Перейти до змісту

Як найефективніше добути електричний струм


HWman

  

173 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

фейк

ну чому? не так уж і дорого... зате окупиться в декілька разів)

Ну якщо вірити документації то да круто, період експлуатації 25 років...

Але думаю вітряк на кіловат буде стільки ж вартувати, проте ці що на твоєму фото "сонячні дахи" навіть при місячному сяйві напевно спроможні заряджати ноутбук як мінімум, я говорю про всю установку, а не про окрему панель...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 157
  • Створено
  • Остання відповідь

ефективність і окупаємість вітрогенератора під великим питанням. уся територія україни крім півдня має розу вітрів з малими швидкостями. багато вітряків мають проблемний старт при малому вітрі до 5 м/с. ну і вітрів власне мало.

якщо для економії коштів при установці вітрогенератора, все робити самому, а купляти лише інвертори і дешеві акумулятори, можна зменшити вартість проекту до 10 разів від вже готових рішень представлених в мережі.

і навіть при такій 10кратно заниженій вартості, за моїми грубими розрахунками обладнання окупиться не раніше ніж через 5 років. з цього зробив висновок, що як не крути. атомна енергія найдешевша поки, і там де вона є в достатній кіькості зелена енергія ще не скоро вийде на ринок.

хоча можливо мої роздуми є надто серйозними для цієї теми? :_08:

якшо автор шукає мале просте і ефективне джерело для ліхтарика/телефону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти коли-небудь був на даху багато поверхівок? достатньо вітру навіть у безвітряний день...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цілком погоджуюсь!

доречі за бугром на багатоповерхівках на даху ставлять генератори на виході системи вентиляції. лишні вати вже дозволять освітити сходи, чи фасад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У юзера VADIK можна куити отакий елемент пельтьє

за 60 грн. штука, якщо кілька то по 55.

Я тут доробив схему як має виглядати розкладне водяне колесо

post-11171-0-73666500-1322678892_thumb.p

Або можна попробувати течію осідлати, беремо крильчатку від кулера 120 мм, на вал її ідеально налазить заряд від гелевої ручки якщо течія досить сильна то через мультиплікатор можна той же кроковий двигун обертати...

а ще нагадаю що через шестерню можна кілька обертати:

http://board.lutsk.u...ttach_id=110884

Або взагалі зробити генератора водонепроникним і по суті вийде щось типу цього

Але треба тести, бажання гроші.

Тестуйте, викладайте результати, мені особисто буде дуже цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Давно мрія, побудувати свій хай-тек будинок, але зараз навіть звичайний неможу. :0161:

А взагалі в нас ззиск буде від цієї технології тільки коли Ахметов тарифи на Електроенергію закрутить. А поки в нас електроенергія ну неприлічно дешева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неприлічно дешев
Правда? А я чогось думаю що непрілічно дорогуща, бо в країні електроенергія в надлишку, а ми палимо дорогущий газ для її виробництва.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А потім будуть брати гроші за використання енергії сонця, як за природний ресурс. На воду зі скважин вже давно лапу положили у вигляді обов'язкової реєстрації зі встановленням лічильника. (я про скважини глибші за 20 метрів). А останні постанови по Києву про оплату водовідводу на природні опади ?

Як тільки Держава побачить, що люди розумнішають та все менше платять за воду, електроенергію, тощо - відразу з'являться нові податки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Правда? А я чогось думаю що непрілічно дорогуща, бо в країні електроенергія в надлишку, а ми палимо дорогущий газ для її виробництва.

