Перейти до змісту

Яка частина із серії S.T.A.L.K.E.R. Вам найкраща


HWman

  

98 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Шкода, що з GSC щось не те, ніби розпустили її. Чим це все закінчилось, не знаєте?
На офіційній Facebook-сторінці комп'ютерної гри S.T.A.L.K.E.R. з'явилося повідомлення про те, що роботу над проектом буде продовжено.

"Команда Stalker дуже щаслива! Чому? Тому, що ми продовжуємо роботу над Stalker 2", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у грудні 2011 року з'явилася інформація про те, що компанія GSC Game World може самоліквідуватися.

Серед можливих причин називалися незадоволення директора і засновника компанії Сергія Григоровича ходом розробки гри S.T.A.L.K.E.R. 2, тиск силових структур на компанію та особисті причини директора.

23 грудня у офіційному твіттері гри з'явилося повідомлення про те, що офіційних новин до середини грудня оприлюднено не буде:

Зазначимо, вихід S.T.A.L.K.E.R. 2 заплановано на 2012 рік. Перша частина гри, S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl вийшла у березні 2007 року після шести років розробки.

Як відомо, гра описує альтернативний постапокаліптичний світ у Чорнобильській зоні відчуження.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 місяця потому...

звісно ж не закрили, це прикол просто.

"Улюблена робота" в гостях у GSC Game World

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша до вподоби за цікавість. Загалом ігра не з Тору.

Ажіотаж навколо 1-3 частин фейк, гра полюбилась за причин Чорнобиля, совковістю, наших розробчиків, присущим в серії менталітету. Забравши уявно все це отримуємо какашку в обгортці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайте Stalker-GSC.ru опубликовали информацию о том, что Сергей Григорович принял решение продать все права на интеллектуальную собственность S.T.A.L.K.E.R. компании Bethesda Softworks.

Далее представлено заявление основателя GSC Game World: «Я понял, что данная концепция сталкера не будет интересна многим игрокам и принял решение удалить все наработки. Анонса не будет, вместо этого будут показано все то, что успела сделать команда без меня. Бренд S.T.A.L.K.E.R. переходит в руки Bethesda. Я ухожу из разработки игр - надоело...».

Источник добавляет, что заявление Григоровича не позиционируется, как официальное. Bethesda Games пока также не комментирует информацию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша до вподоби за цікавість. Загалом ігра не з Тору.

Ажіотаж навколо 1-3 частин фейк, гра полюбилась за причин Чорнобиля, совковістю, наших розробчиків, присущим в серії менталітету. Забравши уявно все це отримуємо какашку в обгортці.

Ну ну...

В 2006-му, коли гра тільки вийшла її гемплей і графіка просто вражали. (тоді певно тобі років 8-10 було чи на той час не мав комп"ютера, який задовільняв її вимоги?)

Дивлячись очима сьогодення можна, багато чого нехорошого наговорити, але "Сталкер" це є Хіт, хоча і сезонний, який лише інколи вдається повторити виробникам ігор, а особливо шутерів!

А ось Козачки для мене це - хіт десятиліття :), який є на усіх моїх комп"ютерах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D:) Хіба "ці висновки" стосується Сталкера чи теми.

Вибачте за офтоп, задовільню цікавість "впевненого в своїй всеосвітності".

В 2006 році мені виповнилось 26 років, і до того часу я мав змогу переграти все починаючи з ПК-Львів.

ПК в далекому 2006 (згадав дякуючи Оверам і результатам тестів) , не смішіть моїх мурашок, на той час s939, 3500+ Venice, 2 Gb memory, 7900 GTX з головою на все.

Пригадати, а що ж я тоді грав не складно -Dark Messiah of Might and Magic, Titan Quest, Heroes 5, Call of Cthulhu, Gears of War, Condemned, Gothic 3, Splenter Cell, Newerwinters Nights 2, dungeon Siege 2, Civilization 4, Hitman Blood Money , Oblivion, Half Life 2, Dreemfall, Tomb Raider Legend (виділені важкі на ресурси ігри).

Сталкер - не вразив на той час ні маштабністю, графікою, геймплеєм. Стільки ж чекали виходу %)

З.І. Козакі молодий чоловіче є 100% клоном Age of Empires.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Пам'ятаю першу зустріч з Сідоровічєм, кльово було, і не треба говорити про ажіотаж чорнобиль і все інше, просто прикольно зроблено, як Фалоут 3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригадати, а що ж я тоді грав не складно -Dark Messiah of Might and Magic, Titan Quest, Heroes 5, Call of Cthulhu, Gears of War, Condemned, Gothic 3, Splenter Cell, Newerwinters Nights 2, dungeon Siege 2, Civilization 4, Hitman Blood Money , Oblivion, Half Life 2, Dreemfall, Tomb Raider Legend (виділені важкі на ресурси ігри).

