Перейти до змісту

Різні питання


Рекомендовані повідомлення

В 10.04.2021 в 11:38, Bliksss сказал:

я ж кажу, конкретно його - бачив тільки в чаті, коли над проектом працювали - років 5 назад, конкретно тих що запустили свій магаз - знаю особисто.

По цінникам не підкажу, я вже роки 4 з ними не спілкувався,але, можу пошукати контакти і уточнити.

Пошукай контакти, бо написав йому на мило і ніхто не відповідає. Ще з одним балакав, то він мене відговорив в нього купляти. Типу мені треба Таврія, а в нього Мерседес. Питаю скільки твій Мерс коштує, каже: коли клієнт зрозуміє, що йому Мерс по кишені, то тоді він ціну назве. Питаю: як я маю зрозуміти, що мені Мерс по кишені, якщо ціну Мерса не знаю. Нових клієнтів він не бере, але зараз є один який продає свій сайт, але ціну він не скаже. П - продажнік.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, nickel сказано:

Ще з одним балакав, то він мене відговорив в нього купляти. Типу мені треба Таврія, а в нього Мерседес. Питаю скільки твій Мерс коштує, каже: коли клієнт зрозуміє, що йому Мерс по кишені, то тоді він ціну назве. Питаю: як я маю зрозуміти, що мені Мерс по кишені, якщо ціну Мерса не знаю. Нових клієнтів він не бере, але зараз є один який продає свій сайт, але ціну він не скаже. П - продажнік.

я спробую зв'язатись не з ним ,а з тими хлопаками що раніше з ним працювали, а тепер - використовують цю cms, якщо там нема "підводних каменів" можливо - щось придумається.

P.S. Згадав як я з ними познайомився, вони підписались робити один російський "маркет" з офігеть скільки позицій, все на 1С (ще в 2013 році, тобто - війни не було, це я так - щоб тапками не закидали) Я вже в рашці працював, коли побачив суму - аж при*уїв, ну, але мені - що до того? І доїли вони той маркет, аж до 2017 року )) поки не розбіглись... пошукаю контакти.

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Де в луцьку продають запчастини (пластмаски) для холодильників Snaige?

Треба терміново така штука:

Spoiler

2289303147_w700_h500_derzhatel-steklyannoj-polki.jpg.78ed6a0c332e5b1108dd5f102a08450b.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чому в місті немає живності в траві? є зелені зони, але таке враження, що крім мурах там нічого немає, навіть хрущі рідкість)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хлопці, порахуйте чи підкажіть як порахувати: яка має бути сума депозиту, щоб при 3.5% річних в місяць отримувати 84 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, VojinSvitla said:

Хлопці, порахуйте чи підкажіть як порахувати: яка має бути сума депозиту, щоб при 3.5% річних в місяць отримувати 84 грн?

35777, якщо не помиляюсь (нашвидкоруч рахував)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, turbo сказано:

35777, якщо не помиляюсь (нашвидкоруч рахував)

я нарахува 28 800

3.5/12 =0,2916666666666667 відсотків місячних

28800*0.002916666666666667=84

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, mykola сказал:

Все вірно, тільки там ще відсоток на відсоток буде. Наприклад: перший місяць відсотки з суми 28800, другий з 28884, третій з 28968 і т.д.

Ну це якщо капіталізація є.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 hours ago, vampirich said:

я нарахува 28 800

3.5/12 =0,2916666666666667 відсотків місячних

28800*0.002916666666666667=84

Я в ексель накидав формулу, міг і помилитись.

35777 * 3,5% / 12 * 80,5%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, turbo сказал:

Я в ексель накидав формулу, міг і помилитись.

35777 * 3,5% / 12 * 80,5%

Щось ти перемудрив, елементарно ж рахується =84/(3,5/12)*100 =28800

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля. математику я порахувати вмію... а от в бухгалтерію щось видно не дуже :)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, vampirich сказано:

я нарахува 28 800

3.5/12 =0,2916666666666667 відсотків місячних

28800*0.002916666666666667=84

 

В мене теж така сума вийшла, але рахував так: 84х12=1008. (1008/3,5)*100=28 800

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, mykola сказано:

Все вірно, тільки там ще відсоток на відсоток буде. Наприклад: перший місяць відсотки з суми 28800, другий з 28884, третій з 28968 і т.д.

В моєму випадку без капіталізації. Але з капіталізацією звичайно веселіше.

 

 

3 годин тому, nickel сказано:

ПДФО 18% + ВЗ 1,5% :)

 

 

3 годин тому, turbo сказано:

Я в ексель накидав формулу, міг і помилитись.

35777 * 3,5% / 12 * 80,5%

Про податки завтикав, дякую!
З зниженим ставками немає жодного сенсу тримати гроші в банку, принаймні на тих депозитах, в яких вільні кошти.

Америку не відкрив, просто підсумував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба витягнути з сайту https://avto.pro список продавців (звісно з номерами телефонів, а по можливості і з адресою або хоча б місто). Є сторінка https://avto.pro/seller/, але в мене немає доступу до неї, видає помилку 401 і пропонує авторизуватися, хоча як продавець я авторизований. Я бачу назви магазинів (1 скрін). Для не авторизованих користувачів, назви приховані і показуються по кліку на них (2 скрін).

 

Спойлер

з авторизацією

image.thumb.png.581c41e4f327d626dd8ef6a1e3303f60.png

без авторизації

image.thumb.png.ac09e46bcac09fe65c47498e9d767de2.png

Пробував імпортувати сторінку на якій є список продавців в Ексель (импорт из веба), але вдалося імпортувати лише назву, а по назві не завжди знайдеться відповідна сторінка. Тому, що не завжди адреса магазину відповідає його назві.

Наприклад в магазину A L F A C A R Sі сторінка називається відповідно - https://avto.pro/seller/alfacars/, а в магазину TODX.RU, сторінка знаходиться за адресою - https://avto.pro/seller/bajt/, а буває взагалі цифровий ідентифікатор як в магазині ФаворитАвто - https://avto.pro/seller/25266/.

Чи можна якось зробити те що я хочу? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

Хлопці, треба зробити простеньку таблицю  в Гугл таблицях для підрахунку витрат на проєкт, допоможіть будь ласка
Треба щоб С множилось на D і результат дорівнював Е. Ну і щоб С і Е в кінці сумувались.
Відпишіть в приват, хто може зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, VojinSvitla сказано:

Хлопці, треба зробити простеньку таблицю  в Гугл таблицях для підрахунку витрат на проєкт, допоможіть будь ласка
Треба щоб С множилось на D і результат дорівнював Е. Ну і щоб С і Е в кінці сумувались.
Відпишіть в приват, хто може зробити

Дякую  sergkots за допомогу

Змінено користувачем VojinSvitla
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто користується Ощадбанком допоможіть. Потрібно відновити пароль в Ощад24, приходть смс з кодом такого формату 4-635* Не розумію як його вводити. Потрібно вводити всі символи чи лише цифри? Хоча я пробував по різному, пише що не вірний код

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, VojinSvitla said:

Хто користується Ощадбанком допоможіть. Потрібно відновити пароль в Ощад24, приходть смс з кодом такого формату 4-635* Не розумію як його вводити. Потрібно вводити всі символи чи лише цифри? Хоча я пробував по різному, пише що не вірний код

відновлював папу днів тому,
все ок було

цифри в коді випадково не співпадають з останніми цифрами карти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...