Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2013


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

На містку через Сапалаївку на вул. З.Космодемянської, Ваз 2109 в"їхав в новий Хюндай Акцент, пошкодження мінімальні, але дуже велика тянучка (по К.Савура аж до повороту на Лазо), тому найближчу годину їхати цим шляхом не варто....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 965
  • Створено
  • Остання відповідь

В 8 ранку, пішохідний перехід на зупинці вул. Гордіюк. Сітроен догнав маршрутного Еталона 23-го маршрута. Видно маршрутка пропускала пішоходів, а легковик не відтормозився, пошкодження незначні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 8.40 ехал по К.Карого, стояла Ауди(4 или 6) поперек правой полосы (недалеко от "Срiбних Лелек") с сильно разбитой левой передней частью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене сьогодні догнала Нива,я зупинився на знак STOP(біля мясокомбінату).Повезло йому(мені також),що я вже відпустив гальма.Пошкоджень у мене в авто немає,він погнув собі трохи бампер.Я на VW T4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У результаті дорожньо-транспортної пригоди 22 березня без газопостачання залишилися понад 200 будинків у селі Несвіч Луцького району.

Про це у розмові з IA ZIK зазначив керівник прес-служби «Волиньгазу» Олексій Дудич.

З його слів, о 8.30 до них надійшло повідомлення від мешканців села Несвіч про запах газу. На місце прибула аварійна бригада, яка побачила вельми неприємні наслідки ДТП. Аварія, ймовірно, сталася вночі.

Як припускає Дудич, із дороги злетіла машина, зруйнувавши засувку на газовій трубі. Однак автомобіля на місці вже не було. Газовики локалізували місце аварії і викликали правоохоронців.

«Через аварію понад 200 будинків у селі залишилися без газу», – констатував речник «Волиньгазу».

Над ліквідацією наслідків пригоди працює аварійна бригада. Газопостачання у Несвічі обіцяють відновити до кінця дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що трапилось сьогодні біля 15:00 на Відродження в районі 2-ї лікарні? Пробка виникла серйозна, маршрутка №3 мусила об'їжджати по Теремнівській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тролейбус задів fiat scudo(або його анаог), каряво припаркованого одразу після заїзду до лікарні

у тролейбуса роги ледь дотягались до лінії при об"їзді.

пізніше приїхали ДАІвці перекрили в"їзд до лікарні та чекали водія фіата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж проїзжав цю пробку, за тролейбусом ще стояли два пошкоджених авто. Один іншого ніби наздогнав. Вчора вдень, біля спиртзавода, не розминулись Т-4 та Шкода, мабуть щось серйозне, була швидка, працювали медики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Десь в 15:00 на кільці на Набережній - Шевченка мерседес 124 в"їхав в зад маршрутці, також Мерседесу типу як на 107/103 маршруті їздять.

Так як видалось зі сторони - водій 124 мерина вилазив зза керма в стані спяніння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їхав по Дубнівській, бачив як на повороті здається в Луцькспецкомкнтранс провалилась одним колесом у землю ммм, якби то назвати - гамновозка :) Так і стояла лишена водієм, звісивши переднє колесо над замлею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їхав по Дубнівській, бачив як на повороті здається в Луцькспецкомкнтранс провалилась одним колесом у землю ммм, якби то назвати - гамновозка :) Так і стояла лишена водієм, звісивши переднє колесо над замлею.

post-8105-0-06746400-1365360665.jpg

У Луцьку під землю провалюються машини. ФОТО

Автомобіль ЗІЛ провалився під землю на вулиці Дубнівській поблизу КП «Водоканал». Це трапилось у суботу, близько 10 ранку.

Через вибоїни на дорогах у Луцьку під землю провалився автомобіль, яким відкачують воду, - повідомляє «Під прицілом».

