Перейти до змісту

свавілля користувача MANJAK11


SuPerFeT

Рекомендовані повідомлення

Власне вибачають, що створюю тут тему, бо не знайшов більш підходящого місця

Користувач MANJAK11 без попередження закриває людям теми і такі випадкі неодноразові, + спамить теми своїми повідомленнями з посиланнями на правила, суттєво зловживає своїм становищем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

щось давненько подібних тем не було... модери, видно, погано виконують свої обовязки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось давненько подібних тем не було... модери, видно, погано виконують свої обовязки

та я все розумію чи там щось порушив чи що, то можна просто попередити, а не одразу без попередження закривати людям теми, і доречі якщо людині потрібно срочно продати товар і вона піднямає тему щодня зменшуючи ціну, то це вже злочин, бо треба раз в три дні , то що їй тоді ждати три дні поки тема дойде на передостанню сторінку і ніхто навіть не буде у неї заходити і цікавиться, якось то не правельно, на інших форумах ніде ще такого не бачив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пост номер 5 . Я попереджав вас про порушення правил, але ви продовжили робити свое, по справедливостi вам ще й РО влiпити треба, але iншим разом якось
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пост номер 5 . Я попереджав вас про порушення правил, але ви продовжили робити свое, по справедливостi вам ще й РО влiпити треба, але iншим разом якось

а хто вам давав право тему закривати? і доречі я б на вас не скаржився якби я знав що ви тільки мені тему закрили (в одиничному випадку) а так є 100% факти що ви систематично закриваєте теми і інших користувачів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

випадку) а так є 100% факти що ви систематично закриваєте теми і інших користувачів!

держите меня 7ро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ якщо я пишу пост з посиланням на правила, значить я ПОПЕРЕДЖУЮ вас, що ви iх порушуете i цитую, якi конкретно пункти ви порушуете, невже це так тяжко зрозумiти ? Доречi я мабуть перший ввiв таку практику попереджень з цитуванням правил, бо iх (правила) всерiвно мало хто читае напряму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маньяков развелось)))

А как получается, что у товарища 0 сообщений и при этом 4 поддержали и 9 в репутации? Чёй-то не чисто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто вам давав право тему закривати? і доречі я б на вас не скаржився якби я знав що ви тільки мені тему закрили (в одиничному випадку) а так є 100% факти що ви систематично закриваєте теми і інших користувачів!

давайте не будемо голословними, будьласка ссилки *в студiю* де я закривав теми БЕЗПIДСТАВНО. Я ж конкретно по вашiй темi привiв ссилку навiть з посиланням на номер посту, прошу вас вести бесiду апеллюючи фактами

ЗЫ тiльки сама можливiсть закривати теми вже дае менi право це робити. В кого нема права закривати теми це не може робити програмно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно... я прочитал первый пост и дал 14 дней РО за обсуждение действий администрации. У нас началась демократия? Вы ж только скажите, я отменю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно... я прочитал первый пост и дал 14 дней РО за обсуждение действий администрации. У нас началась демократия? Вы ж только скажите, я отменю.

вiдмiни, я всетаки хочу розбиратись вiдкрито, раз таке дiло. Не треба недомолвок i *скритих* образ в душi. Хоча можливо до людини не дiйде, зате може iншi висновки зроблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно... я прочитал первый пост и дал 14 дней РО за обсуждение действий администрации. У нас началась демократия? Вы ж только скажите, я отменю.

А что, Ди, будешь отменять - РО, или демократию? Или того и другого?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GBM2010 и SuPerFeT - клоны, оскорбления с рецидивом - банан навсегда, прости , маньяк, душевных разговоров не выйдет.

А что, Ди, будешь отменять - РО, или демократию? Или того и другого?))

а ничего не буду, ты ж знаешь, что такое "риторический"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди а ви знаете почему в Ровно,на ровенской барахолке так много товаров комплектуючих ноутбуков телефонов и многоо другого и по ценам куда ниже чем в нас, а всьо потому што там модератори и администрацыя очень лояльни по отношению к продавцав и покупатерям и не суют своего носа в каждую тему.

можливо ви й правi, скоро чергова рiчниця борди i вiдповiдно чергова мегабордовка. Чим не привiд прийти й внести пропозицii до адмiнiстрацii, яка буде присутня, сподiваюсь, в повному складi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VeryFate

на цей раз вже не промахнусь, звиняй. Так не можна

Напиште мне в пп, где и когда будет собрания

http://board.lutsk.ua/calendar/event/26-den-rozhdenija-boardlutskua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то добре було б у розділі Барахолка дозволяти розміщати повідомлення, скажімо через тиждень після реестрації чи після набору певної кількості повідомлень, бо дуже багато продавців з рейтингом 0 і кількістю повідомлень 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди а ви знаете почему в Ровно,на ровенской барахолке так много товаров комплектуючих ноутбуков телефонов и многоо другого и по ценам куда ниже чем в нас, а всьо потому што там модератори и администрацыя очень лояльни по отношению к продавцав и покупатерям и не суют своего носа в каждую тему.

Строгость модераторов способствует хотя бы тому, чтобы мы не деградировали до полного суржика и безграмотности;), если уж в рамках терпимости оставаться не удается :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борд то не ларьок, а форум для спілкування, душевного збагачення. А то базар розвели, товар тільки в борді бачить, ач який ...))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то якась чергова реінкарнація alovin"а, котрий також колись верещав, корчив ображеного, також пророкував що ebay.com борда загнеться без барахолки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...