Перейти до змісту

Лист патріарху Московському КИРИЛУ


tarasmv

Рекомендовані повідомлення

Моя хресна, дала мені ссилочку на текст відкритого листа її дядька Петра Вінцукевича(кандидата богословських наук, колишнього ректора Волинської духовної семінарії), Патріархові Московському Кирилові, який було написано з приводу візиту "Його Святейшества" в Україну 20–28 серпня 2010 року.

Чесно кажучи мене цей лист дуже зацікавив і глибоко схвилював.

Повний текст можна прочитати ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть і боянчєг, але...

Патриарх Кирилл сообщил шахтерам Донбасса, что кризис - "результат греха". Он держит на пульсе кризиса руку в часах за 30 тысяч евро

002.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патриарх Кирилл сообщил шахтерам Донбасса, что кризис - "результат греха"

Чула-чула...Менше люди споживайте і криза вас не торкнеться..Аскетизм - наше все..

Дуже цікаво чути це від людини, яка собі ні в чому не відмовляє, в кел"ї не проживає

і спить та бачить пожертви від покірних прихожан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Церква - це мафія, з спокон віків. Так що не парьтеся :) Вони давно живуть не на пожертви, у цверкви свій бізнес і своя влада. Так що не дивуйтесь хто з патріархів їздить на джипах модних, всі люди, і всі хочуть їздити на жипаку можному навіть патріарх :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей лист

Сильно!!!

Але от чи читати його хто буде?

Чи покажуть адресату звернення?

І відповідь хотілось би по пунктах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде, не рокажуть... і т.п.

Церква - це мафія, з спокон віків. Так що не парьтеся :) Вони давно живуть не на пожертви, у цверкви свій бізнес і своя влада. Так що не дивуйтесь хто з патріархів їздить на джипах мо

иникла думка об"єднати з гілкою продних, всі люди, і всі хочуть їздити на жипаку можному навіть патріарх :)

Виникла, навіть неправильна (МП) думка об"єднати з гілкою про доляри (а ч0 ні, шо там, шо там крутяться нехілі бабки!, упять, такі, я ще жодного разу не бачив в церквах касового апарату як і ізмождьонних попів)

А вупше, прикольно, єжелі как0йто недору3скій захоче пожертву на церкву/мечеть/молитовний дім і.т.п. зробити в нєНацвалютє, то потом попам/ксьондзам/равинам паспорти нести? А якщо вони вчора виступали проти того, щоб всім присвоювали "дІявольскі номери" ?

Нє, в натурє, Нічаво лічнавга хтось бачив в будь-якій церкві касовий апарат?

Шо-то податківці до них пачками не ходять...

Ото наплів. Тепер я не здивуюсь напливу не зовсім бажаних "клієнтів"... Але, принаймні, ви вже повідомлені.

А далі : Не всеремось! Вен серемос!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ба,Волиняка,ти не тільки копіпастиш і ссили постиш:D

Нам, рієлторам,знов таки прихована реклама, вас банкІров нє понять..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль в Росії церква стала елементом влади з часів Івана Грозного і до сьогодні.

Звісно ж за допомогою доброго слова та пістолета можна добитись набагато більше ,ніж з просто добрим словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

упять, такі, я ще жодного разу не бачив в церквах касового апарату як і ізмождьонних попів)

Нічаво лічнавга хтось бачив в будь-якій церкві касовий апарат?

Шо-то податківці до них пачками не ходять...

Вам, Волиняко (хоча який Ви, до біса, волиняка!).

1. Якщо Ви бачите тільки тіло священиків, то Ви не зовсім туди дивитесь. Принаймні, у нашому соборі є різні отці, в тому числі і астенічного типу тілобудови. Поїдьте до Жидичинського монастиря - це недалеко, можна й на велосипеді дістатися - подивіться на отців, ба, можна з ними й поговорити. Думаю, Вам буде користь з того.

2. Касові апарати ставлять там, де є оплата з метою отримання прибутку. У церкві люди складають ПОЖЕРТВИ. Різницю відчуваєте? Чи Вам би хотілося й у кожного жебрака бачити касовий апарат?

3. Податкова до церкви ходить. І перевіряють. І моляться. І допомагають пожертвами. А Ви?

Пи. Си. Взагалі, дуже сумно читати варнякання вислови осіб, які не знають і не розуміють таких простих і водночас дуже складних речей. Ну Ви ж не будете розмірковувати про теоретичну фізику чи хімію поверхнево-активних речовин, якщо Ви в тому не тямите...

Почніть з малого - прийдіть до церкви і запитайтеся про те, що Вас цікавить. Спробуйте без агресії, з повагою до оточуючих.

І простіть мене за різкість. Сьогодні - таке свято! Віднайдення і воздвиження Чесного Хреста Господнього. З Богом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Касові апарати ставлять там, де є оплата з метою отримання прибутку. У церкві люди складають ПОЖЕРТВИ. Різницю відчуваєте? Чи Вам би хотілося й у кожного жебрака бачити касовий апарат?

