Перейти до змісту

Лист патріарху Московському КИРИЛУ


tarasmv

Рекомендовані повідомлення

Трішки Ви всі "відхилились" від цього листа!

А людина не побоялась і написала, і дійсно, сильно написано! Мудро! :smile-zachot:

Цікаво чи буде читати Московський Кирил його... Покидати б ссилок на якихось сайтах на цей лист! :rolleyes:

закунув в однокласники, думаю буде хвиля звинувачень у антиросійській пропаганді ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А людина не побоялась і написала

а які загрози чигали на нього у зв"язку із написанням??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А людина не побоялась і написала

а які загрози чигали на нього у зв"язку із написанням??

Ну, найперше це позбавлення посади/сану...могло ж таке бути...та багато чого могло його "чигати" :0001: ?

Не мені вам розказувати що буває коли "продиктовуєш всю правду в очі" вищестоящим! :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, найперше це позбавлення посади/сану...могло ж таке бути...та багато чого могло його "чигати" :0001: ?

Не мені вам розказувати що буває коли "продиктовуєш всю правду в очі" вищестоящим! :0011:

а що, Кіріл його начальник?? хто його мав позбавляти сану? Михаїл? Філарет??

чи так уже небезпечно казати правду чужим вищестоящим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А людина не побоялась і написала

а які загрози чигали на нього у зв"язку із написанням??

Ну, найперше це позбавлення посади/сану...могло ж таке бути...та багато чого могло його "чигати" :0001: ?

Разные же фирмы-не уволят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та блін, лист мість трохи "наїзний" характер!? А навіть наше(його) керівництво могло б натиснути, задля не псувати стосунки з "добрими сусідами"!

Бо, чогось, ніхто до цього раніше собі такого не дозволяв!

Кажу ж - лист зачепив своїм змістом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
"Катастрофою історичної Росії" назвав розпад Радянського Союзу московський патріарх Кирило.
Протоієрей Одеської єпархії УПЦ МП Георгій Городенцев нещодавно заявив, що критикувати Сталіна і його діяльність означає "хулити Духа Святого, хула на якого не проститься ні в цьому віці, ані в майбутньому". Те, що завдяки Сталіну частина народу забула заповідь "не убий", схоже, не особливо турбує кандидата богослов'я та члена Богословсько-канонічної комісії при Священному синоді.

Іще раніше в церкві під Петербургом з'явилася ікона із зображенням Сталіна. Ігумен Євстафій сказав: "Що б не говорили, а для мене Сталін —батько. І я не хочу зраджувати його".

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Катастрофою історичної Росії" назвав розпад Радянського Союзу московський патріарх Кирило.

гроші відробляти треба, от і тужиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кирилл мне напоминает маленького услужливого беса, который будет прогибаться в своих интересах, которого пинают без причины, но он всеравно будет благодарен лизать сапоги хазяину.Тьху.Аж противно.Ощущение что на место патриарха посадили коммуниста безбожника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кирилл мне напоминает маленького услужливого беса, который будет прогибаться в своих интересах, которого пинают без причины, но он всеравно будет благодарен лизать сапоги хазяину.Тьху.Аж противно.Ощущение что на место патриарха посадили коммуниста безбожника

Кирилл очень переживает из-за вашего к нему негативного отношения. Спать не может, часы не надеваются, мерседес с приподнятой крышей не заводится, мигалки не мигают, колокола не звонят. Бедняга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...