Перейти до змісту

GTA IV


silia

Рекомендовані повідомлення

Накатався по місту, вирішив по троху проходити місії. Після того як купив одяг, мені дзвонить Мішель. Замість телефонної розмови у відповідь тиша, а потім гра тупо підвісає. Пробував кілька разів, один і той самий результат. В кого-небудь по-іншому?

Якийсь глюк, в мене там все нормально, подзвонив, поговорив, поїхав до неї і т.д :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 448
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Накатався по місту, вирішив по троху проходити місії. Після того як купив одяг, мені дзвонить Мішель. Замість телефонної розмови у відповідь тиша, а потім гра тупо підвісає. Пробував кілька разів, один і той самий результат. В кого-небудь по-іншому?

Якийсь глюк, в мене там все нормально, подзвонив, поговорив, поїхав до неї і т.д :)

У меня тоже все гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понятно. Значит процессор, и сама игра нагружена. Буду разгонять с 2.0 до 2.3 ггц. И посмотрю изменения в фпс и отпишусь.

Короче разогнал до 2170 процессор, но все равно к минимальным не подошел требованиям, знач в здании 35-40 фпс, на улице 12-24 фпс, когда много трафика и людей 12 фпс. Но играть мона. Уверен на 99% что это проц, так как менял параметры графики от низких до самых высоких и фпс практически не менялось, 1-2 фпс менялось +-. Буду покупать проц ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра йде норм на максах-залишилось чекати Каталіст 8.12 від АТІ-деякі текстури глючать місцями!!Е8500 4870(512) 2га ддр3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм... в мене на Е8400, DDR2-1066 4Gb, Radeon HD 4870 (1024) з текстурами все добре, Catalyst 8.11

Catalyst 8.12 обіцяють ніби на 10 грудня.

All, хто пробував гратись на 64-бітній вісті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

All, хто пробував гратись на 64-бітній вісті?

SpiritMen грає на такій :rolleyes: Гра йде нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, як писав Yurik, в мене на х64 іграшка йде нормально. При їзді фпс не нижче 20. І так гра досить стабільна, за весь цей час ні разу не підвісала. Ґлюки мабуть через АТІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чувакі а в мене шось ігруха не запускається(((((

установив перепробував різні крякі шо тут на форумі, шо на фтп лежать, нічо не хоче, пише якась "критична ошибка"!?!?!? шо це може бути чи шось не так зробив? підскажіть!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скрін помилки і конфігурацію ПК для того щоб краще було видно ситуацію :)

DualCore Intel Pentium E2140, 2x1600 MHz (8 x 200), NVIDIA GeForce 8600 GT (512 Mb), 2 гіга памяті!!

post-3383-1228733205.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RMN40 - Windows XP: требуется Service Pack 3.

Запуск игры на SP 2 (SP2>SP3)

1: Нажимаем пуск->выполнить пишем "regedit"

2: Находим "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\Windows"

3: Меняем значение "CSDVersion" с "0x00000200" (SP2) на "0x00000300"

4: Закрываем реестр

5: Перезагружаемся

6: Играем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Options -- Control -- Custom Mapping і міняєш клавіши в On Foot, але не забудь призначити в інших варіантах замість клавіши, що назначилася іншу клавішу, там будуть ??? і натискаєш Esc і все, працюють нові клавіши контролю :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Options -- Control -- Custom Mapping і міняєш клавіши в On Foot, але не забудь призначити в інших варіантах замість клавіши, що назначилася іншу клавішу, там будуть ??? і натискаєш Esc і все, працюють нові клавіши контролю :)

:):ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ша виложу русик ТУТ Вопрос як поміняти роскладку на клаві і зберігти

а можна десь на зовнішньому обміннику, типу рапіди, я не користувач датагрупу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як позбути ся ошибкі DD3D50?

Я вже новий DirectX поставив, недопомогло.

ПОМОЖІТЬ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як позбути ся ошибкі DD3D50?

Я вже новий DirectX поставив, недопомогло.

ПОМОЖІТЬ!

DD3D50 D3D Error - видео карта не поддерживает DirectX 9.

Мабуть тобі прийдеться міняти відашко. Але спочатку скачай нові дрова, можливо діло саме в дровах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може мені хтось записати на болванки ГТА ? а то я вуся в києві і доступа до ЛМа немає)) а дома відключили нет за неоплату ( бо буваю в луцьку 2 раза в місяць)

а дуже хочеться пограти...був на петрівці а там "баригі" за болванки просять по 100-150 грн (зажрались)

а в нас в гуртожитку ще він не зявився в мережі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую!

Я лутче куплю нову відяху. GeForce 8600GT(DDR3, 512MB). Така нормальна відяха?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MSI PCI-Ex Radeon HD4870X2 2048MB DDRV (256bit) (780/3600) (Dual DVI, HDTV) (R4870X2-T2D2G-OC) BOX - крута відео (цена: $546.00 (4067.70грн.))

XFX PCI-Ex GeForce GTX260 896MB DDRIII (448bit) (576/2000) (dual DVI, TV-out) (GX-260N-ADF9) BOX - ця ще крута (цена: $319.00 (2376.55грн.) )

але вони дорогі чюток)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...