Перейти до змісту

Ліга Європи сезону 2011-2012 р.р.


Smith

Рекомендовані повідомлення

Це якийсь ппц - Марко пробивав пенальті в стилі "а-ля Мілевський".

Нарешті, гоолл!!!

Однаково ми подумали, Panek.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілось би сказати окремо про підібрані бутси, особливо Соси, невдало підібрані бутси. За таке гравців треба нещадно карати.

Що, чекаємо на останніх хвилинах від Олімпіакоса "Сталінград"?

Сцуко, невже подвіг буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот вам і Металіст! На виїзді традиційно граєм краще чим дома :) Щоправда валідльний матч був..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце футбол!!! аж трусить) першого носка порвав в клоччя коли стало 1-2,а другого в кінці матчу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, 2 тайм вигідніше відрізнявся від 1. Тайсон "прибавив", Соса - найгірший гравець матчу, Папа - "валідольщик", Девіч - якщо так буде пробивати вирішальні пенальті на Євро, то його вся Україна буде готова "вбити".

Молодці, але страшно, що буде в 1/4 з такою грою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УРА УРА УРА! :)

Але на Девіча я злий.

Навіть не забили коли 4-ьох виходити в 1-го захисника і воротара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ман Сіті і Юнайтед вилетіли! Металіст має реальні шанси на виграш ЛЄ! Бльо... ше тіпає )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блі-і-н... Заснув! Від цього й тіпає тепер.

Добре вам - ви бачили...

З перемогою і виходом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще цікаві такі речі:

1. Яка буде цього разу реакція грецької преси?

2. Який буде результат жеребкування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камні в них можна кидати, що і сам робив під час і після першого тайму, але переможців не судять. Так, понервували, навіть ого-го, але виграли, це головне. На даній стадії вже здобувається досвід і характер. Переконаний (як Ющенко прям) що Олімпіакос в значній мірі викрив недоліки команди і Маркевичу є що шліфувати і напрацьовувати. Це добре.

P.S. як сказав мій батя після пенальті незабитого: б#@*%&, Девічу тепер грецьке громадянство треба давати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харківяни приїхали, понервували, попіжонили......і перемогли!

Як приємно буде читати завтрішні грецькі газети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камні в них можна кидати, що і сам робив під час і після першого тайму, але переможців не судять.
Паша, так воно так, але уяви, що після жеребу для МХ випадають іспанці (Атлетік Б., Атлетіко М., Валенсія) чи Спортінг Л.? З такою грою МХ вони задачу щодо виходу в 1/2 виконають в 1 таймі першого матчу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу в суперники Гановер.Ну а якщо іспанці(приміром) будуть думати, що пройдуть МХ одною лівою- то це лише нам на користь.Самовпевненість їх і погубить.

Чомусь мені здається, що тепер МХ вже всеодно з ким грати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уууух, як же важко це все було дивитися після МанЮ з Ателетіком. В якийсь момент подумав, ну, блін, краще вже на Спортінг - МанСіті перемкнутися - для серця легше!

Але ж ці останні хвилини...

Скільки ж раз українські команди втрачали шанси якраз у кінцівці матчу, але не цього разу!!! І як же від цього хороше, якраз на отому знервованому за півтора тайми серці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камні в них можна кидати, що і сам робив під час і після першого тайму, але переможців не судять.
Паша, так воно так, але уяви, що після жеребу для МХ випадають іспанці (Атлетік Б., Атлетіко М., Валенсія) чи Спортінг Л.? З такою грою МХ вони задачу щодо виходу в 1/2 виконають в 1 таймі першого матчу.

Вродь і так, але якби вилетіли, то і не було б за що думати. Хай грають, гірше не буде, а от краще то точно. Взагалі як я бачу кожну команду: розвісити в роздягальнях і шкафчиках кожного футболіста результати матчів Баварія-МЮ і Мілан-Лівер (здогадуєтесь про що я), та ще і прокручувати відео раз на місяць. Хай рвуть. За самовіддачу навіть при 0:10 ніхто слова не скаже. В Металіста все в його руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній раз такі емоції були не рахуючи Шахтар - Вердер у грі Динамо на Местальї проти Валенсії.

Мені також здається,що Металісту вже пофігу з ким грати.Візьмемо той же Атлетик який виніс МЮ.Локомотив грав не гірше за Більбао.

Звісно не хотілося б іспанців,особливо Валенсію з Атлетіко,але якщо випаде то харків*яни просто не здадуться.

Спрогнозую,що попадеться знову АЗ Алкмаар :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олимпиакос – Металлист. Наши оценки

http://football.ua/u...ews/159617.html

ІМХО, Сосі видали оцінку зависоку, йому треба було ставити не вище "4".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я розстроївся і на 55 хв. спати ліг. Сплю, бачу 4 сон, забігає батя, каже, Металіст 2:1 виграв. Я зпросоння шось там пробурмотів і далі сплю. Встав зранку і думаю, чи то мені приснилось, чи і справді Металіст виграв. Оказується, виграв!

Вітаю всіх з перемогою, хоч вона була ой, яка важка! Але судячи з нарізки моментів в 2 таймі в Олімпіакоса шансів забити майже не було. Це радує. Хочу АЗ в 1/4!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу АЗ в 1/4!
Сьогодні будуть два жеребкування - ЛЧ (о 13.00 год.) та ЛЄ (о 14.00 год.). Буду дивитись онлайн тут.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...