку посидіти, щоб й не "ригаловка" й народ сів гарненько)

щось типу Лаки паб києвського)

но з цінами не як в нашого швейка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, очевидно, ти просто не був на попередніх днях народженнях. Тому що формат бровінських закладів не ув'язується з форматом проведення бордовок аж ніяк.

А от "правильна" ригаловка зі свіжим пивом і невибагливою, але хорошою закуссю - якраз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, очевидно, ти просто не був на попередніх днях народженнях. Тому що формат бровінських закладів не ув'язується з форматом проведення бордовок аж ніяк.

А от "правильна" ригаловка зі свіжим пивом і невибагливою, але хорошою закуссю - якраз.

ти правий не був, але хочеться побувати й залишитись з гарним враженням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти правий не був, але хочеться побувати й залишитись з гарним враженням

Тоді повір на слово: бордовка і вишукані ресторації - явища несумісні :) Не тому, що форумчани некультурні, ні... а тому, що панує всезагальна разпіздяйська атмосфера: присутні 50 або й більше чоловік, п'ється пиво, більшість голосно кричать, сміються, після першої години з різних кінців залу чути різні тости... Офіціанти задовбуються підносити пиво - і тому ставлять на стіл 10літрову ємність, з якої кожен набирає собі пиво... Через 20 хвилин ємність пуста. Хтось прийшов вже "вмазаний", викликавши бурю сміху. Хтось, напившись, збирається йти додому, і просить тортика для діток. Йому дають тортик, він його відразу кладе в кишеню піджака, і йде... По залу починається бродіння, народ міняється місцями. Після випитого мужчини починають більше вділяти уваги дамам, а дами після випитого більше схильні приймати знаки уваги.

Коротше: шум, гам, безлад, п'яні морди...

В "Курені" це все я мало уявляю. Як і мало уявляю, що Бровін погодиться закрити "Курінь" на один день із-за бордовки.

Ну, й основне. Я теж досить часто буваю в "Курені", "Короні Вітовта", "Фелічітах", багатьох інших вишуканих закладах з хорошою обслугою. Однак переконаний, що організація бордовки в таких закладах потягне не 100 грн. з людини, а від 300 грн. мінімум. Тому раджу "попуститися", і не нав'язувати своїх власних вподобань.

Особисто я поки що не бачу альтернативи "Оболоні", ну, хіба що "Земан".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом бровінська піцца викликає швидку настю, це про тих з ким я спілкуюсь.

Треба щоб був сві нормальний охфіціант і накше це торба. Ми немали проблем в караблі саме із-за цього і із-зав того що там можна на рогах ходити і стрибати.

Я ПРОПОНУЮ в "МЕЛОДІЮ" якщо гостро всі відмовляться від оболоні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Провеести святкування 7того року. 24.02.2012 тому що тЯпніцО, і в суботу можна виспатись. А в неділю ще щось посвяткувати.

2. Місце проведення традиційно бар "Оболонь" малий зал. Так як незнаю майбутню кількість учасників.

Якщо чесно, то я особисто не уявляю бордовку не в п'ятницю і не в кораблику. В п'ятницю адміни завжди збираються попити пива, тому і атмосфера заходу відповідна.

ну щоб всі гарно посиділи то точно не оболоні і майдани теба щось аля стоп кадр, або курінь
SOAD, Ти був на бордовці хоча б раз? Якого дідька ти починаєш баламутити воду, стоп-кадр чи курінь йому подавай, прийди, прийми участь, а тоді скажеш, що саме тобі там не сподобалось.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оболонь однозначно. и зал стоит заказать уже на следующей неделе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а почему нет варианта *по барабану* Мне всеравно, что в пятницу что в суботу праздновать, и в какую степь теперь голосовать ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а почему нет варианта *по барабану* Мне всеравно, что в пятницу что в суботу праздновать, и в какую степь теперь голосовать ?

Якщо комусь пофіг, на коли - будь-ласка, проголосуйте за 25 число :) Бо мені так не пофіг!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо за тиждень визначитись з кількістю, і вже потім від цього відштовхуватись?

скільки максимум народу може вмістити другий зал Оболоні? чоловік 30?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...