Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2013


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

Зранку 11 липня на Волині зіткнулися два пасажирські автобуси: загинули 4 людей

Більше деталей тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 965
  • Створено
  • Остання відповідь

В аврії попав ніби Богдан і іноземний автобус (Болгарія). Картина там страшна. Інфа від свідків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав їхати у відрядження...

???????

Якщо тим автобусом, то тобі повезло, якщо на Ковель, то їдь на Володимир, якщо просто у відрядження - щасливої дороги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На автобуси треба ставити обмежувачі швидкості. А хто хоче швидше для цього є потяг, який є більш безпечним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав їхати у відрядження...

???????

Якщо тим автобусом, то тобі повезло, якщо на Ковель, то їдь на Володимир, якщо просто у відрядження - щасливої дороги...

Или что то не так или одно из двух...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аварія авотобусів: міжнародного сполучення з Білорусіїї та місцевого міжміського !За попередніми даними перший їхав з Білорусії в Болгарію(віз дітей на відпочинок)не справився з керуванням,та виїхав на смугу зустрічного руху,де зіткнувся з їншої маршруткою.
По предварительным данным, в ДТП погибли семь человек, среди которых один ребенок.
Станом на 10 годину дорога закрита. Їхали в Луцьк, але гаїшники всіх розвертають.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був там, їхали з другом бусом на Світязь, недоїхали, зламалися якраз недалеко від того місця, під Ковелем. Перший раз машина заглохла біля переїзду недоїзджаючи до місця аварії, а потім зламався мотор недалеко заправки вог біля Ковеля. Я назад їхав маршруткою, то мусили об'їзджати селами полями і лісами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cb-02.jpg

З'явилися перші фото зі смертельної аварії на трасі Луцьк-Ковель. Більше тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ето 3.14здец граждане... Хто нас возить??? Да як так???? Ладно психи на іномарках ганяють а тут два автобуси з людьми... Співчуваю рідним загиблих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто жах якийсь, аварія за аварією. сьогодні в 7 ранку мали їхати за товаром в Ковель але поламалась машина, якраз би на 7.30 були б в тому районі.

post-11163-0-35413100-1373536985_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зважаючи, як їздять наші маршрутчики, який стан цих маршруток і стан доріг, рано чи пізно, але таке мало статись... Постійно маршрутками добираюсь до Ковеля і кожен раз на сторожі, що так станеться... Жаль...

Надіюсь, це стане приводом, перетрясти всі маршрутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надіюсь, це стане приводом, перетрясти всі маршрутки.

Перетрясти - перетрясуть, а що зміниться?

Ну поміняють власникам маршрути між собою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуття рідним і близьким... Найстрашніше, те що в наш, сучасний вік компютеризації і швидкостей кількість жертв збільшуєть і буде збільшуватися.... Замітьте - на момент аварії було тільки 4 жертви... через 6-7 годин після того, їх уже стало вісім... Чому люди помирають в лікарнях на руках лікарів??? А вся правда в тому, і причина в тому, що на ДТП приїжають лікарі зовсім не підготовлені надавати першу медичну допомогу, без кисневих масок, балонів, взагалі без нічого - тільки бинт і зеленка і допотопний грат, який повзе з мигалкою 40 км/год.. Міліціянти , якщо приїдуть першими, то взагалі ніякої допомоги не надають, бо не вміють зробити навіть перевязку і штучне дихання... Це взагалі безморальний тип людей - подивіться на відео - тільки шаряться у розитому мотлосі... Як так, якщо людей забирають ще живими в карету ШД , то чому наша медицина така нездала, що не може врятувати ще живу фактично людину... В Америці і Європі витягують людей з безнадійних, з розбитими черепами і випавшими нутрощами... а тут - рука нога зломана - і помер від втрати крові.. Просто шкода, що за це ніхто в державі не відповідає і не дбає. Мої співчуття і сором за країну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"По предварительным данным виновником ДТП был белорусский водитель." А хто ж і ще, хто скаже що виновником жахливого ДТП є жахливий стан доріг і трас, та яка ж це траса????, це стежка міжнародного сполучення. Сумніваюсь, що білоруський водій був в курсі про український феномен "вибачайте за ямковість". Сволочі..Сльози в очах... Самі не раз їздимо тудою. Був момент, коли об'їжджаючи ямки, їхали по зустрічній 5 км/год, а зустрічні машини їхали по нашій полосі, ніби так і має бути. Наші дороги тільки для нас, для українців..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що з Ковеля.Страшна аварія.Їхали білоруси на відпочинок в Болгарію.Станом на 13.00 було вже 8 загиблих(помилуй їх Господи),серед них одна дитина.25 чоловік з травмами різної тяжкості. Знайома колеги бачила місце пригоди,її кілька годин трусило.Коли їхав туди вже все було перекрито,інфи ніякої,попереджень про об'їзд ніякого. Об'їзжав аж через Радошин на "бетонку".Коли їхав назад,то казали,що вже пускають,але виявилось,що ні.На питання до гайца -"Кудою об'їхати?" отримав відповідь-"Не знаю.Пробуйте десь через поля". Я то ладно,а фури і автобуси?

ЗІ:також містика була сьогодні.Планував виїхати на Ковель о 7-й. Не завелась машина.Через годину танців з бубнами завелась(так і не знаю причини).Тоді вирішив вже заїхати по дорозі до одного бордівчанина забрати вел та самокат для дітей з малоймущої родини(планував забрати на зворотньому шляху).

Іноді краще не треба форсувати плани дня,а змиритись з обставинами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час ДТП загинуло 8 осіб (серед них троє іноземців – двоє неповнолітніх та водій "Сетри"), 30 осіб госпіталізовано (22 громадян Білорусі та 8 громадян України)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таких автобусах 2 водія,тому сумніваюсь,що водій заснув.Думаю як зазвичай з Білорусі виїхали годині о 5-й ранку.Не встиг водій ще змучитись.Та як правило другий поряд сидить і балакає.Дорога хоч і відремонтована,але не така, що приколисує.

Мо реєстратор дасть відповіді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...