Перейти до змісту

GTA IV


silia

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 448
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

причому інет ВИРУБИ!!!
Я нічого не вирубав, і в мене все чудово працює. Що я зробив не так? :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что патч грядущий нам готовит

nVidia выпустила новые драйвера для видеокарт, где в частности фиксятся проблемы с GTA 4. В частности, улучшается производительность игры, хотя некоторые пользователи говорят, что никаких изменений не наблюдается вообще.

Новые драйвера для многострадальных видеокарт ATI будут доступны с 10-го декабря.

Ну и, кроме этого, Rockstar озвучили перечень тех исправлений, которые появится в первом патче для GTA 4. Он должен выйти в ближайшие дни, сейчас находится на рассмотрении в Microsoft (из-за интеграции с Games for Windows LIVE):

* Фикс выпадения игры после начальной заставки.

* Многочисленные улучшения видеоредактора: более интеллектуальное наименование роликов, повышенное качество рендеринга и т.д.

* Фикс проблемы с боулингом с чувствительными мышами.

* Фикс проблемы с тенями на картах ATI 1900.

* Фикс проблемы с обращением к памяти.

* Графические улучшения системы частиц и отражений.

* Сохранение параметров настройки мультиплеерного персонажа.

* Поддержка контроллеров DirectInput.

P. S. Новые драйвера для карт GeForce можно скачать здесь - http://www.nzone.com/object/nzone_gtaiv_downloads.html - для серій GeForce 8*** та вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что патч грядущий нам готовит

nVidia выпустила новые драйвера для видеокарт, где в частности фиксятся проблемы с GTA 4. В частности, улучшается производительность игры, хотя некоторые пользователи говорят, что никаких изменений не наблюдается вообще.

Новые драйвера для многострадальных видеокарт ATI будут доступны с 10-го декабря.

Ну и, кроме этого, Rockstar озвучили перечень тех исправлений, которые появится в первом патче для GTA 4. Он должен выйти в ближайшие дни, сейчас находится на рассмотрении в Microsoft (из-за интеграции с Games for Windows LIVE):

* Фикс выпадения игры после начальной заставки.

* Многочисленные улучшения видеоредактора: более интеллектуальное наименование роликов, повышенное качество рендеринга и т.д.

* Фикс проблемы с боулингом с чувствительными мышами.

* Фикс проблемы с тенями на картах ATI 1900.

* Фикс проблемы с обращением к памяти.

* Графические улучшения системы частиц и отражений.

* Сохранение параметров настройки мультиплеерного персонажа.

* Поддержка контроллеров DirectInput.

P. S. Новые драйвера для карт GeForce можно скачать здесь - http://www.nzone.com/object/nzone_gtaiv_downloads.html - для серій GeForce 8*** та вище.

Драйвери я сьоня вже скачав. Зі старими було 39 фпс, а з новими 43 фпс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для GeForce 8600 GTS який качяти

Винда -ХР

цей -Download GeForce Driver 180.84 (Win XP)

чи цей ?-Download GeForce Driver 180.84 (Win XP 64-bit)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залежить від того яка вінда чи 32-х чи 64-х бітна :)

Найвирогідніше, що в тебе 32-х, тому перший варіант ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залежить від того яка вінда чи 32-х чи 64-х бітна :)

Найвирогідніше, що в тебе 32-х, тому перший варіант ;)

як подивитись ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як подивитись ??

В властивостях системи ;)

А взагалі якщо ти не знаєш, чи 32 чи 64 бітна система в тебе, то ти точно не міг поставити 64, отже 99,9%, що в тебе 32 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як позбутися ошибкі DD3D50?

Я вже переустановляв драйвера, новий DirectX скачяв і уствновив.

Недопомогло.

Помогите!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дивно, чому поліція не дає можливості заїхати на територію аеропорту, або відпливти на катері в ліву частину карти -- відразу з'являється п'ять зірочок (тариф "ви популярні" :)) і мене тупо розстрілюють з вертольотів :smile-zachot:

ІМХО, якщо хотіли закрити доступ до певних частин карти до виконання певних місій, то можна було зробити це якось більш обґрунтовано, а не банально розстрілювати :(

P.S. Бачив в аеропорту Maybach, але вкрасти його, нажаль, не встиг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось з форумчан може викласти гру в мережі 10.33 через strong dc?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось з форумчан може викласти гру в мережі 10.33 через strong dc?

був би вдячний теж, якби хтось її розшарив б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накатався по місту, вирішив по троху проходити місії. Після того як купив одяг, мені дзвонить Мішель. Замість телефонної розмови у відповідь тиша, а потім гра тупо підвісає. Пробував кілька разів, один і той самий результат. В кого-небудь по-іншому?

Можливо хтось з форумчан може викласти гру в мережі 10.33 через strong dc?

приїжджай, розіб'ю тобі на 4 диска і запишу :smile-zachot:

або захопи з собою два двохшарових диска, бо в мене закінчились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня такой конфиг: Athlon x2 3800+, 2Gb ddr2 800 mhz dual channel, Sapphire ati radeon 3650 512 mb ddr3. Игра не то чтобы подтормаживает, а местами просто медленней становится. Пример, еду я по трассе за городом, все гуд, заезжаю в город, чуть медленней игровой процесс. Читал, что минимальные требования процессора это Athlon x2 4600+. Может у меня проц не тянет? У кого как?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня такой конфиг: Athlon x2 3800+, 2Gb ddr2 800 mhz dual channel, Sapphire ati radeon 3650 512 mb ddr3. Игра не то чтобы подтормаживает, а местами просто медленней становится. Пример, еду я по трассе за городом, все гуд, заезжаю в город, чуть медленней игровой процесс. Читал, что минимальные требования процессора это Athlon x2 4600+. Может у меня проц не тянет? У кого как?

Core 2 Quad Q9400 2.66 ГГц, 2 GB DDR2 800, Asus 8800GT 512 MB. 43 фпс показує в тесті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понятно. Значит процессор, и сама игра нагружена. Буду разгонять с 2.0 до 2.3 ггц. И посмотрю изменения в фпс и отпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня проблема с текстурами осталась ... летаю в воздухе и.т.д. ... как можно эту проблему решить? GeForce Driver (Win XP) (к. для ГТА4) уже установил ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...