Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2013


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

Мда, сьогодні не день велосипедиста явно.

я й сам чуть сьогодні в обід не попав в авто.

їхав по Перемоги (яку пофрезерували так, що водії авто обїзжають хто як) в сторону Соборності. Доїхав до кільця Перемоги - Шопена - Огієнка, на кільці немає нікого - йду далі (за мною ззаду чуть зліва авто), справа (зі сторони Шопена підхав джип і зупинився, пропускаючи нас (ми є на кільці). З Огієнка "девятка" вирішила обійти стоячий джип справа (мені не видно її, а йому мене за джипом), прийшлось гальмувати, аж заднє колосе в юз пішло - півметра не хватило до його лівих передніх дверцят і крила ("девятка" правда також загальмувала).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 965
  • Створено
  • Остання відповідь

Потерпілий сусід з Дубнівської, десятикласник живе з мамою. Дай бог щоб тільки все обійшлося

щойно по "Аверсу" сказали, що є перелом, забої, але нічого надто страшного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там, якщо рухатись від ринку, стоїть обмеження швидкості - 40 км. Щось я сумніваюся, що всі там так повзуть.

Якщо біля знаку немає таблички, яка вказує на відстань, на якій діє знак, то його дія поширюється до першого перехрестя. А перехресть після ринку багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо біля знаку немає таблички, яка вказує на відстань, на якій діє знак, то його дія поширюється до першого перехрестя. А перехресть після ринку багато.

Знак стоїть за перехрестям Глушець-Паркова, і перше перехрестя, яке скасовує дію знаку - тьощін язик. Тобто обмеження діє на добрій половині вулиці. Хто знає де ласапедиста збили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає де ласапедиста збили?

якщо їхати до від базару, то десь перед заправкою метрів так 100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо їхати до від базару, то десь перед заправкою метрів так 100

Как ето?

Тобто в зоні дії знаку "Обмеження максимальної швидкості". Цікаво яка тоді в авто швидкість була, сумніваюся що 40 км/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сумніваюся що 40 км/год

це вже встановить експертна служба. А порушення ПДР велосипедистом Ви автоматично виключаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже рідко хтось там літає понад встановлену правилами норму.

Там, якщо рухатись від ринку, стоїть обмеження швидкості - 40 км. Щось я сумніваюся, що всі там так повзуть.

п.с. Щойно в Яндекс.Картах розгледів, що знак обмеження швидкості є і в зворотньому напрямку, перед центральним входом в парк.

Якщо розібратись, то данний знак там не дійсний... Зміни до Пункт 12.10

Тобто, в данному місці треба щоб знак 3.29 втановлювався разом із знаком 1.22.

post-10847-0-02653900-1369078435_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А порушення ПДР велосипедистом Ви автоматично виключаєте?

Звичайно, що ні. Просто не сподобалося як Ви фактично виключили вину автомобілістів, зваливши все на велосипедистів-скутеристів. До речі я сам не велосипедист, а автомобіліст.

І на Глушець майже ніхто не їздить помаліше 40км, другими словами порушують майже усі автомобілісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо розібратись, то данний знак там не дійсний... Зміни до Пункт 12.10

Тобто, в данному місці треба щоб знак 3.29 втановлювався разом із знаком 1.22.

Якщо розібратись то не знак є недійсним, а "водій не може бути притягнений до відповідальності згідно із законодавством за перевищення встановлених обмежень швидкості руху". Але в даному випадку водій через перевищення швидкості (чи було воно залишимо визначати експертам), скоїв дтп. От за наїзд на велосипедиста йому і прийдеться відповідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не виправдовую водіїв, сам не люблю гонщиків, які плювати хотіли на правила та на інших. Просто на великах та скутерах (добре, що хоч заразз ввели їх реєстрацію та посвідчення водія відповідної категорії на мотороллери) їздять багато підлітків, які не знають та не дотримуються правил, людей похилого віку, які вже мають поганий зір чи слух, а на дорозі, особливо в нашій країні, потрібно постійно бути уважним, "смотреть в оба", бути в свою чергу толерантним та взаємоввічливим до всіх учасників дорожнього руху, будь то пішохід чи велосипедист, а не кричати - "я на велику, всі водії повинні мене пропускати!!!". Просто можу згадати чимало випадків, як на власні очі бачив, коли велосипедисти летять під колеса, а автомобіль не може зупинитися, як вкопаний, навіть якщо їде 40 км/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там там - я. Команч - ні подряпини. Винен я. Не вистачило гальмівного шляху

Там там - я. Команч - ні подряпини. Винен я. Не вистачило гальмівного шляху

Там там - я. Команч - ні подряпини. Винен я. Не вистачило гальмівного шляху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там там - я. Команч - ні подряпини. Винен я. Не вистачило гальмівного шляху

Там там - я. Команч - ні подряпини. Винен я. Не вистачило гальмівного шляху

Там там - я. Команч - ні подряпини. Винен я. Не вистачило гальмівного шляху

Струсу немає? В очах не троїть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і трохи розуму...

яки там дитина перехід переходила?...

Я уважний був. він невідь де взявся. Я не заперчую факт, що порушив пдр - не тре мені ще зверху тут мозг насіловати.

Перший нормальний велосипед - постав себе на моє місце. До того ж починався дощ - я спішив додому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора 19го був свідком дтп на Клима Савура навпроти газороздатки - близько 22-00 червоний Форд летів з сторони Київського майдану, на повороті перед газороздаткою пішов боком по зустрічній і вискочив задом через бровку на газон зліва, на щастя нікого по дорозі не зачепили,потім з машини вийшло пару чуваків, поспішно спихнули її на дорогу закрили і втекли - машина була не на ходу, поспускали колеса. Пізніше приїхало 2 машини ГАЇ. Чи знайшли водія і чи був тверезим не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того ж починався дощ

Так і ти ж не з цукру..

я спішив додому

не спіши - тебе чекають дома!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив вчора біля заїзду до там-там джипік підм"яв велосипед. деталей незнаю, але з огляду на те як стояв джин - припускаю: велосипедист вирішив що червоне світло то для авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от олені :_07: на рівній дорозі машину вгробили.

Там піля довгого спуску підйом і плавний поворот направо, як поремонтували дорогу олені розганяються на спуску і аварії дуже часто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, дякую - розумні слова.

Був в лікарні зранку - перелом ключиці. місяць в гіпсі :0150:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в лікарні зранку - перелом ключиці. місяць в гіпсі :0150:

Одужуй! маєш час вивчити ПДР. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в лікарні зранку - перелом ключиці. місяць в гіпсі :0150:

Одужуй! маєш час вивчити ПДР. ;)

Дякую! Обов"язково цим займусь. :0165:

Частіше буду на борді :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...