Перейти до змісту

GTA IV


silia

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 448
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Підскажіть хто знає в мене така прорблема

Не запускається gta4 появляється досовське вікно пише

" Fedor

<3 you R*... but Suckurom jast wouldh't work on my compyter :<

ALL systems go!

CTRL+C and close this window when you're done playing"

нажимаю ctrl+с вікно закривається а якщо нічого не нажимаю (жду 5 хвилин) так нічого і не відбувається.

Social club запустився тільки раз після установки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой microsoft framework установлен? Во всяком случае установи с диска заново framework, и попробуй запускать еще раз. Если у тебя есть патчи, то этот крак не подойдет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой microsoft framework установлен? Во всяком случае установи с диска заново framework, и попробуй запускать еще раз. Если у тебя есть патчи, то этот крак не подойдет.

framevork 3.5 windows sp3. скачав патч 1.0.3 установив. Головне меню запустилось але при запуску самої гри вискакує помилка побачити її не можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой microsoft framework установлен? Во всяком случае установи с диска заново framework, и попробуй запускать еще раз. Если у тебя есть патчи, то этот крак не подойдет.

framevork 3.5 windows sp3. скачав патч 1.0.3 установив. Головне меню запустилось але при запуску самої гри вискакує помилка побачити її не можу

Почитай мой пост выше. Там ссылка на патч, и крак для данного патча. Установи сначала патч, потом крак и запускай файл LaunchGTAIV.exe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой microsoft framework установлен? Во всяком случае установи с диска заново framework, и попробуй запускать еще раз. Если у тебя есть патчи, то этот крак не подойдет.

framevork 3.5 windows sp3. скачав патч 1.0.3 установив. Головне меню запустилось але при запуску самої гри вискакує помилка побачити її не можу

Почитай мой пост выше. Там ссылка на патч, и крак для данного патча. Установи сначала патч, потом крак и запускай файл LaunchGTAIV.exe

та сама помилка пише память по такому то адресу не может быть read

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та сама помилка пише память по такому то адресу не может быть read

Такой вопрос, а интернет выключен во время загрузки? Попробуй заново переставить игрушку, потом, используя патч и крак с моего поста, пробуй запустить еще раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та сама помилка пише память по такому то адресу не может быть read

Такой вопрос, а интернет выключен во время загрузки? Попробуй заново переставить игрушку, потом, используя патч и крак с моего поста, пробуй запустить еще раз.

I-net відключений це проблема не у грі бо я її встановлював на win7 вона з першого разу запустилась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! В кого яка характеристика комп'ютера(процесор, відеокарта,оперативна пам'ять)? І на яких розширеннях граєш в GTA4? І ще чи не лагає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мой компик:

CPU: Athlon x2 5200+

RAM: 2gb ddr2 800mhz

Video: Sapphire Ati Radeon HD3650 512mb Gddr3 128 bit.

Играю на средних параметрах и 1280*960 вроде, так не помню, но вообще что-то вроде такого. Не лагает, среднее FPS от 15 (в самых загруженных местах) и до 35.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

апну тему...

народ кто стыкался с проблемой..уже раз 5й переустанавливаю дык оно полностью установится не хочет.... в директории игры 9.52 гб :((

зы: какое чудное число сообщений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я собі пробував ставити. Там еррор при установці (файл поврежден). так що собаку на ФТП не виставляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...