Перейти до змісту

Ліга Європи сезону 2011-2012 р.р.


Smith

Рекомендовані повідомлення

В Динамо гра бездарна. Як все-таки можна було на останніх хвилинах не забити гол?

Ворскла першою забила, а потім собі зловила три ( цю гру будуть показувати в запису на 2+2 після Металіста).

Вся надія на єдиний "український" клуб Металіст, що покажуть чудову гру і порадують після ніякої гри Шахти і Динамо, ну і Ворскла, мабуть, далеко від них не втікла (якщо врахувати домашній результат).

Занепадає український футбол, як клубний, так і збірна не дуже радує (все розставить на свої місця гра з німцями). А в наступному році Євро-2012?

занепадає...намає того ажіотажу до матчів як колись

Раніше сидиш молися біля того телевізора,а зараз якось так спокійно все переносиш...Видно надресерували вони своїми програшами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В динамо пропав запал на гру, нема тої ізюминки яка б притягувала б до екрану. Вони просто грають, без запалу, особливого бажання, характеру, тупо катають м'яч, а там як повезе. Нецікаво стало дивитись такі матчі.

Металіст значно цікавіше зараз виглядає аніж Динамо і Шахтар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Динамо гра бездарна. Як все-таки можна було на останніх хвилинах не забити гол?

Ворскла першою забила, а потім собі зловила три ( цю гру будуть показувати в запису на 2+2 після Металіста).

Вся надія на єдиний "український" клуб Металіст, що покажуть чудову гру і порадують після ніякої гри Шахти і Динамо, ну і Ворскла, мабуть, далеко від них не втікла (якщо врахувати домашній результат).

Занепадає український футбол, як клубний, так і збірна не дуже радує (все розставить на свої місця гра з німцями). А в наступному році Євро-2012?

занепадає...намає того ажіотажу до матчів як колись

Раніше сидиш молися біля того телевізора,а зараз якось так спокійно все переносиш...Видно надресерували вони своїми програшами...

Во во, знаю по собі, раніше всілякі ритуали перед футболом, прослуховування гімну, виймав всю свою атрибутику Динамо, а зарас...забуваю шарфіка надіти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Професіоналам зарплата навалом

І даже за проіграш і за нічью.

Сьомін дуже посередній тренер, догадався зняти Гармаша, котрий пока грає не за гроші, а за гру.

Після цього ДК втратило середину поля, а дух переможців,як і совість ці жирні коти вже давно втратили.

Якби в нас з,явилась ще одна команда рівня Металу, то президенти ДК та Шахти заврушились би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне, я не фанат Дуду, Ідейе і Аруни але НАХРЕкупляти гравців якщо їх не ставити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Динамо останнім часом не везе з тренерами, Вусатий Таракан нічого не показав і пішов з команди, ПалПалич повинен був підсилити і стабілізувати гру команди, але поки що все виходить навпаки.

Вусатий то взагалі не тренер. А Сьоміну можливо просто потрібно дати час команду не за рік створюють, а як мінімум 3 рокі. Шахта теж не грала, але за 8 років Луческо все змінилось.Ладно то все забуте. Саме важливі матчи впереді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед сном хоч Металіст порадував...Хай вам всім сьогодні присниться Тайсон і Папа Гуає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Папа на ніч хай краще суперникам Метала сниться.А то і заїкатись можна.

Не розумію розмови про час в 3-5 років для тренерів.

За 5 років футбол іншим стане, при нормальному фінансуванні рік максимум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, Сьомін побачив перевагу в другому таймі :) Ну останні 10 хв згоден, може він тільки їх і бачив?. Мені навпаки здалося що другий тайм були ніякі.

Може, "Динамо" просто бухає в перерві?

Єдине світле місце - це остання хвилина. Цей момент навали і чудєсного спасєнія Бешика ввійде в історію! Мабуть за воротами хтось сидів з чудотворною іконою чи шаман якийсь, який зачаклував ворота :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, в матчі ДК та Бешикташа програв Сьомін. Тактично та за стратегією. Навіщо було випускати Гармаша - це ж мінус одна заміна? Де був Дуду? Немає. Як же не вистачало його проходів, швидкості та дріблінгу. Де Шева з його досвідом? Не дивлячись на його вік, Андрій може і пройти і прийняти, і пас дати. Ідейє? Чого так пізно його випустили? Також не вистачало його швидкості та техніки.

Спад в грі у Мілі, Алієва (взагалі не розумію, що він вміє окрім дальніх ударів, занадто дорого тримати гравця тільки з одним амплуа, коли всі провідні європейські команди ідуть в бік універсалізації), Ярмоленко (мабуть, купівля Мазератті піднесла його до небес. Хлопцю, напевно, ніхто не розказував, що купівля такого авто не сприяє підвищенню рівня його гри). Оцих всіх хлопаків треба продавати, бо толку все менше і менше. З Гармашем провести виховну бесіду по "методу Кварцяного", бо видно, що до нього не доходить, що розмови з арбітром та невиправдана жорстока гра призводить до карток. Або тупий, або...