Хочу сказати відносно пожертв. Якщо на пожертви є прайс (ціна за здоров'я, за упокій, за вінчання, хрещення і т.д.) то це не пожертва це бізнес.

І взагалі є велика різниця між священниками Київського патріархату і Московського. Біля Покровської церкви гаражі бачили, а автомобілі на яких їздять люди в сутанах, а мобільник у водія настоятеля Києво-Печерської Лаври, а яхту Кирила? Священники не повинні голодувати, але й розкошувати не повинні тому що це розходиться з їхніми канонами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почніть з малого - прийдіть до церкви і запитайтеся про те, що Вас цікавить.

Мене цікавить, чому коли я приходжу в церкву Київського патріархату і кажу що був хрещений і інколи ходжу до московського, то до мене ставляться як до людини.

А коли навпаки то ти неправельний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам, Волиняко (хоча який Ви, до біса, волиняка!).

1. Якщо Ви бачите тільки тіло священиків, то Ви не зовсім туди дивитесь. Принаймні, у нашому соборі є різні отці, в тому числі і астенічного типу тілобудови. Поїдьте до Жидичинського монастиря - це недалеко, можна й на велосипеді дістатися - подивіться на отців, ба, можна з ними й поговорити. Думаю, Вам буде користь з того.

2. Касові апарати ставлять там, де є оплата з метою отримання прибутку. У церкві люди складають ПОЖЕРТВИ. Різницю відчуваєте? Чи Вам би хотілося й у кожного жебрака бачити касовий апарат?

3. Податкова до церкви ходить. І перевіряють. І моляться. І допомагають пожертвами. А Ви?

Пи. Си. Взагалі, дуже сумно читати варнякання вислови осіб, які не знають і не розуміють таких простих і водночас дуже складних речей. Ну Ви ж не будете розмірковувати про теоретичну фізику чи хімію поверхнево-активних речовин, якщо Ви в тому не тямите...

Почніть з малого - прийдіть до церкви і запитайтеся про те, що Вас цікавить. Спробуйте без агресії, з повагою до оточуючих.

І простіть мене за різкість. Сьогодні - таке свято! Віднайдення і воздвиження Чесного Хреста Господнього. З Богом!

Не юзер, а апогей наивности.Да,есть истинно верующие и несущие Господа в народ-но таких единицы.

1302951532_nkxjythlqhxn.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы много не писать вот ссылочка В защиту патриархии

Мене цікавить, чому коли я приходжу в церкву Київського патріархату і кажу що був хрещений і інколи ходжу до московського, то до мене ставляться як до людини. А коли навпаки то ти неправельний.

прийдіть до церкви і запитайтеся про те, що Вас цікавить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

упять, такі, я ще жодного разу не бачив в церквах касового апарату як і ізмождьонних попів)

Нічаво лічнавга хтось бачив в будь-якій церкві касовий апарат?

Шо-то податківці до них пачками не ходять...

Вам, Волиняко (хоча який Ви, до біса, волиняка!).

...

І простіть мене за різкість. Сьогодні - таке свято! Віднайдення і воздвиження Чесного Хреста Господнього. З Богом!

Не поминай сатану...

Был вчера я в гостях у чёрта.

Водку пил с ним не в первый раз.

Точно также звонил сотовый,

повергая его лик в грязь.

Переполнен тупой работой,

Также он, как и мы с тобой.

Лучше горной слыть вечно породой,

Чем заигрывать с сатаной.

© Copyright: Алексей Петяев, 2011

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почніть з малого - прийдіть до церкви і запитайтеся про те, що Вас цікавить.

Мене цікавить, чому коли я приходжу в церкву Київського патріархату і кажу що був хрещений і інколи ходжу до московського, то до мене ставляться як до людини.

А коли навпаки то ти неправельний.

От, власне, мене це теж цікавить. Однак я не ризикую в церквах Московського патріархату питатися про таке, бо начувана про неадекватну реакцію священиків. :( У нижньому храмі собору щонеділі о 15-й год о. Юрій Близнюк проводить курси: для всіх. Будь-які питання можна ставити. Хочете - публічно, хочете - після курсів, приватно можна підійти.

Але, думаю, що модератори не пробачать відступлення від теми: лист Петра Вінцукевича. До речі, таких обгрунтованих, виважених послань владиці Кирилу не є багато. Прочитайте, раджу. Можливо, саме там коріниться часткова відповідь на Ваше питання. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, Волиняко, ви маєте рацію. Постараюся не загравати з дияволом. Дякую за пораду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьома Женщєно, Ви така напориста, Вам у МП були б раді, їм нужни такі агітатори і пропагандісти:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще про Сербського Патріарха.

