Перейти до змісту

Різні питання


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, sergkots сказал:

Для престашоп від 80 долл коштує, але це великий плюс для вас буде.

 

Не зрозумів, що коштує 80 доларів і в чому плюс.

Ребята я в веб-технологіях застряг на HTML, тому не пишіть мені матюків типу PWA чи іншого сленгу. Розжовуйте як малій дитині. Ну от чесно, не знаю навіть з чого почати. Є домен і вже проплатив хостинг. І все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, nickel said:

Давай будемо реалістами :)

В мене в планах взагалі власний маркетплейс, але бюджет тільки на односторінкову сайт-візитку на безкоштовному шаблоні, тому повертаємося до бюджетної версії інтернет-магазину. :) 

 

А я то думаю, чому в нас запчастини такі дорогі. Певно тому, що левову частку «націнки» забирає собі Гугл, маркетплейси і погромізди?))

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

А я то думаю, чому в нас запчастини такі дорогі. Певно тому, що левову частку «націнки» забирає собі Гугл і погромізди?))

я чомусь думав, що ціну - диктує ринок...

p.s. сарказм я зрозумів ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, nickel сказано:

матюків типу PWA

Сайт який можна встановити на мобільний як додаток, але обминувши їх магазини. Правда є обмеження по максимальному розміру того, що буде збережено на мобільному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, Bliksss said:

я чомусь думав, що ціну - диктує ринок...

Виробники соняшникової олії, цукру і курячих яєць з подивом дивляться на це твердження. А Фірташ з Ахметовим взагалі під столом від сміху)))

Змінено користувачем yu2007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, yu2007 сказано:

Виробники соняшникової олії

ну, ці - хай не скаржаться, на запитання - чому подорожчала олія, сказали - "вона в світі подорожчала, який дурень - буде на внутрішньому ринку продавати дешевше?"

9 хвилин тому, yu2007 сказано:

А Фірташ з Ахметовим взагалі під столом від сміху)))

порівнювати монополістів-олігархів і малий/середній бізнес? 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

ну, ці - хай не скаржаться, на запитання - чому подорожчала олія, сказали - "вона в світі подорожчала, який дурень - буде на внутрішньому ринку продавати дешевше?"

 

Ну хз, вже надоїли ролики в фб скільки коштує олія за бугром. Скрізь +- 30 грн.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, yu2007 сказал:

А я то думаю, чому в нас запчастини такі дорогі. Певно тому, що левову частку «націнки» забирає собі Гугл, маркетплейси і погромізди?))

 

4 часа назад, Bliksss сказал:

я чомусь думав, що ціну - диктує ринок...

p.s. сарказм я зрозумів ))

А я напевно туплю після робочого тижня, бо не зрозумів сарказму, якщо він там був.

Розкажу трохи про свій досвід. Маркетплейс збільшує мою ціну в прайсі на 10%, але зобов'язує продавати іншим продавцям (конкурентам) по ціні прайса. В прайсі можеш ставити будь-яку накрутку, але покупцю вона все-рівно буде на 10% більша, а конкуренту така як в прайсі. Після кількох днів експериментів, поставили нульову накрутку в прайсі, тобто лише +10% для кінцевого покупця і в нуль для конкурентів - нам треба була репутація і позитивні відгуки. Заробили таку-сяку репутацію, купку позитивних відгуків і зайшли в мінус, тому що крім покупців, потягнулися до нас за покупками конкуренти, бо в нас ціни нижчі ніж їм дають їхні постачальники, хоча постачальники у нас ті самі. А ми платимо маркетплейсу за перегляди і конкурентів і покупців + абонплата, яка ще й в квітні виросла, а заробляємо лише на покупцях. Вчора додав до ціни в прайсі 3%. Тобто зароблятиму на конкурентах 3% і на кінцевих покупцях 13%. І торгівля стала зовсім, сьогодні жодної продажі. Бо наша ціна перестала бути найнижчою для обох категорій, але маркетплейсу за перегляди за сьогодні пішло 5,6 долара. Отака куйня, малята. Всі торговці виставляють прайси з нульовою накруткою, бо як тільки ти її хоч трохи піднімаєш, то покупці втікають до конкурента, який не підняв ціни. Маркетплейс бере за свої послуги більше ніж дає заробити. Тому якби да, я не розумію сарказму в фразі про левову частку гугла, маркетплейса і погроміздів. Чи ти думаєш, що ми загналися з такою накруткою і нам треба і далі торгувати в мінус?

