Перейти до змісту

Починаємо апгрейд двигуна борди.


kmd

Рекомендовані повідомлення

Я знаю, мені її недостатньо :_08:

А Ласка балувана. Я тоже не против более удобной кнопхен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я знаю, мені її недостатньо :_08:

Добавил. Посередине перед жалобой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з такою логікою я із за втраченої рєпки мав би як мінімум повіситись :)

І ще третина борди :) Масовий суєцід)

По сабжу: если я делаю ctrl+C crtl+V мессага, которое розделено ентерами, то копируется только первый абзац.

Типа если копировать к примеру:

бла-бла-бла,

как - то вот так.

То вставится только первая строчка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якби ще теми які були стартовані до того як я зарегався відображалися в "моїх публікаціях" якщо я там відписався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий дизайн чіткіший та легко читається. Прохання знайти український переклад для форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

З firefox не дружить :(

Барахолку заберете назад в шапку ?

У меня с огнелисом дружит, даже лучше чем с осликом. Барахолку пока незаберем. Не работает мод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли заходиш в нові повідомлення, раніше була цифра загальної кількості сторінок, а зараз видно тільки дві наступних. Тобто не зрозуміло, скільки всього непрочитаних сторінок є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Коли заходиш в нові повідомлення, раніше була цифра загальної кількості сторінок, а зараз видно тільки дві наступних. Тобто не зрозуміло, скільки всього непрочитаних сторінок є.

Fixed.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли заходиш в нові повідомлення, раніше була цифра загальної кількості сторінок, а зараз видно тільки дві наступних. Тобто не зрозуміло, скільки всього непрочитаних сторінок є.

Fixed.

НісАвсЄм.

Сторінки то є. Але туди входять як непрочитані так і попередньо відмічені прочитаними повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Коли заходиш в нові повідомлення, раніше була цифра загальної кількості сторінок, а зараз видно тільки дві наступних. Тобто не зрозуміло, скільки всього непрочитаних сторінок є.

Fixed.

НісАвсЄм.

Сторінки то є. Але туди входять як непрочитані так і попередньо відмічені прочитаними повідомлення.

Так і має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і має бути.

Жаль, бо коли є кілька непрочитаних - треба спускатись в самісіньний низ сторінки через купу прочитаних/відмічених, щоб їх відмітити. Раніше було зручніше.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зробити щоб при повторному заході в раніше прочитану тему вертало на місце останній раз прочитане а не на самий початок теми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зробити щоб при повторному заході в раніше прочитану тему вертало на місце останній раз прочитане а не на самий початок теми?

Справа зверху (біля ОТВЕТИТЬ) є до першого непрочитаного
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! дякую, вернули IBR скін, ну і справді шустріший форум став :)

Доречі де тут змінити аву? не мынялась бо закидав файл з аналогычною назвою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно побачив такий прикол в "Новых публикациях"

post-3965-0-04070300-1320520142_thumb.jp

і ще - не працює простий менеджер завантаження файлів.

потрібно вибирати "А еще Вы можете загружать сразу несколько файлов (требуется современный браузер)", тоді додає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зробити щоб при повторному заході в раніше прочитану тему вертало на місце останній раз прочитане а не на самий початок теми?

Справа зверху (біля ОТВЕТИТЬ) є до першого непрочитаного

В старому це автоматом відбувалось ,а тепер тицяти на кнопку щоразу треба . Так воно і залишиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно і тепер так працює, переходить на перший не прочитаний (Опера 11.52 та Опера мобільна 11.50). Рий у себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/topic/97612-deputati-prosjat-janukovicha-ne-dati-nazvati-aer/

[#10340] У вас нет прав для просмотра этой темы.

вчора відписав

wtf?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у профілях користувачів ті повідомлення, які раніше присилалися користувачу, тепер закріплені як його власний статус. ну, можна просто змінити і все. але нічого не змінюється. "Изменения статуса" не працює.

post-3831-0-77250400-1320579198_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли відписую в деяких темах і вставляю текст (ссилку чи цитату) з буферу обміну, то текст вставляється не там де курсор, а в основному на початок повідомлення. Ніякої закономірності не помітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...