Перейти до змісту

свавілля користувача MANJAK11


SuPerFeT

Рекомендовані повідомлення

Странно... я прочитал первый пост и дал 14 дней РО за обсуждение действий администрации. У нас началась демократия? Вы ж только скажите, я отменю.

А що у вас нема демократії? Тоді американська армія йде до вас. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Взагалі то добре було б у розділі Барахолка дозволяти розміщати повідомлення, скажімо через тиждень після реестрації чи після набору певної кількості повідомлень, бо дуже багато продавців з рейтингом 0 і кількістю повідомлень 0.

да шо ви говорите! Может вобще пусть только модератори продают и покупают,и мне интересно сколько тут будет тем и какой будет товар . Тут и так очень мало хорошого качественого и нового тавару по супер ценам, так его и вобще не будит, и учите економику если интересно, я к тому ето говорю, што если ринок не развывается он обреченный на гибель.

Якщо ти плануєш наповнити борду хорошим і якісним товаром, то і через тиждень твої наміри не зміняться.

Багато знаєш продавців "хорошого качественого и нового тавару по супер ценам", які пробули на борді менше тижня? І ще; ринок (ринкова економіка) буде розвиватись незалежно від того є на борді розділ "Барахолка" чи нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да да, про коми в реченнях повтори ще правила, заодно...

прАдам тєлєфон, б/у пАрядність гарантую...

))))))))

учите економику если интересно, я к тому ето говорю, што если ринок не развывается он обреченный на гибель.

Будь-ласка, пане Адам Сміт, штовхніть в маси лекцію на тему розвитку ринку на основі вільної конкуренції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж якщо її не буде, то буде гірше для всіх, я маю наувазі волинян, лучан, де будем продавати і купляти? хіба є якась альтернатива барахолці в Луцьку?

Ніхто не просить закрити розділ Барахолка, просто для повідомлень у кожному розділі є свої правила і їх потрібно дотримуватись. Модератори діють в межах своїх повноважень, причому в багатьох випадках досить лояльні.

Альтернативних форумів є досить багато (як для волинян (у Ковелі, Володимирі, Рожищах, ...), так і для лучан ) і скрізь є відповідний розділ, проте борда є найбільш популярною. Велика заслуга у цьому адміністраторів і модераторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дімончік ти ж суперечиш сам собі. У тебе ж майже кожна тема повязана з продажем, і нащот того, що там хто писав, що борда загнеться, то не факт, але те що вона стане нецікава для людей це факт, бо в мене всі хто питається про борду тільки з метою щось продати чи купити.

ото через таких барахольщіків як ти, який тут із шкури пнеться, вже колись закрили цей розділ, замінивши на цивілізованіший маркет, алн потім повірили що є на світі нормальні люди і продовжили життя "барахолки". Але бачу ти його скоро вкоротиш їй)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мати рідна, вже й демократію сюди приплели. Дайош 100500 апів теми, або зі зменшенням ціни в 1коп.

п.с. ІМХО, такі ціни на рівненській барахолці точно не по причині "демократії":)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж якщо її не буде, то буде гірше для всіх, я маю наувазі волинян, лучан, де будем продавати і купляти? хіба є якась альтернатива барахолці в Луцьку?

Ніхто не просить закрити розділ Барахолка, просто для повідомлень у кожному розділі є свої правила і їх потрібно дотримуватись. Модератори діють в межах своїх повноважень, причому в багатьох випадках досить лояльні.

Альтернативних форумів є досить багато (як для волинян (у Ковелі, Володимирі, Рожищах, ...), так і для лучан ) і скрізь є відповідний розділ, проте борда є найбільш популярною. Велика заслуга у цьому адміністраторів і модераторів.

Підлиза!!! :0157::_14:

В даному випадку мені твоя думка не важлива. Якщо у Луцьку є популярний заклад (в даному випадку інтернет-ресурс), то я переконаний, що його популярність є результатом спільних дій організаторів, керуючих і працівників цього закладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даному випадку мені твоя думка не важлива. Якщо у Луцьку є популярний заклад (в даному випадку інтернет-ресурс), то я переконаний, що його популярність є результатом спільних дій організаторів, керуючих і працівників цього закладу.

і клієнтів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трєбую прадалженія банкєта!

Ги-ги.. А я вже хотів було написати, що так класно, немає тем типу "свавілля модераторів", а тут....

Ображених тут було вже не один десяток. Хтось в довчній БАН-і. Хтось Реінкарнувався, і пообіцяв "больше нє шаліть" і т.д.

Хтось створював клони типу "Zheny@ hater" і т.д. Пережили.

Хоча, такі теми наводять на одну лише думку. Що переважна більшість правил не читає. А якщо читає, то не розуміє, про що читає.

Надто ображеним за "АП"-и я знову ж пошлюся на правила. Там, також, сказано, що коли людина хоче АП-ати теми щодня, чи щогодини, то може перейти в групу "traders/торговці" і апати досхочу. Як це зробити, питання до Адміністраторів Форуму.

Щодо "хто дав право?" - все просто. Адміністратори дали. Таке на думку не спадало? Ні? а шкода. Я наголошу (повторюся, вкотре вже.....) - Ресурс є ПРИВАТНИМ. І претензії - не приймаються. Як казав один користувач - кому що не подобається - тут ніхто силоміць нікого не тримає. Є безліч інших хороших місцевих ресурсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надоїло. Закрито.

ні,ні і ще раз ні :) Так давно не було подібної теми. Ми таки демократичний форум ;) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

smile284.gif

И закипает в крови

Женьшеневый сок,

И чей то пристальный взгляд

Нацелен прямо в висок.

И летит голова

Вместе с листьями вниз.