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 2
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

І торгівля стала зовсім, сьогодні жодної продажі.

Я не спец по маркетингу, але б не підіймав ціни відразу на всі товари. Одні товари працюють на маркетинг і дають 0% прибутку, але інші дають прибуток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Я не спец по маркетингу, але б не підіймав ціни відразу на всі товари. Одні товари працюють на маркетинг і дають 0% прибутку, але інші дають прибуток.

Не дадуть прибутку, бо в тебе будуть брати те, що з нульовою накруткою, а решту в конкурента, в якого все з нульовою накруткою. Поки покупець буде бачити всіх продавців в одному місці і зможе сортувати по ціні, то хєр ти на тому маркетплейсі заробиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, nickel сказал:

Не дадуть прибутку, бо в тебе будуть брати те, що з нульовою накруткою, а решту в конкурента, в якого все з нульовою накруткою. Поки покупець буде бачити всіх продавців в одному місці і зможе сортувати по ціні, то хєр ти на тому маркетплейсі заробиш.

Якщо це мєлочьовка, до 500-1000грн, то тут вигідніше все взяти в одного а не в трьох-чотирьох постачальників. По доставці вийде дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

Тому якби да, я не розумію сарказму в фразі про левову частку гугла, маркетплейса і погроміздів.

Я зрозумів саме як сарказм. Якщо брати для прикладу гугл - там нема такого розводу як в маркетплейсах, головне - правильно налаштувати рк і все, платиш за кліки, з часом, коли буде статистика - корегуєш оголошення і зменшуєш свої витрати, деколи в рази. Один раз - заплатиш за налаштування рк, або - налаштуєш сам.

Ті ж самі програмісти - не будуть все життя сидіти в тебе на шиї, якщо ти не будеш щодня видумувати новий модуль і т.п.. звісно, якщо це не самописна cms

Маркетплейс , буде всю дорогу - шукати варіанти, як сильніше нагнути продавців. У випадку з якимось унікальним товаром - мабуть краще таки на маркетплейсі торгувати, таки - менше мороки, а коли номенклатура - однакова, ціна майже однакова... хз як там втриматись на плаву, хіба - на об'ємах, але до них ще потрібно дорости.

 

P.S. Згадалось, як тільки пром ще робив перші кроки, перед тим як стрімко стартанути - вони хотіли купити маркетплейс нашого місцевого розливу, давали ДУЖЕ пристойні на той час гроші (навіть зараз - це великі гроші)... Але, власник УБ - відмовився продавати )))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Bliksss сказал:

Якщо брати для прикладу гугл - там нема такого розводу як в маркетплейсах, головне - правильно налаштувати рк і все, платиш за кліки, з часом, коли буде статистика - корегуєш оголошення і зменшуєш свої витрати, деколи в рази. Один раз - заплатиш за налаштування рк, або - налаштуєш сам.

Ті ж самі програмісти - не будуть все життя сидіти в тебе на шиї, якщо ти не будеш щодня видумувати новий модуль і т.п.. звісно, якщо це не самописна cms

Маркетплейс , буде всю дорогу - шукати варіанти, як сильніше нагнути продавців. У випадку з якимось унікальним товаром - мабуть краще таки на маркетплейсі торгувати, таки - менше мороки, а коли номенклатура - однакова, ціна майже однакова... хз як там втриматись на плаву, хіба - на об'ємах, але до них ще потрібно дорости.

А що мені в Гуглі рекламувати? Куди запрошувати покупців?

16 минут назад, Bliksss сказал:

Але, власник УБ - відмовився продавати )))

Ото Валік лошара )

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

А що мені в Гуглі рекламувати? Куди запрошувати покупців?

я зрозумів, що сайт ти все-таки зібрався робити...

1 хвилина тому, nickel сказано:

Ото Валік лошара )

йому - всі про це казали, але, "пром" ще був в зародку, до УБ - було далеко. І в той же час, всі знали про їх наміри і кількість бабла, тому - логічніше було б продати і жити припіваючи.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Bliksss сказал:

я зрозумів, що сайт ти все-таки зібрався робити...

