Перейти до змісту

Коли вживані авто дешевшими стануть?


Martene

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, yu2007 сказано:

Якщо страховка польська (німецька) - то разом з нею йде і зелена карта. Можливо не завжди, але в тих авто, що я знаю, було так. Для України авто на іноземній реєстрації повинна мати зелену карту. 

 

19 годин тому, yu2007 сказано:

Вірити у що? Дитячий садок якийсь. Спочатку пишу дурню ("потрібно мати"), а потім з'їжджаю ("мені це просто сказали").

Можна доказ про "разом з нею йде і зелена карта"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 559
  • Створено
  • Остання відповідь
13 hours ago, jack74 said:

 

Можна доказ про "разом з нею йде і зелена карта"?

 

Яволь, майн фюрер.

Wo beantrage ich die grüne Versicherungskarte, und was kostet sie?

Die Karte können Sie kostenlos bei Ihrer Kfz-Versicherung beantragen. Sprechen Sie dazu Ihren Versicherungsvertreter an oder informieren Sie sich im Internet. Bei den meisten Versicherungen, auch bei der Allianz, können Sie die grüne Karte inzwischen auch direkt online anfordern, zum Beispiel bei Meine Allianz. Viele Versicherungen schicken ihren Kunden den Versicherungsnachweis übrigens auch automatisch zu.

Wie lange ist die grüne Versicherungskarte gültig?

Üblicherweise gilt sie 3 Jahre lang, bei der Allianz aber sogar 5 Jahre. Überprüfen Sie am besten vor jeder Auslandsreise rechtzeitig, ob sie noch aktuell ist, und fordern Sie ansonsten direkt eine neue an. Übrigens: Wenn Sie Ihr Auto verkaufen, müssen Sie die grüne Karte vernichten. Der Versicherungsschutz geht nicht auf den neuen Eigentümer über!

Was mache ich, wenn ich die grüne Karte verloren habe?

Sie planen die nächste Urlaubsreise und finden die grüne Karte nicht mehr? Kein Problem: Fordern Sie einfach bei Ihrer Versicherung eine neue Bescheinigung über die Haftpflicht an. Auch das ist kostenlos. Der neue Versicherungsnachweis gilt in der Regel wieder 3 Jahre und bei der Allianz sogar weitere 5 Jahre.

 

А ось що пише польська PZU: 

Korzyści
Każdy posiadacz ubezpieczenia OC w PZU otrzymuje bezpłatnie Zieloną Kartę.

 

П.С. А тепер можна доказ того, що для авто на іноземній реєстрації:

On 21.09.2016 at 9:38 AM, jack74 said:

для пересування по Україні потрібно мати УКРАЇНСЬКУ ОСЦВ. 

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не доказ, а аргумент. А аргумент мати українську ОСЦВ дуже простий: в Україні гарантом виплат по "зелених картах" є МТСБУ. Так от, якщо ти, керуючи таким авто (на іноземних номерах), влупиш кого-небудь, ти впевнений, що МТСБУ за тебе компенсує по цій "зеленій"??? Отож

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, jack74 said:

ти впевнений, що МТСБУ за тебе компенсує по цій "зеленій"??? Отож

Не знаю, не мав справу з МТСБУ. Але чув кілька історій, коли СК не сплачували по цивілках або платили зовсім не ті гроші.

А чим закінчилась історія, коли комунальний снігоочисник без цивілки подряпав машину знайомого? Хтось щось компенсував? МТСБУ?

 

43 minutes ago, jack74 said:

Так от, якщо ти, керуючи таким авто (на іноземних номерах), влупиш кого-небудь

Не юрист, просто роздуми. Якщо справа дійде до суду, або ж якщо страхова / моторно-транспортне бюро вирішить поцікавитися, чи на законних підставах ти керував таким автомобілем в Україні на момент ДТП, що тоді буде? А тоді може вияснитися, що ні, не на законних. Ти ж не думаєш, що вони приймуть до уваги стамбульську конвенцію, а не закон, що дозволяє користуватися цим автомобілем лише тій людині, яка в'їхала на ньому до України. Тобто, якщо в'їхав ти в режимі транзиту 5/10 днів і катаєшся вже кілька місяців - тобі відразу штраф 7-8 тисяч (чи скільки там зараз?). Якщо ж в'їхав хтось інший, а ти лише співвласник чи маєш доручення, а тієї людини, що в'їжджала, на момент ДТП не було разом з тобою в авто - ти не мав права керувати ним.

 

Впевнений, що українська страхова заплатить по українській цивілці??? Отож :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про снігоочисник - МТСБУ послало нафік, я про це писав ще тоді в темі. А що зараз, відписав теж туди в тему, щоб тут не офтопити.

 

По ОСЦВ на машини "неукраїнської реєстрації" - наші страховики дають. Чи є проблеми з компенсаціями по них - не знаю, не мав досвіду і не чув нічого... 

А МТСБУ 100% послало б з компенсацією по такій "зеленій карті", не треба й екстрасенсом бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, я й не звернув відразу увагу

On 20.09.2016 at 23:32, RojkFV сказано:

- це більше в цю тему: Авто на польских номерах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.09.2016 at 09:09, Zalepok44 сказал:

АфігЄЄЄнний ти вихід пропонуєш!

От бери і їзди на Таврії, ризукуй життям кожен день. (Всі надіюсь розуміють що буде з таврією при лобовому, а що буде з єврокаром 2000-х років).

 

Це друже що ти кажеш не є виходом з цієї ситуації!!!

 

Я рахую пока є прогалини в законі ними потрібно КОРИСТАТИСЯ! 

Там не тільки про польщу, ЗВЕРНИ УВАГУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

певно, цитата в тебе вставилась випадково (лишилась з минулих намагань щось написати) , а пост твій стосується мене...