Автомобіль потрапив у звичайну вибоїну на дорозі і «пішов» під землю. Асфальт провалився, і задня частина машини повністю опинилася під землею.

http://www.volynnews...a_mashyny_foto/

post-8105-0-06746400-1365360665_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Свежак, вроде ничего серьезного, но я предполагаю, что авария произошла из-за кучи ямок на кольце, и их начали объезжать да и не объехали, как-то так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

За 10 секунд до цього бачив її біля філармонії, їхала до "пункту призначення" вже зігнутим у двічі капотом на чималій швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера около 23.30 ехал тут была ДТП, много народу, даи, скорая, помятые бусик мерс, и ауди вроде бы, подробностей не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера около 23.30 ехал тутбыла ДТП, много народу, даи, скорая, помятые бусик мерс, и ауди вроде бы, подробностей не знаю

Ви трохі поворотом промахнулись наскільки я зрозумів бус типу "Рено мастер" вдарив старенького(вроді Нісан максіма) японця в бік .Когось забирала "швидка"........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора була аварія на вишкові, вроді як БМВ в'їхало в дерево, може хто чув чи бачив щось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора була аварія на вишкові, вроді як БМВ в'їхало в дерево, може хто чув чи бачив щось?

Я йшов з батьками із церкви. Бачив наслідки тієї ДТП.

BMW X5 моделі, нова, чорного кольору по вул. Героїв УПА (колишня Червоноармійська) на пішохідному переході біля повороту на 12-ту школу, хтось вискочив, беха певно добре йшла, бо загальмувати вчасно не встигла.

Водій бмв мусив звертати на тротуар і влетів людям на город (на газон) збив стовбці огорожі і "посунув" стовп-розчепірку лініїі електропередач.

Приїхали парадно вдягнуті ДАЙці, оформляли протокол. Зібралося багато людей подивитися на нову биту БМВ за 700 тис. грн. :)

А шофер славнозвісного позашляховика доказував, що за все своє життя собаки не збив.https://maps.google....a=mift&t=m&z=18

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зібралося багато людей подивитися на нову биту БМВ за 700 тис. грн. :)

А що, коли збив би людину, то людей зібралось би більше і їм було ще веселіше, адже життя людини взагалі безцінне. Мля, скільки заздрених людей навколо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зібралося багато людей подивитися на нову биту БМВ за 700 тис. грн. :)

А що, коли збив би людину, то людей зібралось би більше і їм було ще веселіше, адже життя людини взагалі безцінне. Мля, скільки заздрених людей навколо.

Не можна осуджувати нікого, слава Богу, всі цілі залишилися (наскільки мені відомо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно о 23 40 на привокзальніому майдані навпроти "Корчми " Opel Kadet сірого кольору брав забор що розділяє дорогу на ЗД вокзал і від нього фото виложу пізніше, приїхали менти машина стояла під кутом ~30 градусів, внук привіз господаря машини. За попередніми тлутаченнями машиу вкрали, злодія якого нібито звали Юрко втік після ДТП..

Пошкоджено 5 секцій огорожі (з них 1 на зосвім вщент, а 4 просто нахилені стовпчики),

post-1923-0-13955200-1368220580_thumb.jp

post-1923-0-30046900-1368220603_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 15.30 на вул. Карпенка-Карого Audi A6 наздогнав мінівен типу Fiat Scudo, який повертав на вул. Зв'язківців. Пошкодження, відносно, незначні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав щойнол з ковеля, в маяках по правій стороні лежав стовп і під самим забором розвалений спереді чорний ВАЗ помоєму 9-ка, працювали ДАІ і трактор стовба тянув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно о 23 40 на привокзальніому майдані навпроти "Корчми " Opel Kadet сірого кольору брав забор що розділяє дорогу на ЗД вокзал і від нього фото виложу пізніше, приїхали менти машина стояла під кутом ~30 градусів, внук привіз господаря машини. За попередніми тлутаченнями машиу вкрали, злодія якого нібито звали Юрко втік після ДТП..

Пошкоджено 5 секцій огорожі (з них 1 на зосвім вщент, а 4 просто нахилені стовпчики),

ого, він завжди стояв біля мого будинку. А що за Юра взнали?

ато моя машинка теж часто тут стоїть, стрьомно якось..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...