Перейти до змісту

Як найефективніше добути електричний струм


HWman

  

173 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

RojkFV, ти в цю ахінею віриш?

Я тобі трошки розжую: він пропонує з електричної енергії отримувати або електричну або теплову або механічну енергію, але - спочатку перетворивши електричну енергію в механічну - кінетичну енергію руху води. Ти щиро віриш що зі збільшенням перетворень енергії з одного виду в інший збільшується ККД системи?

Чєл просто стриже бабло на лохах, які вірять що він дійсно працює в Самарському технічному університеті або являється академіком самопроголошеної РАМТН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 157
  • Створено
  • Остання відповідь

RojkFV, ти в цю ахінею віриш?

Я тобі трошки розжую: він пропонує з електричної енергії отримувати або електричну або теплову або механічну енергію, але - спочатку перетворивши електричну енергію в механічну - кінетичну енергію руху води. Ти щиро віриш що зі збільшенням перетворень енергії з одного виду в інший збільшується ККД системи?

Чєл просто стриже бабло на лохах, які вірять що він дійсно працює в Самарському технічному університеті або являється академіком самопроголошеної РАМТН.

Правильно мені батько казав

- "Вчись сину - будеш багатий! А не будеш вчитись - будеш дурнем а я твоїм татом" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...-izobretatelei/ там ніби таке обговорюємо, а тут похідна зарядка/сонячна батарея/міні вітрячок...

55c7f88c6e915cff196b473c2c965a8c.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Майже як із лопат для снігу. І генератор якийсь такий маленький

На око ват так до 20-30 можна взяти з такого рішення при середньому вітрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Виникло питання, якщо допустимо я маю два редуктори із співвідношенням 1 до 4 ну і з'єднаю їх між собою таким чином щоб один підвищував обороти другого то на виході я буду мати 1 до 8 чи 1 до 16-ти?

Можливо моє питання здається трохи ідіотським просто я такого ніколи не робив відповідно і досвіду немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мене порадувало, 1 до 16 це навіть більше чим мені треба...

Шкода що немає ресурсів щоб впровадити мої задуми у життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мене порадувало, 1 до 16 це навіть більше чим мені треба...

Шкода що немає ресурсів щоб впровадити мої задуми у життя.

напиши палиці, хай профінансує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напиши палиці, хай профінансує

Хочеться самому, це так було, думки в слух як то кажуть...

HWman, готуєшся до кінця світу?

Ні просто подобається ця тема, коли ти "не залежиш від розетки" типу хоббі. У когось рибалка, у когось вєлік, пейнтбол, машинкі а у мене це. "Каждый развлекается, как он может."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, дякуючи сланцевому газу кінець світу відміняється :)

В топік - мультиплікатор 1:16 це чудово, але в плані вітряка - потрібен буде штормовий вітер, щоб його зрушити з місця. Крім того втрати, як не крути а процентів 5-10 з'їсть (1 пара прямих шестерен: ~3%, у малошумних косих більше ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені, не знаю чому, шестерні не внушають довіри... сам не знаю чому навіть... unknown.gif

За основу невеличкого вітрячка візьму свій нікому непотрібний http://board.lutsk.u...v-20a-1970-rpm/

Доречі, якщо буду то тільки вертикальний будувати буду... :_30:

Да і це ж перший вітряк, тут не важливо ккд, аби видавав напругу у 12 вольт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, по-перше їх самотужки не зробиш, треба замовляти (дорого) або шукати (геморно).

Я б за мультиплікатор використав цепну передачу від ровера, зірочок - на любе передаточне число, можна одразу "гранату" від спортивного вчепити і підбирати оптимум. Крім того всі ці велозапчастини вже на підшипниках і з порядної сталюки. А втрати в цепа приблизно такі самі, як і у шестерен. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є у мене одна ідейка...а головне з мінімумом затрат, ну так по крайній мірі здається на перший погляд... хай но руки дійдуть, зараз першопріоритетно приготовитися до ядерного удару сесії... а далі буде час на все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://gik.fordak.ru...p?topic=2186.10

14-й пост, я хочу аналогічно зробити, проте 1 до 4 малувато, та і нема мертвої болгарки, так би хоть зараз приступив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є у мене ще одна мєчта - зібрати кіловатний вітряк із генератора від трактора... є купа ідей, грошей як завжди мало, є більш важливіші речі але згадаєте моє слово, колись то зберу, і в рази дешевше аніж аналогічні рішення в інет магазинах... Дурацке у мене хоббі правда? і чому я не поступив на факультет енергозбереження? там у мене більше шансів робити щось що подобається...
Ти б почав з простого, хоча б з такого:

post-7237-0-94504800-1354023996_thumb.jp

Це плати після травлення ;) та що більша це буде 2х-тактний перетворювач з 12 на 220 вольт десь до 100Вт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до чого тут панель?

Да мені просто цікаво.

де така ціна?

Типу самопал в народ, взяв би?

роб хар-ки 16 В 3.5 А за умов 1000 ват на метр квадратний.

Просто цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...