Одного разу, підходячи до будівлі патріархії, святійший Павло зауважив біля входу багато іномарок і поцікавився, чиї це машини. Йому сказали, що це машини архієреїв. На що патріарх з посмішкою сказав: "Якщо вони, знаючи заповідь Спасителя про некористолюбство, мають такі машини, то які ж машини у них були б, якщо б цієї заповіді не було?".

Інша жінка прийшла в патріархію з вимогою поговорити з предстоятелем Сербської церкви у невідкладній справі. Під час аудієнції вона розповіла, що цієї ночі їй наснилася Богородиця, яка веліла принести патріарху грошей, щоб він міг купити собі нове взуття. І з цими словами відвідувачка простягнула конверт з грошима.

Патріарх Павло, не беручи конверта, запитав: "А о котрій годині ви лягли спати?" Жінка, здивувавшись, відповіла: "Ну ... десь об одинадцятій". "Знаєте, я ліг пізніше, близько четвертої години ранку", - відповів патріарх, - "і мені теж приснилася Богородиця і просила передати Вам, щоб Ви ці гроші забрали і віддали тим, хто їх дійсно потребує". І не взяв грошей.

Він не тільки міг відремонтувати будь-яке взуття або навіть пошити собі черевики зі старих жіночих чобіт, або якщо бачив, що у священика порвана ряса або фелон, то казав йому: "Принеси, я полагоджу її".

http://stattitablohy.ezreklama.com/pub/articles/rielighiia-dukhovnist/istoriyi-iaki-stali-pritchami-chomu-patriarkh-pavlo-nosiv-stari-chierieviki-3130.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам, Волиняко (хоча який Ви, до біса, волиняка!).

1. Якщо Ви бачите тільки тіло священиків, то Ви не зовсім туди дивитесь. Принаймні, у нашому соборі є різні отці, в тому числі і астенічного типу тілобудови. Поїдьте до Жидичинського монастиря - це недалеко, можна й на велосипеді дістатися - подивіться на отців, ба, можна з ними й поговорити. Думаю, Вам буде користь з того.

2. Касові апарати ставлять там, де є оплата з метою отримання прибутку. У церкві люди складають ПОЖЕРТВИ. Різницю відчуваєте? Чи Вам би хотілося й у кожного жебрака бачити касовий апарат?

3. Податкова до церкви ходить. І перевіряють. І моляться. І допомагають пожертвами. А Ви?

Пи. Си. Взагалі, дуже сумно читати варнякання вислови осіб, які не знають і не розуміють таких простих і водночас дуже складних речей. Ну Ви ж не будете розмірковувати про теоретичну фізику чи хімію поверхнево-активних речовин, якщо Ви в тому не тямите...

Почніть з малого - прийдіть до церкви і запитайтеся про те, що Вас цікавить. Спробуйте без агресії, з повагою до оточуючих.

І простіть мене за різкість. Сьогодні - таке свято! Віднайдення і воздвиження Чесного Хреста Господнього. З Богом!

Не юзер, а апогей наивности.Да,есть истинно верующие и несущие Господа в народ-но таких единицы.

1302951532_nkxjythlqhxn.jpg

"Будьте як діти - бо таких є Царство Боже", "Багато покликаних - мало вибраних".

Цитувати можна безкінечно. Допоки Ви самі не відкриєте свого серця Богові, Вам буде важко або неможливо повірити. А без віри трудно, неспокійно і боляче жити в цьому світі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Будьте як діти - бо таких є Царство Боже", "Багато покликаних - мало вибраних".

Цитувати можна безкінечно. Допоки Ви самі не відкриєте свого серця Богові, Вам буде важко або неможливо повірити. А без віри трудно, неспокійно і боляче жити в цьому світі.

Категорически воспринимаю религию только как культурное явление и цитадель некой морали и людских правил.Более того уверен что церковь создана для манипуляции людским сообществом.Ведь что может быть страшнее фанатичной толпы.Рецепт прост-дать общего врага,дать орудие,дать героя и именем этого героя разрешить делать все.Вот есть Иисус,он за вас умер-теперь вы ему должны как земля колхозу.Этими методами пользовались еще до християнства всякие шаманы и священники инков/ацтеков/майя....

Вот те кто родился в семье верующих, никогда не воспримет аргументы,факты,доводы противоположной стороны-ибо фанатизм,вера с детства да и просто самолюбие затмевает голос разума.Я как член семьи которая на половину верующая, наполовину атеисты(имеется в виду бабушки/дедушки)смог в процессе роста сопоставить зерна разумного религии и состояния отсутствия таковой.

Мне больше импонируют восточные религии, где божества служат не обьектом поклонения, а служат стимулом к самосовершенствованию,где человек не раб Божий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки Ви всі "відхилились" від цього листа!

А людина не побоялась і написала, і дійсно, сильно написано! Мудро! :smile-zachot:

Цікаво чи буде читати Московський Кирил його... Покидати б ссилок на якихось сайтах на цей лист! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...