Порівнняно з Європою платимо мало, але якщо оптимізувати і т.д., тоді да дорогий :)

Ага а палимо дорогущий газ щоб нагріти чиїсь руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівнняно з Європою платимо мало, але якщо оптимізувати і т.д., тоді да дорогий
В порівнянні з європою рівень ЗП в нас менший разів так в 10 ага.
Ага а палимо дорогущий газ щоб нагріти чиїсь руки.
Я б сказав, нагріти чиїсь руки, дороги, вулицю тільки не людей. І поки платники будуть мовчати ніхто не буде модернізовувати існуючі системи за для економії, якщо люди за це платять значить їх все і так влаштовує. І ще близько 50% електроенергії в України виробляють ТЕЦ, вгадайте на якому паливі вони працюють.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за допомогою розетки)

а якщо серйозно, то, на мою думку, в домашніх умовах зараз найпопулярніші вітрові генератори.

якщо брати в більш глобальних масштабах-сонячні батареї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Дозволю собі потролити:

Добути можна електричну енергію а струм отримаєте тільки тоді, коли почнете використовувати цю енергію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу я пробував родвигати цю концепцію, перетворював воду з крана на електричний струм яким заряджав телефон, але якось купив собі акума від упса і перетворювача 12 то 5 і цього повністю хватає для моєї задумки і навіть без води.

Хоча подумаю зробити зарядку для акума по тому ж принципу що і раніше...

але я ще багато чого хочу зробити...

Вітер, то хіба якщо щось потужне а мій мікро генератор який зможе видати 10-15 ват при оборотах вище 1к - явно не актуально

Мультиплікатор нема де взяти :(

Сонячні батареї і пельтьє дорогі так що певно воно тут і останеться на форумі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Happyman, мікрогенератор на базі чаго, що там аже 1к треба!? Можна взяти щось тихохідніше, наприклад досить вдалий варіант як на мене (в плані портативності)

http://www.youtube.com/watch?v=3ONp0qyFt0E

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це ніби і хоббі проте платити гривень з 100 за щось "тихохідне" не бачу сенсу якщо можна взяти буквально за безцінь кроковий двигун з принтера/флопіка(при обертах від 1к можна взяти біля 15-ти ват), тільки прибувати як 300 обертів на хвилину перетворити хоча б в 1200 з мінімальними фінансовими затратами.

Плюс кроковиків це кілька катушок - можна подвоювати напругу або подвоювати(майже) струм.

Єдиний мінус - заліпання, ізза нього навіть часом при малому ватрі може не стартанути...

Доречі лопаті великі дуже на відео такі певно і 100 ват можуть дати.

Якщо говорити про похідні умови тут вітер перед сонцем, так як сонце - дорого вітер перемагає як на мене, тим більш каркас лопатів можна обтягнути тканиною що в свою чергу зменшить вагу і габарити.

Ідеї як зробити мультиплікатор є? причому з мінімальними затратами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

step_motor_view.JPG

Отакій на флопіках же двигун? тобто відкрутити болтик і вал буде вільний?

Бо у мене ніяк незнімається, шестерня така як на фото, у свою чергу заважає далі експериментувати, а рвати силою нехочеться тому що підшипнику може буди срака...

1211748709_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

http://www.youtube.com/watch?v=kVW251A3lYM

До речі, чуваки в данії вже давно просікли що вітер це необмежене джерело енергії.

Добавлю, середній термін експлуатації вітротурбіни 30-50 років(приблизно стільки ж у АЕС).

Vetrjak_18.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще цікава штука є. Називається E-CAT. Енергетичний каталізатор

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80_%D1%8D%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B8%D0%B8_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8

E-CATи вже продаються у вигляді 1 мегаватних заводів за 1,5 мільйона доларів США. Для порівняння - потужність Хрінниківської ГЕС - 0,9 мегавата.

http://ecat.com/ecat-products

http://ecat.com/ecat-products/ecat-1-mw/ecat-1mw-technical-data

Крім того, планують протягом 2012-2013 років налагодити продаж 10-кіловатних "домашніх модулів".

Щоправда, наразі в E-CAT йде мова не про електричну енергію, а лише теплову....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Установка по відбору енергії з простору за принципом Дональда Смітта у виконанні одесита:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я постійно слідкую за розвитком їх роботи на 001 лаб

єдине в кожному роліку прикалює парочка короних фраз Dynatronа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...