Перейти до змісту

Як найефективніше добути електричний струм


HWman

  

173 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

d8e1db1889a8a58c0362b96c9b1700d6.png

тобто за 200 грн. можна купити панель на 17.5 ват якщо зібрати самому.

http://parts.dn.ua/product_90.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 157
  • Створено
  • Остання відповідь

тобто за 200 грн. можна купити панель на 17.5 ват якщо зібрати самому.

upd: неуважний, перещитав свої помилки…

так напруга буде нестабільна то тре ставити DC-DC перетворювач

множим на ККД останнього 0,7-0,8

а на виході будем мати в кращому (читай в сонячний день) випадку 14 ват…

як на мене то сонячні елементи краще шукати закордоном. там буде значно дешевше.

хоча в принципі розщедритись на 100 грн можна для телефонної зарядки, тільки от з собою її не потаскаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти загнув,те що там пише то я знаю що це теоретично + тут треба враховувати нагрів самого елемента якщо це спекотний день буде... ну з 10-ти таких елементів можна спокійно буде взяти 10 ват якщо ккд інвертора буде коло 85-90%(що не так і нереально EK-2596 і подібні).

І що ви робитимете з цими 17-ма ватами? Телефон заряджатимите?

Акум а потім і ноута можна заживити...

хоча в принципі розщедритись на 100 грн можна для телефонної зарядки, тільки от з собою її не потаскаєш

А це ти про ті що з акумами на 800 міліампер? їх щоб зарядити треба дві доби тобто 12-16 год прямого світла, думаєш воно того варте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

http://electricmobil....php?f=33&t=122 вся інфа тут, а мені більш подобається такий варіант:

http://electricmobile.ru/forum/download/file.php?id=1582&mode=view тобто завдяки 20-и акумуляторам напруга досягає 240 вольт ну і через інвертор перетворюється на змінний він же і регулює оберти...

http://electricmobile.ru/forum/viewtopic.php?f=33&t=176&start=240

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

подумував так зробити, але без перемотки, у коментарях пишуть що після перемотки ген видає 1.2 А при КЗ, що в принципі непогано, не перемотаний видає по 0.25 А на катушку, може то собі перемотати?

Було б чудово якби цей ген заряджав маленький бортовий акум на велу, типу покатався годину годину світить, чи навіть заряджає якийсь девайс...

Як то кажуть простір для фантазії є...

Ось мій тест крокового двигуна від принтера:

95a213e5b4eb20b5d4e9b95bb3430eda.jpg

Ось моя самопальна батарея із кондюків на 10 К мкф

f7763a45d5a59dd50a11351afc5f8b40.jpg

Випрямляч

b1c504fee4df03dc0172e6e7ffcefec0.jpg

abfdad1249584f0548f27c6a1d1be38c.jpg

4529dfcfbee79366ff7a516750ce07e6.jpg

одна котушка закорочена(там де струм) на другій заміряв напругу

6c47d1530792246ec0b22d2eaf08f616.jpg

Замірювання потужності

dfcb9229766d1a19f3457c0a114d9694.jpg

b300b395514d9be4b0fc29f2a1a274ee.jpg

Замір напруги на акумі

85426f60627433fb218d8d6cdbacec8e.jpg

Спроба заряджувати того акума при досягнені 14.1 В я вирубив бо напруга росла... і того 14 вольт * 0.22 А маємо 3 вата при 1000-1200 обертах, якщо використовувати діоди шотки то може і ще ват вижметься, якщо обзаведусь ДС-ДС перетворювачем ще буду мучить його так як 1200 обертів це ще не придєл...

фотки трохи дрєвні такщо звиняйте якщо щось не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скинув статтю вище, бо сподобався концепт кроковий двигун + драйвер діода. хоча останнє,, то звичайний перетворювач по суті. ну і перемотка зацікавила.

але все таки вважаю що ця вся трахомудь на велі не доцільна. по-перше вага, по-друге ненадійно, по-третє — до першого болота.

а от всунути редуктор і зпрбити екстренну заряжалку в умовах "до найближчого села 100 км" було б непогано.

хоча я все більше переконуюсь, що наваіть у походи доречніше брати отаке

5fe5e5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"отаке" боїться морозу, для походу вважаю найактуальніше - динамо, м'язи можуть явно більше продукувати електроенергії аніж літієві батареї.

Доречі, читав статейку про те який краще двигун вибрати для ел.вела там писалось що людина яка їде на велосипеді не спіша тратить всього 200-250 ват а на змаганнях ця цифра, тільки короткочасно, збільшується до 3 кВт...

ось невеличкий обзорчик гнучких, правда поки вони ще дорогі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще буду мучить його так як 1200 обертів це ще не придєл.

А на якому велосипеді ви бачили швидкість обертання коліс1200 чи навіть в n раз меншу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби колесо оберталось із такою швидкістю то було би швидкість у пів тисячі км /год тут би на той рух і всьо потоком повітря відірвало від того велосипеду...

ну ти фантазьор :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

редуктор ніхто невідміняв

Уявляєш яку силу треба буде прикласти щоб розігнати до таких оборотів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

редуктор ніхто невідміняв

Уявляєш яку силу треба буде прикласти щоб розігнати до таких оборотів?

я такого не казав! :0012:

а взагалі перемотка мотора мала б замінити редуктор. менше витків товстішим проводом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявляєш яку силу треба буде прикласти щоб розігнати до таких оборотів?

1200 хіба то багато?

Доречі на такому динамо вже є редуктор

dynamo.png

і оберти у нього більші 1.3 К...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, різниця колеса велосипеда і вала генератора і є редуктор, точніше мультиплакатор колесо обертається зі шв. 1 об/сек ген обертається вже у 20 раз швидше залежно від різниці між R1 та R2.

657b0adcdf2ee33d9ffe8531952303f2.png

всередині нічого особливого, здається мені ти пракалуєшся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нє ти шо, куда вжебільше, втулка невитримає.

а взагалі перемотка мотора мала б замінити редуктор. менше витків товстішим проводом.

Хайно руки дійдуть - перемотаю, правда не сильно грубшим але так для експерименту... просто впадло трансформатор розбирати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага але коли його розносить в щенд тоді відразу видно масштаби того що відбувається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...