Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2013


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

Чуєш Вася. Ти по ходу тут самий матьорий. Давіай може десь побачимось і поговоримо за жизнью Ти все знаєш судячи по всьому. Хочу тебе побачити і в очі глянути. Такому знатному юристу як ти себе імпонуєш. І в мене є така думка, що ти будеш не в захваті від цього знайомства. Пиши в ПП номер телефона і завтра я тобі наберу і побачимось коментатор.P.S. Ти з свого авто трупи витягував.................? Чуділа пише тут. Поїздь по трассах а потім розказуй.

Чоловіче, збав оберти. Чи новорічне шампанське ще в голові? Чи тобі хочеться про трупи з машин "посмакувати"?Так от я, наприклад, витягував....Частинами, хоча ще живих. І був не по лікті, а весь у крові..І в усьому іншому. І що? А про ДТП і сам тут відписуюсь.

Рекомендую переглянути свою поведінку відносно інших. Навіть в інтернет мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 965
  • Створено
  • Остання відповідь

Зовсім не ДТП, але не знаю куди запостити.

Значить, ввечері промчались в сторону замку дві пожежні, ну а ми якраз ішли в ту сторону. Біля Корони Вітовта на парковці заливали майже повністю згорівшу камрі.

Біля неї походжав Козюра, улибався. Походу це його (АС 2000 АІ)

За фото вибачаюсь, робив на зажигалку)))

post-6632-0-67008900-1357241221_thumb.jp

ЦЕ спалили машину не КОзюри а другого "буратіни" Сергія Були.

http://tsn.ua/ukrayina/u-lucku-vidomomu-biznesmenu-spalili-avtomobil.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сподівалась,що vetalforever уже хтось забанив навічно, а тут черговий глибокозмістовний пост :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сподівалась,що vetalforever уже хтось забанив навічно, а тут черговий глибокозмістовний пост :0159:

"нова гілка, прохання дотримуватись правилтут лише свідчимо про факт, можливо даєм уточнення. обговорення самих аварій - в темі "Обговорення ДТП та їх наслідків"

ДАвайте не переходити на особистості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовсім не ДТП, але не знаю куди запостити.

Значить, ввечері промчались в сторону замку дві пожежні, ну а ми якраз ішли в ту сторону. Біля Корони Вітовта на парковці заливали майже повністю згорівшу камрі.

Біля неї походжав Козюра, улибався. Походу це його (АС 2000 АІ)

За фото вибачаюсь, робив на зажигалку)))

post-6632-0-67008900-1357241221_thumb.jp

ЦЕ спалили машину не КОзюри а другого "буратіни" Сергія Були.

http://tsn.ua/ukrayi...-avtomobil.html

Якась нехороша тенденція намальовується:

в Романюка Камрі угнали з-під підї"зду

Булі -Камрі спалили

цікаво хто наступний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась нехороша тенденція намальовується: в Романюка Камрі угнали з-під підї"зду Булі -Камрі спалили цікаво хто наступний?

значить те, як вони "акваріум буратін" збудували, - хороша тенденція, а "нещасливі" авто камрі - нехороша? хай на джігулі пересядуть :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері на Волі на пішоходному переході невідомий збив молоду жінку з дитиною і втік... Потерпілі отримали значні травми, але середнього ступеню...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку зіткнулися маршрутки http://www.volynnews...arshrutky_foto/

Якраз проїжджав там невдовзі після приїзду ДАІшників:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О 14.10 на проспекті Волі навпроти Провспілок іномарка(не роздивлявся) підрізала тролейбус, зачепила йому передній бампер, ДАІ було на місці пригоди за 3 хв, патрулювали напевне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О 14.10 на проспекті Волі навпроти Провспілок іномарка(не роздивлявся) підрізала тролейбус, зачепила йому передній бампер, ДАІ було на місці пригоди за 3 хв, патрулювали напевне.

Відродження, мабуть. І Профспілок,

И снова злосчастный переход "за мостом". В направлении Соборности. Машин не разглядела. Фургончик грузовой догнал иномарку легковую. Видать по всему, она затормозила, пропуская пешехода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И снова злосчастный переход "за мостом". В направлении Соборности.

Е нє. "Злощасний", судячи по борді, - з моста перед Перемоги. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відродження, мабуть. І Профспілок,

Тань, так на Волі теж є профспілки, тільки на Відродження Навчально-методичний центр профспілок, а на Волі - Волинська обласна федерація профспілок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відродження, мабуть. І Профспілок,

Тань, так на Волі теж є профспілки, тільки на Відродження Навчально-методичний центр профспілок, а на Волі - Волинська обласна федерація профспілок

Потому и пишу: "мабуть"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чё в районе 1-й поликлиники опять случилось? Ехал около 20.00 -20.10 в сторону центра, так пробка была до Киевской и все разворачивались в обратную сторону!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працівники відділу ДАІ Луцького МВ УМВС України у Волинській області знайшли на місці пригоди деякі деталі автомобіля.

Вже за півтори години на одній з вулиць міста знайшли розшукуваний автомобіль «Фольсваген Гольф». Слідчо-оперативна група оглянула транспортний засіб і встановила, що це справді саме те авто, яке стало учасником ДТП.

Автомобіль доставили на арештмайданчик ВДАІ Луцького МВ.

Наразі проводяться заходи щодо встановлення особи водія та притягнення його до відповідальності, кажуть в міліції.

http://www.volynpost.com/news/10337-znajshly-avto-iake-zbylo-u-lucku-mamu-z-dytynoyu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это не на мосту, а перед переходом. И теперь я вижу, что это была Лада.

помилково виразився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь години півтори тому на повороті з Львіської на Станіславського не розминулись Віваро і "тазік копійка". Швидше за все, обоє повертали з Львіської на Станіславського; здається Віваро не пропустив "порешкоду справа", виконуючи лівий поворот. Стояли обоє під забором технічного університету. Крила пом"яли неслабо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...