Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2013


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

На перехресті Грушевського/Гулака-Артемовського - наїзд на пішохода. Бачив швидку і кучу зівак.
  • 45914-2u.JPG
    Двох дівчаток збив автомобіль на пішохідному переході. Інцидент трапився сьогодні, 2-ого серпня, у Привокзальному районі у Луцьку. За кермом перебував молодий водій. Постраждалих госпіталізували зі струсом мозку, та забоєм бедра.
    Так, близько 17:50 на перехресті вулиць Гулака Артемовського та Грушевського молодий водій прямо на пішохідному переході збив двох дівчаток, віком 9 та 10 років. На щастя, авто рухалось на невеликій швидкості, тому обидві відбулись легкими тілесними ушкодженнями.
    Ось що розповідає дідусь однієї з постраждалих - 9-річної Ані, який і став очевидцем ДТП:
    «Я переводив через дорогу свою онучку та її подругу. Довів до середини, подивився чи немає поблизу машин, і сказав їм: «Йдіть!», оскільки мені потрібно було повернутись назад. А він [водій – авт.] вискочив з Гулака Артемовського, і збив їх», - розповів Володимир Корнійович.
    Зі слів пана Володимира, від удару автомобіля, 9-річна Аня отримала забої бедра, а її подруга, Олександра, відлетіла від авто, і вдарилась головою в бордюр (станом на 19:00 стане відомо, що в результаті дівчинка отримала струс мозку). Обох постраждалих госпіталізувала бригада швидкої допомоги, яку викликали очевидці події.
    В коментарі «Волинським новинам», лейтенант міліції, який прибув на виклик по факту ДТП, розповів, що водій не перебував в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. На питання, чи є очевидною його вина, міліціонер відповів, що поки про це говорити рано – ведуться слідчі дії.
    Сам винуватець ДТП, молодий хлопець, який і був за кермом злощасного Opel Omega, від коментарів відмовився.
    ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 965
  • Створено
  • Остання відповідь

За непідтвердженими данними на переході біля 4-ї школи теж було скоєно наїзд на пішохода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що розповідає дідусь однієї з постраждалих - 9-річної Ані, який і став очевидцем ДТП:«Я переводив через дорогу свою онучку та її подругу. Довів до середини, подивився чи немає поблизу машин, і сказав їм: «Йдіть!», оскільки мені потрібно було повернутись назад. А він [водій – авт.] вискочив з Гулака Артемовського, і збив їх», - розповів Володимир Корнійович.

Не можу уявити людину, яка провела дітей половину переходу і посередині розвернулась.

Чомусь мені здається, що пан Володимир щось не договорює (про те як він переводив онуку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забули дтп на глушець - ковельска біля мед. училища

берлінго, і здається, тойота королла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За непідтвердженими данними на переході біля 4-ї школи теж було скоєно наїзд на пішохода.

В 18:30 проходив там, бачив Ланоса і машину ДАІ. Пошкоджень на автомобілі не бачив.

До того, в 17:15, пр. Волі навпроти магащину "Знання" стояв синій "Добло" з понівечиною задньою частиною та машина ДАІ. Наскільки зрозумів - винуватець втік.

P.S. Перечитав сьогоднішні пости, якийсь день темний, багатий на ДТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора був випадок на розвилці Рівненської і Дубнівської. з парковки Центра обслуговування платників біля податкової викотився синій Seat і покотився на проїзжу частину )) один з очевидців вибіг і зупинив його на "острівку". на щастя все обійшлося без аварій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что была свидетелем и немного участником происшествия. Папа с сыном, лет 6-ти, куда-то очень спешил, вышел с сыном на дорогу в неположенном месте. Потом оставил малого на проезжей части, крикнул ему, чтобы не шел за ним, а сам побежал вперед. Мальчик, то ли не услышал, то ли не понял, но он побежал за папкой и чуть не попал под машину. Слегка его стукнуло, вскользь по крылу. Водитель был начеку, видать. Мое участие было в том, чтобы забрать испуганного мальчика с дороги и матюжить папу. Испугались все. До перехода со светофором 20 м.

