Перейти до змісту

GTA IV


silia

Рекомендовані повідомлення

а можна буде гру норм грати на такому ноуті

Intel Core 2 Duo T5850 2.16GHz/ 4Gb/ GeForce 8600 512Mb/, бо на компі вона би шла круто а на ноутах хз як буде

кста гра в нас з'явиться 12 числа в продажі...то я можу комусь купити..здається ліцензія коштує 170-180 грн (на вихідних буду в луцьку тот зразу би і віддав би гру)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 448
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Дякую!

Я лутче куплю нову відяху. GeForce 8600GT(DDR3, 512MB). Така нормальна відяха?

Це мінімум для такої гри. Краще вже GeForce 9600GT-9800GT взяти, або щось покруче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залізо то підходить

просто ноути то така зараза що там все працює гірше ніж на стаціонарному

правда Фаллаут 3 йшов на максимум і без лагів) код 5 на середньомулітав при розширенні 1440*9??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що не кажіть, але в мене без нета на вісті 64 вона йти не хоче.

Переставляв вже її 5 раз і 5 раз пробував різні креки... А вони провірку дати проводить, ввожу я номер, пише все пройдено, 5 секунд і знову перевірка... І вже міняв paul.dll в offline activation і не міняв і танці з бубнами 2 дні.

Надія на ліцензію і ту нормально зламають <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підмінювати потрібно три файла -- paul.dll, GTAIV.exe, LaunchGTAIV.exe

Запускати треба саме LaunchGTAIV.exe з параметром -norestrictions

В мене ніяких номерів не питало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьодня поставив ГТА4, все пішло на УРА без всякіх глюків, на максі 1920х1200 з всіма наворотами... фпс ~25-35 (правда щоб виставити все на макс нада було сняти обмеження грі)

моє перше враження - гра "бомба"

ЗИ. операційка - Vista 64bit SP1 , відео - Radeon 4850 512Mb , Catalyst - 8.12 RC3, розгона нема

post-141-1228851113.jpgpost-141-1228851131.jpg

post-141-1228851150.jpgpost-141-1228851169.jpgpost-141-1228851191.jpg

ЗЗИ. осталось тикі дождатись ліцуху і купить її :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це в тебе краї тіней такі "в сіточку"? В мене вони більш м'які і плавні, а в тебе якісь як растрові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще не знаю чого так, не було ще з чим порівнювати

в грі воно нормально дивиться

хоча може із за бета-драйвера відяшкі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як оказалось проблема в АТІ

После того, как фанаты Grand Theft Auto IV остались недовольны тем, как работает игра, компания Rockstar анонсировала о том, что первый патч для игры уже завершен и вскоре должен выйти.

Патч исправляет различные проблемы, связанные с частыми некорректными завершениями работы игры, исправляет проблемы с тенями на видеокартах ATI Radeon X1900 и т.д. К сожалению, патч не исправит основную массу проблем, связанных с графикой, однако Rockstar обещает заняться ими в самое ближайшее время.

NVIDIA и Rockstar скооперировались при создании драйвера для видеокарт GeForce, который увеличивает производительность игры и мы надеемся, что ATI также последует примеру своего конкурента.

Ознакомиться со списком улучшений, где вы также сможете скачать драйвер для GeForce 180.84.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, я тільки-що покатався трохи, і звернув увагу, що в мене іноді тіні такі ж як в тебе, а іноді нормальні. Залежить, ніби, від пори доби в грі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напишіть будь ласка як і що робити після інсталяції

а то я робив

Качаєш крак http://board.lutsk.ua/index.php?act=attach...st&id=25404

Заміняєш його на той шо в паці з грою. Потім запускаєш Rockstar Games Social Club, причому інет ВИРУБИ!!! Там нажмеш подключиться. Воно напише шо не хоче, тоді жмеш офф-лайн режим. І воно загрузить і нажмеш кнопку играть.

і в гра не запускається вже 4 раза переставляв

вінда - віста сп1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не кнопку плей потрібно натискати, а запускати файл LaunchGTAIV.exe, про це я писав вісьмома постами вище, просто прочитай, перш ніж писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та сама проблема(((

можеш якщо не важко написати мені що треба зробити після встановлення...а то зараз переістальовую 6 раз вже)) просто надоїло вже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P. S. Специально для тех, кто является «счастливым» обладателем карт ATI и испытал все прелести оптимизации GTA 4 на своем мониторе, спешу сообщить – новые драйвера для видеокарт уже можно скачать с сайта AMD http://ati.amd.com/support/driver.HTML
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачал драйвера вчера, поставил. Мало изменилось что. Но фпс на 4 поднялось, что не может не радовать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! В GTA4 є місії на чяс?

Найшов не обов`язкову пригнати тачку за ліміт часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте буль ласка посилання на найновіші драйвера до ГФ7300...наперед дякую.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте буль ласка посилання на найновіші драйвера до ГФ7300...наперед дякую.....

відяшка ниже мінімальних вимог гри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...