А Тетріс ти ще тоді не грав? Яке відношення

S.T.A.L.K.E.R. має, наприклад, до Civilization 4. Це ж зовсім різні ігри. Якщо такого типу ігри не подобаються, то для чого в них грати?

Ажіотаж навколо 1-3 частин фейк, гра полюбилась за причин Чорнобиля, совковістю, наших розробчиків, присущим в серії менталітету.

Це ти американцям розкажи, де гра була в свій час хітом продаж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2006 році мені виповнилось 26 років, і до того часу я мав змогу переграти все починаючи з ПК-Львів.

Пригадати, а що ж я тоді грав не складно -Dark Messiah of Might and Magic, Titan Quest, Heroes 5, Call of Cthulhu, Gears of War, Condemned, Gothic 3, Splenter Cell, Newerwinters Nights 2, dungeon Siege 2, Civilization 4, Hitman Blood Money , Oblivion, Half Life 2, Dreemfall, Tomb Raider Legend (виділені важкі на ресурси ігри).

З.І. Козакі молодий чоловіче є 100% клоном Age of Empires.

Стільки молодого життя втратив! :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

сталкер це дійсно класна гра. постійно скачую якісь нові патчі і граюсь на вінті десь до 100гіг тількі зі сталкером

П.С. жду 2-гої частини :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я її тоді ще (2006) все-таки запустив на MX 440! Чорний екран, тільки музика та звуки та гра наосліп.

А потім я купив нову відяху) Але це вже був 2007.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Я почав з Чистого неба. Радували групування, війни між ними. Потім пройшов третій. Дуже сподобався, проходив його на кожну річницю аварії на ЧАЕС. Потім порадили першу. Самі розумієте, трохи все не те.

Найбільш сподобалась солянка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

До речі, таким же чином можна отримати ключ для сталкер тч, чн.

чн - 100% перевірено, все грається на збірці Stalker SANILA PACK 2, часом буває викидає але рідко, головне нік змінити, ато по замовчуванню назва Вашого облікового запису у вінді.

vetalforever, третій це "Зов Прип’яті"?

Вірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
  • 1 рік потому...

Скачав S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha, і був приємно вражений. Гра практично без вильотів, достатньо вимоглива до системи. Нові промальовки карт, наприклад, якщо Кордон ще можна взнати (хоча добавлено дуже багато цікавих "сюрпризів", напр. військовий підземний тунель під з.д.мостом), то Свалка зовсім інша (хоча і там також тунель є). Території стали величезні; їх обійти, бігом, як це було у першому Сталкері, стало просто неможливо. Зовсім інші завдання (але осн. лінія та ж), гра цікава і тримає ДІЙСНО у напрузі. З військовими краще не сперечатись.. хоча й можна поговорити. Приємно вразила озвучка зброї - АК звучить як справжній, пістолет з глушником важливий як ніколи, якщо хочеш підкрастись непомітно, кабани, плоті, тушкани, пацюки - їх небагато, саме стільки, щоб не мозолили очі.. але якщо попав на їхню територію - краще втікати якомога швидше. Інакше гаплик. З"явився новий небезпечний персонаж.. Не буду розкривати інтригу :) Бережіться його зелених очей!

Скачана гра займає місце 6,48Гб. Вільного місця на жорсткому диску повинно бути не менше 18Гб, займає усе повністю. Звісно, повинен бути якийсь зазор, вільних відсотків з 7-10 від об"єму диску, не менше. Просуваюсь у грі дуже повільно, насолоджуюсь кожною секундою)) Чого і вам бажаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивимось... правда помічаю за собою таку штуку що вже не пре бавитись у ігри, навіть в улюблені, година дві і все, набридає...

Навіть в улюблений фалоут3 чи сталкер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сталкер: Шейдоу оф Чорнобиль лишиться назавжди самою цікавою частиною! Скільки років очікування, скільки ж було передивлено відео з демками...скільки років пускання слюни))) - а потім бац, і виходить сама гра...скільки кипятку по ногах побігло від щастя))) це було щось, навіть прийшлось позичити відеокарту в друзів на місяць, щоб побавитись.

Це напевно перша і остання гра для мене, заради якої не хотілось і спати і їсти) заради якої прокидався в 6 ранку, щоб ще були сутінки і не треба було б закривати вікно шторами від сонця.

Ах, приємні спогади:)

Признаюсь - перша частина пройдена разів 9, і я не сперечаюсь, що захочеться потім пройти ще кілька раз...це як дійсно класне кіно, яке хочеться передивлюватись хоча б раз в рік)

Друга і Третя частини грались з думкою - блін, та коли ж вона закінчиться (друга ще куди не йшло, а ось третя - кал)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...