А є вибір, крім оффлайну? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, weldermaster сказал:

Якщо це мєлочьовка, до 500-1000грн, то тут вигідніше все взяти в одного а не в трьох-чотирьох постачальників. По доставці вийде дешевше.

Не завжди. Велике значення має місце розташування продавця. Якщо покупець і продавець з одного міста, то вигідніше взяти по максимуму в нього, а решта через доставку з іншого міста. Також різні продавці по різному обіцяють відправити, ми сьогодні на сьогодні і без передоплати. Не всі можуть так працювати. А коли стоїть комерційний транспорт, то люди готові навіть переплатити аби швидше відправив.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

А є вибір, крім оффлайну? :)

як на міг погляд - ні

 

Ось цих не знаєш? свого часу, був вибір, пром чи розвивати сайт, як бачиш - зупинились на сайті і не жалкують. 

Хоча, мож паралельно і на маркетплейсі торгують, точно не скажу, але, в сайт вже вгрохали купу часу і звісно грошей, але багато чого - робили самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Bliksss сказал:

як на міг погляд - ні

Так отож. Куму відразу казав і потихеньку сам до цього готувався. Застовбив гарний домен, зробив під нього сторінку в інстаграмі, сторінку і групу в фб. Я не прогадав з назвою, в перший локдаун, коли Формула була закрита, люди самі ломанулися в групу, набралося майже 700 чоловік. Тепер треба сайт, поки другий лохдаун не ввели.

Цитата

Ось цих не знаєш? свого часу, був вибір, пром чи розвивати сайт, як бачиш - зупинились на сайті і не жалкують. 

Хоча, мож паралельно і на маркетплейсі торгують, точно не скажу, але, в сайт вже вгрохали купу часу і звісно грошей, але багато чого - робили самі.

Я не знаю, кум скоріше за все знає. Вони знають один одного, але всі такі шифровані, що піпєц. Кажу куму давай зпарсимо на маркетплейсі номера телефонів продавців і створимо групу в вайбері, попитаємо чи є хоч хтось, хто торгує в плюс. Ми викладемо свої карти, а вони свої. Каже: та хто тобі признається. Навіть якщо в мінус торгує, то буде казати що заробляє. Постійно шифруються, никаються, як наркомани. :)

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Гугловському Мій Бізнес також застовбив, але нас вже помітили конкуренти. Почалася возня. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Bliksss сказал:

Ось цих не знаєш?

Навіть ці шифровані. Жодної фізичної адреси, жодних реквізитів.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Навіть ці шифровані. Жодної фізичної адреси, жодних реквізитів.

хз, чому забрали з сайта адресу.

в кілька точок видачі і офіс в Липинах...

а взагалі, сайтів на цій cms - вони багато наклепали )) це їхній самопис))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Bliksss сказал:

хз, чому забрали з сайта адресу.

в кілька точок видачі і офіс в Липинах...

а взагалі, сайтів на цій cms - вони багато наклепали )) це їхній самопис))

Круть, ти його знаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Круть, ти його знаєш?

в них, колись була веб-студія, потім як це часто буває - вирішили розбігтись, так от, пару хлопців вирішили свій магазин відкрити це bazza - це вони і є. Хоча раніше домен був busbaza.com.ua (зараз редиректить на bazza), мож проблеми з ТМ виникли.

7 хвилин тому, nickel сказано:

Круть, ти його знаєш?

Конкретно його - не знаю, але,  здається він був за головного на тій студії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bliksss сказал:

в них, колись була веб-студія, потім як це часто буває - вирішили розбігтись, так от, пару хлопців вирішили свій магазин відкрити це bazza - це вони і є. Хоча раніше домен був busbaza.com.ua (зараз редиректить на bazza), мож проблеми з ТМ виникли.

Конкретно його - не знаю, але,  здається він був за головного на тій студії.

То він з Луцька? Цінники його знаєш?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

То він з Луцька? Цінники його знаєш?

я ж кажу, конкретно його - бачив тільки в чаті, коли над проектом працювали - років 5 назад, конкретно тих що запустили свій магаз - знаю особисто.

По цінникам не підкажу, я вже роки 4 з ними не спілкувався,але, можу пошукати контакти і уточнити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...