Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2013


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

Працівники відділу ДАІ Луцького МВ УМВС України у Волинській області знайшли на місці пригоди деякі деталі автомобіля.

Вже за півтори години на одній з вулиць міста знайшли розшукуваний автомобіль «Фольсваген Гольф». Слідчо-оперативна група оглянула транспортний засіб і встановила, що це справді саме те авто, яке стало учасником ДТП.

Автомобіль доставили на арештмайданчик ВДАІ Луцького МВ.

Наразі проводяться заходи щодо встановлення особи водія та притягнення його до відповідальності, кажуть в міліції.

http://www.volynpost...mamu-z-dytynoyu

ох нічого ж собі... якраз під моїми вікнами... :( нічого не чула о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 965
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні десь біля 12 год на світлофорі біля ТЦ "Варшавський" догнала одна машина яка чистила дорогу - іншу... сміх та й годі. Загнув йому ззаду розкидувач піску. Створили біля ДАЙців заторчик і думали що далі робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соррі за Offtop тепер залишимося з неприбраним містом.

P.S. Раніше наше місто Гавнішало тепер буде самим Брудним (при зразковій чистоті м. Луцька) та враження тепер від міста зовсім інше ніж раніше Гостинне місто Луцьк напевно наші чиновники перестали бачити наше місто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку знову згорів автомобіль. http://www.volynnews.com/news/extreme/u_lutsku_znovu_zghoriv_avtomobil_foto/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Карпенка-Карого ДТП. Бачив ГАЗ ("Волга") з розбитою правою фарою і бампером заваленим. Здається Кенгу догнав.Можу помилятися,з далеку дивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На повороті Задворецької перед переїздом оранжевий джилі злетів в бік опеля, який їхав від переїзду, виштовхнувши його на кучугуру на узбіччі.

Тянучка від Карпенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то він сам туди заскочив... пошкодження мінімальні бо візуально ні водії, ні я не помітив... бачив як вони дуже вглядались і шукали що помяте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На трасі Р14 (Луцьк-Маневичі-Любешів-Дольськ), на відрізку шляху між с. Дачне і с. Жабка десь о 18.40-19.00 "фуру" розвернуло поперек дороги,

утворився затор довжиною у кілька кілометрів в обох напрямках руху, працювали МНС-ники. За хвилин 20-30 рух транспорту на трасі був відновлений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже можна сказати вчора, 09.15 ранку навпроти автозаводу, Ланос заїхав в зад джипу. Далі рухаючись по трасі до Рівного, між Піддубцями та Звіровом на боці лежала Газель. В 17.00 на Володимирській дтп, розбита ауді 100,було ще декілька автомобілів але з чим зіткнулась незрозуміло. Працювали дайці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, не зовсім в тему.

аварія під Бродами 18.01.13-Пазік не пропустив фуру- 4-ро загиблих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні в першій половині дня на рівненській біля заправки ВОГ стояв білий фіат скудо (вроді) з розбитою мордою і фольц кадді з питим боком (углом). кадді стояв поперек дороги. хто що куди і як - не вкурсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора приблизно о 9-00 на площі Воз"єднання Ланос не розминувся із маршрутним Богданом. В Ланоса морда добряче була потовчена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І дтп і наука.

Два тижні тому водій нашого підприємства збив пішохода, який раптово вийшов на дорогу.

Так як рухався нешвидко, але дорога була слизька, він його таки вдарив. Ніби несильно..

Той дід піднявся сам, поки водій вийшов з машини. Наш водій запропонував викликати швидку, той відмовився, лише попросив його відвести додому, бо живе поряд (кілька десятків метрів). По дорозі діда ще раз запитали чи все гаразд, чи не потрібна йому допомога. Той знову відмовився. Водій привів діда додому, запитав чи є до нього претензії. Отримавши заперечну відповідь вернувся до авто і поїхав далі у справах.