Какие смутные дни,

Смутные дни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто в мене до Маньяка претензій нема, все що бачив з його дій: попередив-наказав, словом по ділу. Але часто чути форум ПРИВАТНИЙ що хочем те й робим. Ну але ж законадавства нiхто не вiдмiняв...i сайт якi б не були у нього правила, вони не можуть урiзати права користувачiв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну але ж законадавства нiхто не вiдмiняв..

З цього місця, будь-ласка, детальніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто в мене до Маньяка претензій нема, все що бачив з його дій: попередив-наказав, словом по ділу. Але часто чути форум ПРИВАТНИЙ що хочем те й робим. Ну але ж законадавства нiхто не вiдмiняв...i сайт якi б не були у нього правила, вони не можуть урiзати права користувачiв.

як ви приходите до когось в гості, починаєте хамити, хазяїн виставляє вас за двері з проханням більше не турбувати, згідно якого законодавства ви матимете право добитися права ходити туди в гості й надалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а законодавство тут до чого ? Борда - це приватня квартира.Ніхто ж без моєї згоди не присунеться, скажімо, до мене в квартиру, і не почне вказувати, де ставити капці, а де повинен стояти холодильник...

І я, як хазяїн квартири, не зобов`язаний пояснювати, чому взявши за шкірку, викинув непроханого гостя на сходову клітку.... імхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня, как у модератора со стажем, к MANJAK11 есть только претензии по стилю. во-первых, закрывать топик-нарушитель нужно только в крайнем случае, а в общем достаточно скрыть сообщения с нарушением. особенно касается АП'ов в Барахолке. во-вторых, при наказании нужно оставлять комментарий в Предупреждениях, как и негативную оценку. непосредственно в топик-нарушитель ничего писать не надо.

getto я настоятельно прошу покинуть этот топик, во избежание принудительного выставления за дверь на неопределенный период.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плутаєте все підряд... Наприклад, Вампiрич i Гетто, ви ж якщо будете мати власну маршрутку #15, ви ж не будете перевозити кого захочете!! А всiх... На сайті є опція- реєстрація, відповідно особа може зареєструватись на сайті, а це вже може розглядатись як послуга!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в маршрутці ви платите, за те щоб їхати.

і є певні правила перевезення пасажирів. І якщо ви їх порушите вас мають право висадити.

так що плутеєте ВИ

Заплатіть адмінам троха грошей - тоді буде у вас якесь моральне право качати права (вибачте за тавтологію:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

книга скарг потихеньку скотилась у флуд...

Люди а ви знаете почему в Ровно,на ровенской барахолке так много товаров комплектуючих ноутбуков телефонов и многоо другого и по ценам куда ниже чем в нас, а всьо потому што там модератори и администрацыя очень лояльни по отношению к продавцав и покупатерям и не суют своего носа в каждую тему.

а ну-но, дай но ссилку де там дешевше ....куда ніже, щас провєрім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плутаєте все підряд... Наприклад, Вампiрич i Гетто, ви ж якщо будете мати власну маршрутку #15, ви ж не будете перевозити кого захочете!! А всiх... На сайті є опція- реєстрація, відповідно особа може зареєструватись на сайті, а це вже може розглядатись як послуга!

Barugan, ти по ходу сплутав з "публічним договором". Наскільки я розумію, умовою реєстрації на форумі є те, що ти ознайомився з правилами і зобов"язуєшся їх виконувати. Так само у моїй квартирі - умовою перебування гостя є виконання певних, встановлених мною, правил. Все очевидно, але обов"язково знайдеться той, кому треба розжовувати і класти в рот.

ЗІ. Кому з "особливих" щось не подобається - уважно читайте підпис Торіка.

ЗЗІ. Дивуюся витримці Ман"яка11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня, как у модератора со стажем, к MANJAK11 есть только претензии по стилю. во-первых, закрывать топик-нарушитель нужно только в крайнем случае, а в общем достаточно скрыть сообщения с нарушением. особенно касается АП'ов в Барахолке. во-вторых, при наказании нужно оставлять комментарий в Предупреждениях, как и негативную оценку. непосредственно в топик-нарушитель ничего писать не надо.

getto я настоятельно прошу покинуть этот топик, во избежание принудительного выставления за дверь на неопределенный период.

принято к сведению. В свое оправдание могу только сказать , что модерировать учусь на примерах более старших товарищей, поэтому закрываю темы, потому что видел, как это делали постоянно другие модераторы, причем без обьяснений топикстартеру причины. Поэтому у меня родилась идея цитировать правила. Так же непосредственно РО я выписал всего нескольким людям, самым злосным (по моему мнению) Практически со всеми, кто писал мне в приват, я мирно уреголировал проблемы и открывал их темы. Я человек не злой и если человек пишет мне в приват, что осознал то, что нарушал правила и просит открыть тему, то я открываю . Основным позывом для закрытия темы является какраз то, что человеку цитируеш правила, а он извините *хрен за мясо не считает* и полностью игнорируя, продолжает нарушать. Даже если ктото посторонний комуто указывает на прямое нарушение правил, это ж не повод это игнорировать. Ну и в конце концов, я такой же человек как и все и могу ошибатся, бываю злой,бываю выпивший, могу сорватся и нахамить, но стараюсь всетаки исправлять свои *ляпы* если это возможно. Ну и видя, что мое плохое настроение может отражатся на других людях, уже стараюсь категорически не модерировать в выше описаных состояниях. Так что если я кого обидел, то искренне прошу прощения, но буду и дальше, по мере возможности, следить за исполнением правил, раз уж взялся за это дело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЗІ. Дивуюся витримці Ман"яка11
В нього "зв'язані" руки ;)

Адміни хочуть погризти попкорна ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...