Потом я вспомнила ту историю с дедушкой, который оставил девочек посреди проспекта. Блин... Эти взрослые вырастут, а не повзрослеют!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц, как так можно? Вывел сына на середину дороги и бросил, занятые что-ли родители или совсем плохо с головой у них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т-образне перехрестя Грушевського-Гулака взагалі небезпечне, скільки бачив там аварійних ситуацій. Широка пряма дорога, машини летять як з переляку, з боку Гулака теж вилітають, дивлячись вліво лише чи машини немає, і прямо на пішохідний перехід. Машини паркують прямо на повороті, що закриває огляд іншим водіям. Сам майже кожного дня там їжджу. Одним словом, будьте в цьому місці обережні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь хвилин 40 назад, пр. Волі (відрізок між "Вопак" і стоматполіклінікою). Деталей не знаю. Знімав на мобілку, так що вибачаюсь за якість.

post-20055-0-25612800-1376246670_thumb.j

post-20055-0-57864900-1376246673_thumb.j

post-20055-0-05180100-1376246678_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь хвилин 40 назад, пр. Волі (відрізок між "Вопак" і стоматполіклінікою). Деталей не знаю. Знімав на мобілку, так що вибачаюсь за якість.

Чув глухий але не тихий звук удару на Коперніка - ще було видно на вулиці - а то вот воно що ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора проїзджали місце ДТП на пр. Волі десь близько 21.00 ще не було ні ДАІ, ні швидкої. Була драка, водій з легкового автомобіля, скоріше за все був в нетверезому стані, рвався на розборки до водія маршрутки, який сидів на водійському місці закритий і телефонував до когось. Водія легковика стримували дружба з весілля з двома рушниками і якась жіночка. Як трапилося саме ДТП, можу тільки здогадуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

водій з легкового автомобіля, скоріше за все був в нетверезому стані

Теж склалось таке враження (сильно його хитало). Але подумав, що могла бути якась травма.

десь близько 21.00 ще не було ні ДАІ, ні швидкої

Біля мене якийсь чоловік телефонував до міліції (прибл. 25-30хв. на десяту), там сказали, що вони в курсі, і наряд виїхав... Водій легковика спробував завести двигун (?), після чого зачинив автомобіль, і пішов у напрямку Київського майдану.

З.і. Я ДАІців на місці ДТП так і не побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні приблизно в 18.20 виїжджаючи із стоянки від фуршету бус фольксваген протаранив ладу. Жертв ніби немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж виїжджав з Колібріса та бачив аварію. Бус трішки поцарапаний плюс фара розбита, а у лади правої сторони не має, капот задерся майже до вікна. Дивлячи на пошкодження лади водій хоч і не винен, але їхав явно не мало, пошкодження великі плюс ДТП сталось 5 метрів від зебри.Пацанчики летіли добряче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8:30 ранку, Яровиця, навпроти заправки УкрНафта - поперек дороги, з розтрощеним переднім лівим боком - ВАЗ-2113, легковик зіштовхнувся з ПАЗ-3205. Автобус постраждав менше. Водії, ніби як живі-здорові, відбулись переляком і головняком на цілий день. Два екіпажа дайців складають схему ДТП, тягучка транспорту починаючи з підйому з Набережної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на рівненській десь о 18:00 навпрости пластмасового рено і шкода (якщо не помиляюсь) не розминулись на двойній суцільній. Їхав повз, ніби без жертв, але машини побиті сильно.

Та і вчора сонце стояло низько-низько і сліпило ввечері водіям очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцке водитель насмерть сбил 6-летнего мальчика

17 августа 2013 | 15:51

В Луцке 55-летний местный житель, управляя автомобилем "Фольксваген", совершил наезд на пешехода, 6-летнего местного жителя, передает пресс-служба УМВД Украины в Волынской области.

В результате ДТП пострадавший получил телесные повреждения, не госпитализировался.

Открыто уголовное производство по статья 286 (Нарушение правил безопасности дорожного движения или эксплуатации транспорта лицами, управляющими транспортными средствами) Уголовного Кодекса Украины. Продолжается досудебное расследование.

Подробности

По материалам: Украинские национальные новости

http://podrobnosti.ua/accidents/2013/08/17/924318.html

пишуть журналісти хз що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, десь о 19.20, хлопаки на червоному ВАЗі, в якому була куба люду, не вписалися в заїзд до будинків при виїзді з К.Савури на пр.Перемоги. Постраждав жигулик і кам'яний стовпчик, який упав і не піднявся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кільці біля Променя зі сторони Грушевського шкода когось догнала на переході, Побита ліва фара. Очевидно сідаюче сонце засліпило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня, наверное, день догоняльщика. Видел около Пакко на Ковельской аварию, около ТЦ Варшавский и на Огиенка около исторического фольц стоял посреди дороги и гаишники ходили. Ну и сам на Конякина чуть ситроен не догнал)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...