Перейти до змісту

Яка частина із серії S.T.A.L.K.E.R. Вам найкраща


HWman

  

98 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

S.T.A.L.K.E.R. — бренд, принадлежащий украинской компании «GSC Game World», название вымышленной вселенной, которая создана на основе повестей «Пикник на обочине» и «Забытый эксперимент» братьев Стругацких, фильма «Сталкер» Андрея Тарковского и реальной Чернобыльской зоны.

В основе мира «S.T.A.L.K.E.R.» лежат серии компьютерных игр, литературных произведений, комиксов, а также множество конкурсов и мероприятий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Як на мене то S.T.A.L.K.E.R.: Тень Чернобыля, перше знайомство з зоною незабутнє...

Всі остальні - лише продовження, не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

альфа чи бета, з якою могли познайомитись журналісти. Ігроманія 40хв геймплей викладало. Все інше не те що мало бути, бо бабла б менше скосило. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіні Чорнобиля це вибух бомби і одночасно революція, зате величезна масса глюків нестиковок, патчів та нервів. А от Зов Прип’яті вже значно менше глюків і геймплей нічим не гірший, єдиний недолік це відсутність первинної новизни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

першу грав. Косяків було трошки та й квадратна вона якась була. Угловата. Сюжет ... ну нормально. Все одно йдеш чітко-напрямлено. Хоч і по великій території.

Решту не грав. Вже стало не цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грав усі три частини (третю зараз дограю як є час). Перша була довгоочікуваним явищем, тому вже точно не забудеться. Потім було продовження у вигляді "Чистого неба", яке особисто для мене стало повним розчаруванням, відверта фігня.

А найбільше попер "Поклик Прип'яті": цікавий сюжет, нові локації, більш продуманий геймплей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графіка така ж? На рівні Кантер-а?

Ну якщо грать на максі то цілком сносна.

Взагалі "Зов припяті" це такій сталкер яким він мав бути ще в оригіналі а не те що в ітозі ми отримали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіні Чорнобиля + аддони = те що треба. Ті ж "народні" солянки і AMX моди роблять свою справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не раджу ставити моди, вони псують атмосферу та ламають механіку. Єдине що можу порадити це графічний апгрейд мод Complete, є до всіх 3 частин, набагато покращує графіку, додає нову погоду, еффекти текстури якісніші і неламає ігрової механіки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хватить?

post-11171-0-92445900-1319996095_thumb.j

post-11171-0-03637600-1319996111_thumb.j

post-11171-0-20927800-1319996126_thumb.j

post-11171-0-67036500-1319996149_thumb.j

post-11171-0-58111100-1319996161_thumb.j

post-11171-0-24274200-1319996177_thumb.j

post-11171-0-95345400-1319996184_thumb.j

post-11171-0-93620200-1319996195_thumb.j

post-11171-0-02026600-1319996207_thumb.j

post-11171-0-19784900-1319996221_thumb.j

post-11171-0-28000800-1319996244_thumb.j

post-11171-0-39993600-1319996260_thumb.j

Єдине, там багато ключів, на деяких серверах вони використовуються а деякі в бані, але якщо постаратись то можна пограти

Доречі маю лишній робочий ключ для гри по нету ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я качав тут free-torrents.org але впевнений що є на інших сайтах.

http://www.torrentino.ru/torrents/66300/start_download

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок ключика для мережевої гри?

Він там потрібен, чи вона йде без ключа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок ключика для мережевої гри?

Він там потрібен, чи вона йде без ключа?

Є загружчик ключів з деякіми робочими ключам, як казав маю лишній робочий ключик, правда на деяких серваках в бан списку але пограти можна на більшій половині, хоч?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Спробував!

Нажаль мультиплеєр в Сталкері мені не сподобався

натомість почав проходити гру спочатку! і знаєте - ПОПЕРЛО!

Починав я її грати ще до виходу усіляких "лікувальних" патчів (рочків 3 назад як пройшов) , а тут таке...

Ну в загальному "засмоктало" мене знову, тим паче що вже трішки забулося та ще й новому залізі цікавіше якось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тень Чернобыля- на время релиза это было нечто!!!И понеслась... Ездил даже в страйк-бол по игре бегать...Вторая часть откровенная лажа,толи денег зажали толи решили на нас "лохах-геймерах" выехать на тупом морозе...Зов Припяти тоже не чего,но наверно ожидал большего.Но тем не менее,прохожу все части заново с завидным постоянством

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене усі частини по своєму цікаві.

В усіх них є своєрідна атмосфера. Друга і третя частини не можуть бути такі як "тінь чорнобиля" бо те перше зажди чимось краще і чарівніше, все інше наша свідомість вже не хоче сприймати, бо те відчуття новизни було лише вперше.

Як вже я казав - почав проходити гру спочатку і попорядку з неменшим азартом ніж я робив це вперше.

Мені в Сталкері головне атмосфера, а вона присутня в усіх частинах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Досі під враженням від "Тіней..". Ми навіть з товаришем (колишнім професійним військовим) у Чорнобиль нелегально ходили. Так, "Чисте Небо " себе не виправдало в тій мірі, в якій ми його очікували, концовка гри просто нелогічна, невдала...таке враження,що просто наспіх її робили..аби тільки зробити. Але своя прєлєсть в "Чистому Небі є. Це не забрати. Третю зараз граю, хоч і купив давно. Шкода, що з GSC щось не те, ніби розпустили її. Чим це все закінчилось, не знаєте? А з модів (хоч не дуже їх і жалую) можу порадити Сталкер Зов Монолита (вразила, чесно скажу!!), Сталкер О-Сознание (є до всіх трьох частин)..Ще якісь були, треба буде пошукати на вінчестері. Для мене це досі гра під іменем життя. Як би не пафосно це не звучало б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...