На наступний день на фірму приїжджає міліція зі звинуваченнями "збив, і втік з місця дтп"...

Так що у таких випадках якщо навіть не мають до вас претензій обов"язково беріть розписку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І дтп і наука.

Два тижні тому водій нашого підприємства збив пішохода,...Наш водій запропонував викликати швидку, той відмовився, ...На наступний день ... приїжджає міліція зі звинуваченнями "збив, і втік з місця дтп"...

Так що у таких випадках якщо навіть не мають до вас претензій обов"язково беріть розписку.

100% Таких випадків багато. Полюбому потрібно везти в травмпункт і там провести огляд. Інакше потім вдома "грамотні" родичі потерпілого, відчуваючи, що тут можна збити копійку, підбивають свого "потерпілого" писати заяву в міліцію, що водій втік, і потім спробуй доведи, що ти не верблюд.

Або інший варіянт - на наступний день потерпілий лягає в лікарню, а його родичі біжать в міліцію, що ти збив і скористувався шоковим станом збитого, що той просто від шоку нічого не відчував, а тут сьогодні в нього "виявилось" купа сильних ушкоджень...

Правда, бувають і такі випадки, коли "потерпілого" не вдається зловити :) Тоді, бажано, записати телефончики свідків на всякий випадок :)

В нас водію якось тітонька біля старого базару так під колеса кинулась з-поміж потоку зустрічних машин... Вискочила між машинами, влупилась в дверку, збила дзеркало, скотилась по крилу, вскочила, вхопила сумки і далі гайнула в маршрутку якусь сільську :) Водій потім з тиждень переживав, чи не прийде міліція :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви знаєте, я пішохід, а не водій, але оцих студенточок і тьотьок повбивав би. біля центрального корпусу ВНУ (СНУ) АЖ ДВА ПЕРЕХОДИ, один від одного за 40-50 метрів. ЯКОГО ТИ Х... ПИТАЄТЬСЯ ПОВЗЕШ ПОСЕРЕДИНІ МІЖ НИМИ?! ото вилізло з маршрутки і поперло прямо. є клепка в таких? а ще самий шик кляцати айфоном і іти отак посередині. це взагалі шикарно!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви знаєте, я пішохід, а не водій, але оцих студенточок і тьотьок повбивав би. біля центрального корпусу ВНУ (СНУ) АЖ ДВА ПЕРЕХОДИ, один від одного за 40-50 метрів. ЯКОГО ТИ Х... ПИТАЄТЬСЯ ПОВЗЕШ ПОСЕРЕДИНІ МІЖ НИМИ?! ото вилізло з маршрутки і поперло прямо. є клепка в таких? а ще самий шик кляцати айфоном і іти отак посередині. це взагалі шикарно!)

Із-за такого так грубо осуджувати, такі слова писати - негарно. Ви занадто емоційний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із-за такого так грубо осуджувати, такі слова писати - негарно. Ви занадто емоційний.

:) він ще чемно написав :) Я б про тих курей і коров висловився грубіше, стримуюсь просто :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із-за такого так грубо осуджувати, такі слова писати - негарно. Ви занадто емоційний.

:) він ще чемно написав :) Я б про тих курей і коров висловився грубіше, стримуюсь просто :)

Я раз теж не витерпів, вийшов з авто (шпіндюк, 20 років), жіночка старша, я ввічило почав їй пояснювати що за 30 метрів пішохідний перехід, так та курка мені в лице плюнула, я її обматюжив і послав після цього, тепер завжди матюжу всіх хто не на пішоходних і то дуже жорстоко =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, близько 12-15 на в"їзді на кільце Волдодимирської (з вул.Глінки) стояли - попереду чорна Беха, з польськими (здається) номерами й, за нею, сірий Ланос. В Ланоса прим"ятий капот, на БМВ пошкоджень видно не було. Роз"їхались швидко, хвилин за 7 -10, без ДАЙців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...