Перейти до змісту

Ваше перше знайомство!


Iron Death

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь
Я різний рок слухаю. ... арабський - Orphaned Lan

Orphaned Land - арабський рок ? ;) Жжош ! :)

^_^ а яка в тебе версія? Східний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я різний рок слухаю. ... арабський - Orphaned Lan

Orphaned Land - арабський рок ? ;) Жжош ! :)

^_^ а яка в тебе версія? Східний?

Група Ізраїльська ;) ,які то араби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже частто про рок розказувала подружка. Вона слухає H.I.M і одного разу я купила журнал, а там було Інтервью з групою The Rasmus. Мені вже давно кортіло послухати рок, але я не знала з чого почати. Тому сіла за комп і в неті скачала дууже стареньку пісню The rasmus "Small Town" . Мені дуже сподобалось , і от с цього все і почалося.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже частто про рок розказувала подружка. Вона слухає H.I.M і одного разу я купила журнал, а там було Інтервью з групою The Rasmus. Мені вже давно кортіло послухати рок, але я не знала з чого почати. Тому сіла за комп і в неті скачала дууже стареньку пісню The rasmus "Small Town" . Мені дуже сподобалось , і от с цього все і почалося.....

а далі ?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай нимагу!

Застрелите меня хто-нибуль! Эта стёб или шо??

Хим и Расмус... ай капец!! :smile3::0016: :0016: :0016: :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай нимагу!

Застрелите меня хто-нибуль! Эта стёб или шо??

Хим и Расмус... ай капец!! :ok2::0123::0016: :0016: :0016:

Вот, де мегостьоб, хоча більше б до юмора підійшло (дивитись послідовно):

Раз

Два

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше що було то мабуть Metallica (Metallica`91) а потім була Sepultura (Chaos AD)

мабуть усе.

Далі слухав простіше і легше - Грандж (Offspring)Потім був російський рок "..круглый и простой как колобок.."©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Перше що було то мабуть Metallica (Metallica`91) а потім була Sepultura (Chaos AD)

мабуть усе.

Далі слухав простіше і легше - Грандж (Offspring)Потім був російський рок "..круглый и простой как колобок.."©

до мене російський рок почав доходити ТІЛЬКИ рочки 2-3 тому...стидоття...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до мене російський рок почав доходити ТІЛЬКИ рочки 2-3 тому...стидоття...

Я, навпаки, його не переношу, хоча, в свій час, переслухав його достатньо. Часто, особливо в середовищі мітолістоф, рос. рок, влучно називають - г@внорок :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до мене російський рок почав доходити ТІЛЬКИ рочки 2-3 тому...стидоття...

Я, навпаки, його не переношу, хоча, в свій час, переслухав його достатньо. Часто, особливо в середовищі мітолістоф, рос. рок, влучно називають - г@внорок :rolleyes:

в курсі. але ще були й прихильники того самого г-нороку)))Цоїсти ))) сам знаєш, кого так називали. і які зараз результати та людина дає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші мої "метальові" альбоми - це Blind Guardian "Tales from the twilight world" i Metallica "Master of puppets"... касета була 90-хвилинка, на одній стороні - блайнди, на другій - металліка... ностальджи, блін... і, відповідно, пісні, які сподобалися найбільше - це "Welcome to dying" (Blind Guardian) i "Master of puppets" (Metallica).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до мене російський рок почав доходити ТІЛЬКИ рочки 2-3 тому...стидоття...

Я, навпаки, його не переношу, хоча, в свій час, переслухав його достатньо. Часто, особливо в середовищі мітолістоф, рос. рок, влучно називають - г@внорок :lopata:

в курсі. але ще були й прихильники того самого г-нороку)))Цоїсти ))) сам знаєш, кого так називали. і які зараз результати та людина дає

Про результати - оцінка ПОСПІХ. Про цоїстів - не ними одними русрок живе. Черный кофе, Пикник, Дягилева, ГО, БГ, Ковчег, Крематорий - ось Вам неповний перелік.

А з приводу текстів - вони не слабші за інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до мене російський рок почав доходити ТІЛЬКИ рочки 2-3 тому...стидоття...

Я, навпаки, його не переношу, хоча, в свій час, переслухав його достатньо. Часто, особливо в середовищі мітолістоф, рос. рок, влучно називають - г@внорок :lopata:

в курсі. але ще були й прихильники того самого г-нороку)))Цоїсти ))) сам знаєш, кого так називали. і які зараз результати та людина дає

Про результати - оцінка ПОСПІХ. Про цоїстів - не ними одними русрок живе. Черный кофе, Пикник, Дягилева, ГО, БГ, Ковчег, Крематорий - ось Вам неповний перелік.

А з приводу текстів - вони не слабші за інших.

звичайно)) я кажу про узагальнену назву людей, які колись в Луцьку надавали перевагу рос. року. та й все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й мова йшла не про метал а класичний рок.

Та ж Аліса чи як було сказано Арія ,Акваріум, Пікнік.. Це легенди.

А якісь там "Черный кофе" чи "Коррозия Металла" - Де вони зараз?? хто їх чує чи знає?

хоча теж було свого роду знайомство.

якщо згадати всю ностальджи :) то мабуть слухали все.. бо не було нічого.. :)

хтось десь бобіну привіз - все - крутий - тусовка в нього вдома!!!

це вже потім "Тоніс" та "Скатеб" на Дециметрових хвилях, перший "Аверс" за Трояндою.. MTV... ось звідти і знайомство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозуміло чому Черный кофе и Арию до рус. року притягують за вуха. В музичному плані Черный кофе - це хард н хеві, а Ария - хеві мітал (рання творчість - клонування Iron Maiden).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все похідна від року.

Як не крути..

Ніхто про це і не сперечається. Група "Звєрі" - рок і Kataklysm - рок. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...