На мою думку, ця гра показова в плані того, що Сьомін не тягне на таку команду, не потягне ті задачі, які ставляться перед ним керівництвом клубу. На жаль, поки другого Лобановського немає.

Прохід Тайсона мені нагадав відомі проходи Мессі. Якщо він і надалі так буде грати, то з нього буде класний гравець. Мальме не та команда, по якій можна судити про фактичний стан МХ. На такі матчі можна награвати тактичні схеми, одночасно не забуваючи про концентрацію на саму гру. В принципі, МХ порадували. Єдина світла пляма в єврокубках на цьому тижні серед українських команд. В них, принаймні, був бойовий настрой на гру, на відміну від ДК, ШД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка така, що Сьомін вже не допоможе Динамо. Тут треба більш рішучі дії робити, бо будемо так само на місці топтатись. Така сама думка і про Шахтар - ресурс Луческу в Шахті вичерпаний. Це видно і по чемпіонату України і на євроарені. Ахмєтову для себе треба усвідомити, що Луческу не Фергюсон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а хто ж допоможе Шахтарю? Луческу зробив неймовірні раніше речі - виграш Кубка УЕФА і чвертьфінал ЛЧ. Після виграшу кубка теж був сезон послабше, "Шахтар" поки не може стабільно тримати марку, це не МЮ чи Барса. Нема смислу міняти шило на мило. Потужні тренери зараз працевлаштовані. Приклад Рамоса показує, що буває, коли взяти ніби хорошого тренера, який 2 рази брав Кубок УЕФА. Поки Шахта не зробила чогось аж настільки страшного, щоб гнати Луческу. Це ж не програш від Шерифа, як в нєкоторих.

По Динамо теж все не так однозначно. Сьомін успішніше Газзаєва, це факт. "Динамо" на 1-му місці в чемпі по результатах за півколо. Я згоден, що "Динамо" не завадив би більш жорсткий тренер, але "імя, сєстра, імя?"

По гравцях: як на мене, патріоти клубу - це СаШо, Гусєв, Михалик, Вукоєвич, може. Інші ходять на роботу, заробляють гроші, хто хоче примелькатися для наступного клубу, хто там, щоб було за що в нічний клубах погудіти, "масераті" заправити. Не буду поки звинувачувати Ярмоленка, будемо вважати не його день, вчора був ніякий, але таке буває в кожного. По матчу я все ж схильний погодитися з Smith’ом - програш Сьоміна. Не знаю, яка там в них дружба з Алієвим з Локо, але користі з нього мало. Я б не сказав, що такі вже погані нові придбання: Аруна голяк, але Браун і Дуду як на мене мають потенціал, але ж дійсно, раз купили - то давайте пограти. Шева чекає Євро-2012 і заслужену (без іронії) пенсію. Він вже не вміє "гризти землю", але нестандатне мислення то лишилося, якби вийшов на заміну, було б цікавіше, ніж той же Алієв чи Нінкович.

Метал молодець. Але Мальме є Мальме, "Ворскла" показала, де в Метала слабкі місця.

"Ворскла" передбачувано, добре що хоч одне очко взяли в груповому ЛЄ. Все одно молодці, не кожен обл. центр може побачити єврофутбол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заслуги Луческу для Шахтаря архівеликі - це факт. Але я не бачу останнім часом руху вперед. Якщо немає руху вперед, то треба або щось міняти. Гнати не треба - треба вміти в певний момент прийняти рішення і подякувати (а дякувати є за що) за роботу. Як показує практика і потужні тренери можуть розірвати свій діючий трудовий контракт при великому бажанні і фінансових можливостях потенційного роботодавця)))

А щодо Рамоса... ну не знаю я про що думав Коломойський, коли його підписував))) Останні його клуби нічого особливого не показували. Дивно дивитись на спокійне, місцями веселе обличчя тренера клубу з не малим бюджетом, коли його обіграють середняки чемпіонату. А порівняння просте, клуб витратив купу грошей і запросив не дешевих (по ЗП) гравців і вони ждуть коли вони заграють. В той же час Кварц набирає, як він говорить, гравців за пів мішка картоплі і вони показують (не буду хвалити) результат ТОЧНО не гірший ніж Дніпро. Які тут ще паралелі проводити...

Вибачте за флейм стосовно українського чемпіонату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Луческу не треба міняти. Це точно.

Він сформував цей клуб. Він розумний тренер. Він знає, що з ним робити далі.

Чи може ви хочете підписати нового тренера, якому бразильці будуть не до вподоби? Почне продавати, міняти, руйнувати старі напрацювання.

Луческу - не Фергюсон, але щось в нього від Сера є, я б сказав. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луческу, як на мене, зараз "тупцює" на місці. Команда не прогресує, розвиток зупинився/призупинився. Гадаю, що гравці ШД міркують так: "Краще нас в УПЛ нікого немає. Хочемо - виграємо, не захочемо - не виграємо. А в ЛЧ є Барса, МЮ та інші, в яких нам виграти не до снаги". Принаймні, складається така думка в мене.

