Перейти до змісту

Як найефективніше добути електричний струм


HWman

  

173 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

І ще одне, забув добавити що виробники нормальних сонячних панелей дають 10-ти річну гарантію на свою продукцію і стверджують що через 25 років панель буде видавати більше 85% свого номіналу.

Я переписувався з власником оцього каналу на ютюбі, він робить саморобні панелі і знімає відео по них, так от, найстарша його панель яка герметизована за допомогою силікона, а це відносно найдешевший і найефективніший спосіб захистити елементи від негативних факторів зовнішнього середовища, прожила більше 3-х років.

У цивілізованих країнах вже давно на всю використовують енергію сонця, не те що у нас.

http://www.youtube.com/watch?v=-f1bza8pQbg

Питання для людей які більше за мене компетентніші у юридичних питаннях, припустимо я живу у квартирі, дах мого будинку просто ідеально розташований на схід/захід, так от, якщо я захочу обвішати його панелями, що мені для цього потрібно буде зробити в плані паперів дозволів і т.д. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 157
  • Створено
  • Остання відповідь

сусіди проти не будуть?

Наш народ сам знаєш який, жаба давити буде 100%, але думаю не настільки сильно, щоб подавати якісь скарги і різні інстанції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 10 місяців потому...

Отакий от еко будиночок будується:

13b2f87464bd12b05487ac051fa83a3a.jpg

da9db8f15a55d630a7529f817b76b456.jpg

abfd03836b6828c0d7e704abaab6ea65.jpg

http://goo.gl/maps/h1KJ2

Судячи по розмірах це 200 ватні панелі, тобто 12 кВт за день як льоду видають, у сонячний звісно, і вітрячок на 5 кВт точно...

Дуже непогано як для нашої місцини...

Був там нещодавно, панелі і вітрогенератор познімали а коло будинку висить - продається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був там нещодавно, панелі і вітрогенератор познімали а коло будинку висить - продається.

Шкода!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...