Та тема не суто про польські номера, а про авто на іноземних номерах взагалі. ... ну невірно назвав топікстартер своє запитання...  А твоя "новина" ну точно ніяк не стосується цієї теми, тобто теми  дешевшання вживаних авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а де поділося відео з "чувачком" який приганяв авто з Литви? можна силку в пм ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, про яке саме відео, але є в цій темі (раніше називалась Авто на польских номерах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.......обіцяють закон, який "прикриє лавочку" з автомобілями на закордонній реєстрації: я думаю що буде як мінімум серйозне перекриття кордонів людьми та "розборки" з владою...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@VovkleV не в ту тему... Тобі з цими "страхалками" ось в цю тему: "Авто на ІНОЗЕМНИХ номерах", а тут "дешевшання" :)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь за офтоп, але це відео якоюсь мірою все ж стосується даної теми. 

(автолюбителям із слабкою психікою дивитись категорично не рекомендується!)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім добрий день! Хто знає підкажіть будь-ласка. Маю авто на польських номерах, зареєстроване на двох людей поляка і українця.Поляк завіз це авто в Україну особисто, зараз на ньому їздить українець який вписаний в польський тех паспорт. Скільки часу можна їздити по Україні? І чи треба реєструвати дане авто в МРЕВ якщо пройшло більше трьох місяців як це авто знаходиться на Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

актуальна інфа така

Цитувати

У ДФС повідомили, що перебування з порушенням законодавства на території України нерозмитненого авто на термін від однієї до трьох діб карається попередженням або штрафом у 850 грн. Прострочення від 3 до 10 діб, або повторне порушення протягом року карається штрафом 5100 грн, а прострочення більш ніж на 10 діб – штрафом 17000 грн.

«Співробітники ДФС при виявленні фактів експлуатації автомобілів, що перебувають у режимі “тимчасове ввезення”, будуть розглядати питання про застосування санкцій, описаних в статті 485 Митного кодексу України, а саме – штраф у розмірі 300% митних платежів для цього автомобіля», – заявили у відомстві.

Щодо порушень, що стосуються термінів «транзиту» (ст. 470 МКУ), то прострочення на 1 добу карається попередженням або штрафом 170 грн, прострочення від 2 до 10 діб – штрафом 3400 грн, а за прострочення на понад 10 діб доведеться заплатити 8500 грн штрафу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а і да, авто повинно було б бути зареєстрованим нерезидентом впродовж 60 днів після перетину кордону, тоді рік він може кататись без розтаможки
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Garik1972 сказано:

Всім добрий день! Хто знає підкажіть будь-ласка. Маю авто на польських номерах, ...

ну через пост над твоїм я ж дав посилання на відповдну тему! Там купа відео, купа посилань (і купа ідеологічного офтопу, звичайно :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авакін "торжественно" пообіцяв що будуть єб.....(дєлать шпілівілі) усім підряд, хто "не хоче дати рідній державі гроші.....і є прЄступнік" ! Цікаво на скільки ще людей хватить переносити всі експерименти нашої супервлади.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
10 минут назад, jack74 сказал:

а що, хтось подавав петицію про здешевшання вживаних авто?

я думаю, що то скритий сарказм  Alex S.

якщо ті хлопці на нерозмитнених авто доб"ються свого то для нього, думаю, це буде трохи поразка...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а толку з тих петицій? (слово петиція я так розумію походить від слова петько.....) Вони так "чисто поржать" по моєму.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав за здешевшання, а закінчив "зрадою" "ви ділите Україну"... :0017:

 

І якщо ти готовий чекати милостині від своїх обранців все життя - це твій власний мазохізм.

 

Далі, про твій брєд "Ну не можуть вони відмовитися від розмитнення авто як від статті наповнення бюджету, не можуть.Тому що немають з чого платити соцвиплати" -  це ти від кого почув??? Від Азірова? Чи від Яйценюка? Чи від бідаки-Розенка? Не переповідай байки, якими нас кормлять ці "соцполітики"! Ти спочатку пошукай цифірки, як сильно цей бюджет залежний від суми з розмитнень! Яку долю внески від розмитнень становлять в нашому нещасному бюджеті!

Далі, який сенс бюджету з того, що ти щось там чекаєш вже з 99-го року??? Багато ти вніс своїм чеканням в бюджет??? То ЩО вони з тебе вибили для наповнення свого бюджету великою ставкою за "розмитнення"??? Де користь???

А от якби дозволили НОРМАЛЬНУ ставку, створили б ДЛЯ ЛЮДЕЙ умови (відмінили б дебільне обмеження про "євро-5"), то і ти, і я, і тисячі таких як ми внесли б частинку в той бюджет. 

Подумай добре, ХТО виграє від необгрунтованороздутих ставок "розтаможок" і надутих брєдових для України обмежень "Євро-5", - бюджет чи "бізнесмени", котрі типу "вітчизняний виробник", і котрі й лобіюють ці перепони, щоб не було їм конкуренції.

 

 Мінус за "І треба трохи більше заробляти". Де ви тільки такі розумні заробляльщики беретесь з такими "розумними" порадами...

і за офтоп танкіста, так як відео про "проблеми їзди на іноземних номерах" не відноситься до цієї теми, теми "здешевшання авто" (скільки ж можна вказувати на окрему тему: Авто на ІНОЗЕМНИХ номерах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.10.2016 at 10:09, Alex S сказано:

чому кіпіш піднімаєте тільки в Волинській області та на Закарпутті ? Чим інші 22 регіони гірші?

А з чого ти взяв що в інших областях не їздять на таких авто в тому числі й в Києві їх повно і також створюють об'єднання.

п.с. не нерозмитненому не їзжу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...