Перейти до змісту

Порадьте в Луцьку хорошого дерматолога


Fr1end

Рекомендовані повідомлення

хвалть Бонюк Ірину в кожвендиспансері, той що поряд з інфекційною лікарнею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно для дитини віком 4 місяці

Бурилко Тамара Алексеевна, номер телефона скину в приват. Она меня лечила после родов, мне иммунитет ослабленный родами, убили окончательно в послерводовом отделении всякими дизросчинами и т.п. Началось с крапивницы, а закончились токсидермией. Я обращалась в кожвендиспансер возле инфекционки, ничем не помогли только усугубили, потому туда больше ни ногой. Она и деток лечит, рассказывала мне немного, так что обратитесь к ней. Правда принимает далековато, возле КРЗ, где наркодиспансер там есть отделение кожвендиспансерного стационара, но думаю, это ерунда если врач хороший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Коли моїй малі було рік, також потрібно було лікувати в дерматолога. Порекомендували лікаря на прізвище Сосонка, має приватний кабінет в дитячій обласні лікарні - ходили, "пічкали" дитину таблетками, кров з вени брали (в річної дитини), і так 2 місяці - все безрезультатно.

Потім порадили звернутися до Тендюк Ірини Афанасівни, за 2 тижні вилікувала дитину.

Також до неї звертався колега, в якого з дитинства до 35 років були проблеми зі шкірою, ніхто не міг нічого зробити, а після її лікування - стало набагато краще. Раніше приймала в обласній інфекційні та в дитячій поліклініці №1. Де зараз не знаю, якщо треба, за її мобільним - пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подскажите, в детской поликлинике на Чорновола есть врач-дерматолог?

Там веде прийом лікар Хитрик Руслана ...не пам"ятаю по-батькові. Свого часу мали проблеми зі старшою донькою, допомогла саме вона. Іноді доводиться звертатися, загалом хороший лікар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім порадили звернутися до Тендюк Ірини Афанасівни, за 2 тижні вилікувала дитину. Також до неї звертався колега, в якого з дитинства до 35 років були проблеми зі шкірою, ніхто не міг нічого зробити, а після її лікування - стало набагато краще. Раніше приймала в обласній інфекційні та в дитячій поліклініці №1. Де зараз не знаю, якщо треба, за її мобільним - пишіть в приват.

Приймає в дитячій поліклініці на Волі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Доброго дня, підкажіть будь ласка, ще когось з лікарів. Буду дуже вдячний!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання, хтось мав проблеми з алергічним дерматитом (атопічний)? можливо порадите лікаря який може допомогти в цьому питані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання, хтось мав проблеми з алергічним дерматитом (атопічний)? можливо порадите лікаря який може допомогти в цьому питані

Тендюк Ірина Афанасіївна, приймає на Волі, дитяча поліклініка.

Лікували дитину ( 9 місяців), від алергії більше ніж 2 місяці. Ні висипка, ні зуд не проходили. По всьому тілу червоні плями. Звернулись до неї, буквально до вечора тіло стало чистим, минув зуд. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Сьогодні дружина і сином були на прийомі в лікаря-дерматолога:

З її слів:

- На рахунок Хитрик-сьогодні хотіла завітати до неї на прийом,прийшла 11.30 ранку,талонів звичайно ж нема,людей біля кабінету також,при мені лікарка нагрубила молоденькій мамочкі,у якої на руках була дитинка місяців 5-не більше та відмовила їй у прийому.

У нас в черзі було троє,переді мною і після мене жінки з дітьми,перша жіночка зайшла,також без запису ,без талону,в чергу приєднався чоловік з дівчинкою по запису,ми його пропустили,все -людей більше нема,до кінця робочого дня лікарки лишається трошки меньше години,коли я зайшла в кабінет,оця ваша славнозвісна Хитрик по- хамськи склазала,що приймати мене не буде,згорнула ручки і сиділа за чистісіньким столом,без ніяких документів,а значить і справ нагальних у неї не було ,не зважаючи на те ,що людей по запису нема,і робочий час ще не закінчився.А де клятва Гіпократа?на носі вихідні....що мені робити??? Таке враження ,що оці "лікарі" половину талонів відразу забирають,аби людей було менше. До речі скаргу на неї в прийомній у мене також не взяли....напевно скрізь хотіли \\\"на каву\\\".....