Дійсно, якщо порівняти період до Луческу і зараз - то досягнення дійсно великі. А де ж прагнення до більшого? Хіба Барса "зупиняється" в Прімері та в ЛЧ? Ні. Вони хочуть бути найкращими в усьому якомога довше. Ось в цьому наші команди відрізняються від європейських - в психології. Вони (європейці) ніколи не зупиняються на досягнутому. Це питання психології. А на психологію абсолютно усі!!! наші команди слабкі. З таким бюджетом як в ШД - виходити мають з групи без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лише конкуренція була ,є і буде двигунрм прогресу.Тренерів це торкається теж.Виняток Кварц, але ж і до футболу мало хто так відноситься.

В Україні достатньо тренерів, котрі обовязково доб,ються успіхів як Луческу. і Маркевич найперший тому приклад.

Натомість десятки мільонів доларів відпливають у руки Сьоміна, Рамоса та Луческу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назвіть імена. Хто з українських тренерів кращий за Луческу?

"Динамо" тренували українці Михайличенко і Дем’яненко, прогресу не було. З Сьоміним хоч вийшли в півфінал кубку УЕФА. Після Лобана "гігант тренерського ума" ще не появився. Скільки українських тренерів пройшло через Дніпро? http://uk.wikipedia.org/wiki/ФК_Дніпро_(Дніпропетровськ). В них і гроші були, а результату так і нема. Один Маркевич, за 10 років після Лобановського і Яковенко, тренер молодіжки. Скільки авансів Максимову, Ковальцю - але вони не вражають. Кварц, звичайно, поза обговоренням, він унікум. Вперше в житті йому дали карт-бланш і тепер побачимо який він дійсно тренер, коли нема матеріальних проблем і всяких побутових нюансів, в які тренер не має вникати.

По "Шахтарю": для прогресу їм потрібен "чарівний пендоль". Конкуренція з боку "Динамо" і "Металіста" - це те, що треба. Якщо чемпіонат сильний, то і команда завжди в тонусі. Третє місце в чемпіонаті стало б для них холодним душем. (взагалі-то я не любитель "кротів", так що був би цьому радий :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За що їм платять не розумію-вони ж 4-5 передач не можуть зробити щоб зі своєї половини поля вийти,захист пішком 3-4 метри вперед втрата і знову відбиваються.Якщо турки видно що ломляться по флангам то у що грає ДК не зрозуміло зовсім."Ни ума-ни фантазии"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В силу відомих причин, протекція Суркіса та напор Ахметова, лише два клуби в Україні могли на щось претендувати.Тому і тренери не могли проявити себе , не будучи в цих клубах.

Зараз ситуація потрохи міняється.

Я би оцінював силу тренера по співідношенню грошей вкладених в клуб та підсумкового місця в ЧУ , КУ та єврокубках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шовковський як бетмен! :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Динамо выходит из группы: все варианты

Если победить не удастся – придется ждать поражений «Бешикташа»

Поражение от «Бешикташа» осложнило выполнение поставленной перед «Динамо» задачи – выйти в следующий раунд Лиги Европы. И все же, шансы остаются. Главное, что в сложившейся турнирной ситуации все в руках «Динамо», нужно только побеждать, не уповая на благоприятный счет в остальных матчах группы. Если же самим победить не удастся, есть и другие варианты.

Вариант 1. Итак, в случае победы «Динамо» над «Сток Сити» (1 декабря) и «Маккаби» (14 декабря), наш клуб гарантировано займет второе место в группе, а в случае благоприятного результата матчей конкурентов, и первое.

Вариант 2. Если «Динамо» в оставшихся двух матчах набирает четыре очка (ничья и победа, причем не важно, в каком из матчей), выход нашей команды в следующий раунд будет зависеть от результатов «Бешикташа». Важно, чтобы турки дважды сыграли вничью – в этом случае «Динамо» выходит в следующий раунд. В случае победы «Бешикташа» в одном матче и поражения в другом, учитывая равный показатель у «Динамо» и «Бешикташа» в очных встречах (1:0 и 0:1), в ход вступает разница забитых и пропущенных мячей. Сейчас она у «Динамо» хуже на три пункта, а это значит, что нам нужно крупно побеждать одного из соперников и уповать на минимальную победу стамбульцев. Хотя, и здесь есть варианты…

Вариант 3. «Динамо» побеждает в одном из матчей. При таком раскладе необходимо, чтобы «Бешикташ» в двух матчах набрал одно очко. Если же добавит в копилку два, здесь в игру вновь вступают дополнительные показатели в виде разницы забитых и пропущенных мячей

Вариант 4. Если «Динамо» дважды играет вничью, нужно уповать на два поражения «Бешикташа», или ничью и крупное поражение.

Вариант 5. «Динамо» играет вничью и проигрывает. Ждем двух поражений «Бешикташа», в случае которых сильнейшего определит разница мячей.

Вариант 6. Два поражения «Динамо», прощай Лига Европы...

Информационный отдел ФК «Динамо» (Киев)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...