Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2013


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

Беха виїхала перед фольцом з мийки?

Чи буде це комусь уроком при виїзді з мийки?

Був там, з того що побачив, то митим як раз був Т4 який мабуть і порушив правила перетинаючи суцільну подвійну, вїхавши у брудне БМВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 965
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні в 9:00 при мені на перехресті Грушевського і Гулака білий Рено Кенго якось таксправа обганяв таксі Ланоса, що стесав йому правий бік, а сам аж вилетів на парапети, покоцавши собі чуть не всю машину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 9:00 при мені на перехресті Грушевського і Гулака білий Рено Кенго якось таксправа обганяв таксі Ланоса, що стесав йому правий бік, а сам аж вилетів на парапети, покоцавши собі чуть не всю машину...

теж бачив... ось фото

вибачайте, що здалека - поспішав трохи

post-10338-0-81069000-1370121116_thumb.j

post-10338-0-57662100-1370121118_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цієї ночі в 01.30 бухій пацан на лачетті зарядив в стовп 6000 вольт через дорогу від мене на Дубнівській.Спрацювала подушка,трохи розбив обличчя,а так нічого,живий.А ось електроопорі пощастило менше,той надпис щобачите на фото,був на висоті метра в оригіналі.Тепер сі стало стовпа тримают дроти.Прикол ще в тому що від удару машину розвернуло на 90 градусів,і задок викинуло на ЖД колію.Приїхали родичі забрали водія від гріха подалі,потім через півгодини приїхав черговий ДАЇ(оперативність на висоті),робили заміри,умнічали,потім приїхав важний чин,щось потер з гаїшником,після чого останній сказав суперфразу "Наїзд на бордюр-це не ДТП",і по биріку поїхав.Далі був евакуатор,ну а далі я пішов спати.

Р.С. Картоплю шкода,тільки сходити почала,якби знав,то не садив би...

d7c29eb4e91e.jpg

79ebb8d310d2.jpg

ffdba731b834.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода погано видно лачетті. це він по садовського летів в напрямку цегляного чи шо??

WGisV.jpg

було б весело, якби нічний потяг йому ще й задка підрівняв!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня, около 16:20, на ул. Львовская (возле политеха), едет себе такой автобус Эталон, везет людей и видно куда-то опаздывает (обогнал меня с нарушениями возле туб-диспансера), и тут вдруг жмет тормоз в пол и неестественно быстро останавливается. А спереди таврия отлетает от него метров на 25-30 с разбитым задом. Люди сидят в автобусе, вроде все целые, автобус ехал 60, т.к. я ехал за ним, и если б не АБС то я в него въехал бы.

Судя по всему, таврия собиралась поворачивать к политеху, а водитель автобуса прозевал.

З.Ы. жаль видеорегистратор продал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні напевно важкий день :(

1. 2 блондинки зіткнулися напроти Директорії в результаті та що з переду трималалася за голову сидячи біля дерева на тротуарі

2. "Девятка" протаранила дерево напроти Історичного факультету СНУ

3. на вул.Кравчука таксист здаючи на зад збив бабулю :(

4. напроти обласного ДЮСШ мерс збив людину на пішоходному переході (фото жаль нема)

post-1923-0-72456700-1370611755_thumb.jp

post-1923-0-00012400-1370611768_thumb.jp

post-1923-0-88617200-1370612050_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. "Девятка" протаранила дерево напроти Історичного факультету СНУ

3. на вул.Кравчука таксист здаючи на зад збив бабулю :(

2. 2109 їздить по місту без номерів?. І до речі, "швидка" доволі швидко приїхала на місце ДТП.

3. Немає чого ходити по дорозі як в себе вдома

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Немає чого ходити по дорозі як в себе вдома

дзеркало заднього виду в авто для інтер'єру, правда ж?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. напроти обласного ДЮСШ мерс збив людину на пішоходному переході (фото жаль нема)

уточню лише, що це таксист збив пацана (років 6 приблизно). хлопчик ніби серйозно не ушкоджений. швидка приїхала хвилин за 5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні став свідком жахливої ситуації. Картаю себе, що не викликав ДАЇ. Бидло-водій маршрутки має бути покараний!

20:40. Маршрутка "9а" на вул. Гнідавській перед мостом притисла до бордюри (високої) велосипедиста (хлопець віком 15-17 р.), що той впав і чудом не влетів під колеса. Мудак навіть не пригальмував.

post-10440-0-18463400-1370644866_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. "Девятка" протаранила дерево напроти Історичного факультету СНУ

то навпроти юридичного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні став свідком жахливої ситуації. Картаю себе, що не викликав ДАЇ. Бидло-водій маршрутки має бути покараний!

20:40. Маршрутка "9а" на вул. Гнідавській перед мостом притисла до бордюри (високої) велосипедиста (хлопець віком 15-17 р.), що той впав і чудом не влетів під колеса. Мудак навіть не пригальмував.

Та навряд чи б там ДАЇ сильно допомогло, якби не було доказів (відеозапису чи т.п.). А от такі ідіоти за кермом маршруток нерідко зустрічаються, тільки цей особливо наглий, видно, давно йому бічне зеркало не розбивали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні став свідком жахливої ситуації. Картаю себе, що не викликав ДАЇ. Бидло-водій маршрутки має бути покараний!

20:40. Маршрутка "9а" на вул. Гнідавській перед мостом притисла до бордюри (високої) велосипедиста (хлопець віком 15-17 р.), що той впав і чудом не влетів під колеса. Мудак навіть не пригальмував.

я на тій ділянці дороги напрямку їжджу тільки по тротуару, обїзжаючи стовпи, попід гілками дерев, але так дійсно безпечніше, ніж можливість попасти під колеса транспорту який там лавирує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 17-ої год. біля Там-Тама,що на Відродження, ДТП з участю буса і велосипедиста. Автомобіль повертав ліворуч у двір, не пропустивши велосипедиста... У велосипеда (ніби дитячий) вісімкою переднє колесо, потерпілого вже не було видно... Більше подробиць не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні зі сторони мосту по вул.Данила Галицького, неслося пяних два де Білла , зачепили жінку, вискочили на тротуар, колеса задні відірвало ударом об бровку, проповзли ще 30м до стовпа на узбіччі

post-16692-0-43498200-1371070111_thumb.j

post-16692-0-39253400-1371070126_thumb.j

post-16692-0-45755900-1371070138_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колеса задні відірвало ударом об бровку

Да... на таких автомобілях небезпечно навіть виїжати з дому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив також це дтп, просто жах, це ж яка була швидкість щоб отак вилетіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачив як ця аварія відбувалась, якраз їхав на своїй машині у зустрічному до нього напрямку, чувак на ланосі їхав десь 80-90 з мосту через стир, коли почав повертати, то через велику для даного повороту швидкість передні колеса почало зносити , машина пішла в юз, на тротуарі стояло кілька людей, десь 4, точно не памятаю, він летів прямісінько на них, чудом зачепив лише одну людину, думав змете усіх, все-таки встигли люди відступити на шаг в цей момент. Машина наїхавши на бровку злетіла десь метр, ну а де він зупинився я вже не побачив, проїхав. Дивно, але я не помітив що задні колеса відлетіли. Отаке-то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gonschik, гарно пишеш... але мені дивніше як наш народ так це просто проїзджає мимо... а може там комусь аптечку треба було запропонувати... чи ще якусь допомогу.. там на тротуарі люди стояли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...