P.S Порадьте будь-ласка нормального кваліфікованого приватного дитячого лікаря-дерматолога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєї дитини теж були проблеми зі шкірою десь з 3-4 місяців до півтора року, спочатку дільничний лікар виписала мазь і сказала можна мазати не більше 5 днів, а я в неї ще перепитала чи це часом не гормональна мазь, вона мене переконала що ні і я їй повірила, хоча завжди читаю інструкцію, протипоказання, десь пів-року я час від часу мазала дитину, поки не взнала, що та мазь гормональна, і можна її було застосовувати для дитини з двох років, десь з року ми почали ходити по дерматологах: в поліклініці на Суварова виписують список ліків: біле вугілля , феністил + гормональна мазь посилають ще на Шевченка на консультацію, там ще один список пишуть там теж є гормональна мазь тільки інша назва, чого ми тільки не пили результат був короткостроковий.

Перечитала кучу форумів і натрапила на це: http://www.babyblog....medicina/370428

Потім ще десь прочитала, що помагає кальцій, коли дитині було півтора року купила я Ньювейсовський кальцій, малій він так сподобався, що вона просила ще і ще, личко почало очищатись вже на другий-третій день і ми взагалі забули дорогу до дерматологів.

Зараз малій 3,5 роки, шкіра чиста і кальцію не хоче, а тоді видно не вистачало якихось вітамінів, мінералів.

І ще помітила, що зуби, які виросли пізніше цілі, білі, немає дирок, а передні псуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Чорновола до дерматолога нема чого ходити. Мало того, що хамка, так ще й виписує багато дорогих і головне непотрібних ліків. Минулого року понавиписувала нам білш ніж на 1000 грн, ще й сказала де саме купити. Мене це насторожило. Ще й інтернет сказав, що такиу проблему не варто нічим лікувати, бо від подразнення буде гірше. Поїхала я з малим в інфекційну. Результат - діагноз той самий, проте лікування він не потребував і пройшов сам менш ніж за 2 тижні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Чорновола до дерматолога нема чого ходити.

Краще не ходити до жодного.

Кілька разів з дітьми мали проблеми, хамського відношення не відчула, лікування було недорогим і дієвим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Чорновола до дерматолога нема чого ходити. Мало того, що хамка, так ще й виписує багато дорогих і головне непотрібних ліків. Минулого року понавиписувала нам білш ніж на 1000 грн, ще й сказала де саме купити. Мене це насторожило. Ще й інтернет сказав, що такиу проблему не варто нічим лікувати, бо від подразнення буде гірше. Поїхала я з малим в інфекційну. Результат - діагноз той самий, проте лікування він не потребував і пройшов сам менш ніж за 2 тижні

у нас в прошлом году точно такая же ситуация была) и список написала дорогой, и сказала где именно купить) а в инфекционке врач назначил одну мазь малышу и все прошло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Вот снова пошли к дерматологу в дет.поликлинику на Черновола.. На этот раз уж точно последний!

Говорит нам, вот только "это" лекарство, и только в "этой" аптеке, больше вы нигде не купите его. Причем что на нашу проблему она не глянула, говорит:"Что я не знаю как это выглядит?" Ну не капец, а? Да и лекарство новое, по брошюрке читала как пользоваться. Говорит, придите через день-два я посмотрю как оно хоть действует, простите, но мы не подопытные кролики!

Вобщем туда больше ни ногой!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як для дітей, но особисто можу порекомендувати головного лікаря-дерматолога в шкірвенерологічному диспансері шо на КРЗ. Правда не повню як його звати...

Також є хороший дерматолог, що знаходиться на театральній площі в приміщенні аптеки!!! Правда в нього і прайс лист є))))) мені допоміг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Благомеді хороший дерматолог, та Бонюк Ірина (останній раз була в інфекційній, зараз не знаю). Чи дітьми займаються - не знаю. Дзвоніть, взнавайте (телефони в обидві клініки знайдете в інтернеті).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Теж стало питання хорошого спеціаліста для дитини... Та, що на Волі, в дитячій, мені не подобається...

Кого хто зара порадить?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, jack74 сказано:

Кого хто зара порадить?

Сосонка нє?  В Дит. Обласній. вхід з поліклініки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не був, спробуємо, дякую. А до неї як попасти, по запису, по домовленості, по направленню педіатра, чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...