Перейти до змісту

Ваше перше знайомство!


Iron Death

Рекомендовані повідомлення

Завжди забував створити цю тему! :friday:

Розказуйте яке у Вас було перше знайомство з цією музикою! :(

Перші групи - чи досі ви від них фанатієте!

Що вас вразило, вскільки років ви почали слухати це!

Ставлення оточуючих!

Взагалі розказуйте все шо вас пов'язує з цим! :)

PS: я розповім пізніше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Як можна це забути...

Купляв комп... Сіля помагав збирати ( вірніше він сам усе збирав бо я був тоді ще жовторотим самоваром ) ну і для тесту приніс два диски з музикою. Це були збірки Рамштайна і КіШа.

Ніхто з моїх друзів тоді ще не слухав такої музики, а я якось втягнувся і потроху відірвав від тупої попси і друзів.

КіШ ще і зараз слухаю з задоволенням (плювати що музика проста). Але з часом перейшов до більш важкої музики. Спочатку до класики аля Металіка, а пізніше до важкої альтернативної аля СОАД і Аматори. Зараз у мому плейлісті понад 3000 пісень - усе рок або метал, щось важче, щось легче (Арія, Аматорі, СОАД, Нірвана, Металіка, КІШ, Кукринікси, ФЛІТ, Тостер, ТОЛ, Люмен, Соулфлай ну і т.п. і т.д.)

Музика для мене стала частиною життя, частиною світогляду. Вона дає натхнення , дає силу, формує погляд на життя. Нажаль мало хто розуміє мене. Світом рулять гопнєгі в спортивних штанах і тупою попсою, яка хаває моск ( якщо він в них є ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня все очень просто. в году, так, 1985-86 я впервые услышал волшебные звуки групп Metallica и Megadeth (Миша Белядко тогда имел Metallica на виниле, а Megadeth уж и не помню где переписал), потом Витя "Братан" показал что есть такое Helloween. ну и понеслось :):friday: это мне было 10-11 лет. через год я стал и сам хайра запускать понемногу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, наверное все начинали с Metallica, кто раньше, кто позже... Я приобщился к миру тяжёлой музыки - поздновато, конечно - года с 92-го или 93-го.

Первые вещи, что я услышал, а потом начал подбирать на гитаре - "Master Of Puppets", "Unforgiven", "One", ну и безусловно - "Nothing Else Matters" :friday:

Дальше были Slayer, Anthrax, Megadeth, Mekong Delta... Led Zeppelin... Cannibal Corpse, Morbid Angel... Therion, Opeth, Paradise Lost... Incantation, Burzum, Chrsit Agony... Pantera...

Временами Nirvana, The Exploited, Dead Kennedys, Green Day, The Offspring, Bad Religion... :(

..............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того як я почав слухати Метал я практично нецікавився музикою в мене були інші захоплення і я б тоді ще будучи малим я не знав і не думав що я буду цікавитись музикою більше за все!

Я памятаю що це було в восьмому класі! В мене були друзі які слухали панк і як завжди давали слухати їхню музику але я не сприймав її незнаю чого. І якось я побачив кліп непомню на якому каналі але ця музика мене вразила вона була несхожа нінащо те що я чув! Це була пісня

з концеру IRON MAIDEN! :) Якісь дятькі з довгим волоссям бігали по сцені і грали віртуозні соло! Мені сподобалось! Я пішов на базар і вирішив купити касету! Я тоді був маленькій на зріст і виглядав не на 13 років а на 11-12років і сказавши продавцеві у вас є IRON MAIDEN він здивувався а його знайомий що стояв біля нього сказав я як зараз памятаю " Ого малий Метал слухає!" :) Потім мені дали друзі послухати SEPULTURA, SLAYER мені сподобалось!

Отже перші мої групи це IRON MAIDEN,SEPULTURA, SLAYER які я досі слухаю! :)

PS: але цим все не закінчилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе-хе, сначала был русский рок ... вот она — начала начал :)

И хотя сейчас многие воспримут эти слова с ухмылкой (модно поносить русский рок) все же в 90-е и даже в конце 90х он был для меня актуальным ... Нау, Кино... это лучшие группы могу слушать и сейчас ...

... потом начал потихоньку перелазить на западные группы ... по крохам собирал весь мейнтрим 60-70х британский... потом увлекся американской калифонийской сценой ... потом опят дергался то туда то сюда ...

... щас хочу копнуть в европейский рок и в принципе слушаю почти любую ХОРОШУЮ музыку ... все же музыка не делится на жарны а бывает хорошей очень хорошей или плохой ... со временом это понимешь кристально чисто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я музикою почав цікавитись пізно, десь у класі восьмому, тоді мене цікавила лише попса, потім реп, ну а в класі дев'ятому дали послухати Рамштайн, мені сподобалось і в той же день купив собі його альбом Mutter, потім в класі 10 перейшов на Linkin Park, ну а далі пішли Papa Roach, S.o.A.D, і таке інше, зараз же я слухаю лише рок та метал, а попси, "колбаси" (ну всілякі там бумкавки типу Benassy) і репу не розумію і не сприймаю як музику, для мене це набір звуків. Кожного дня зі мною мій вірний помічник - mp3 - плеєр, в якому завжди звучить SlipKnot, Static-X, Nightwish, Godsmack і.т.п. Жаль шо таку музику мало хто розуміє, особливо з дівчат, як на мене Rock&Metal - FOREVER!!! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня всё началось с .. металики альбом релоад или лоад непомню)) был это год 98 мну тада было 9 лет)) позже в 99-2000 начал слушать оффспринг и лимп бизкит... в году 2002 -03 узнал про существование такой групы как корн) и понеслась..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В детстве одним ухом я слушал только одну попсу так как не было выбора и не было возможности....)))

Еще в юнном возрасте я начал слушать Eminem и Децл еще на касетах (Вовка поймет) как бы не стыдно мне сейчас было....)):rolleyes:

Года 4 назад мне купили комп....

Тогда мой одноклассник подтянул мне альбом Limp Bizkit уже не помню какой альбом.....

Он висел на KoRn....

Потом и мне дал послушать альбом кажись Issues....

Вот тогда меня и потянуло..... :)

Сам подсел на KoRn и продолжаю слушать, рок и метал и т.д. и т.п.........)))))

Очень нравится чего и другим желаю....... :ok:

(Канеха не только KoRn но и другие группы).... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А началось то всьо з 86-87 років було мені 5 літ от роду. Беру братанові навушники (брат на 10 р. старший і вже давно підсівший на цю тему), врубаю мафона і співаю на память Цоя, ну десь смутно помню перший альбом Хелловіна мелькав... Потом було попсове іго...

А в році так 1996 прийшов до братухи кореш з кучою касет з невідомими назвами і давай вони з ним переписувать самі хітові пісні і робити збірки там різні... О тоді я почув вперше Мановар, Назарет, Ганз енд Роузес...(все і не згадаю). А потом десь відрив стареньку польську касету Хеловіна Кіпер оф севен кейс (впадло розкладку переключати на англійську) і заторчав... Брат, побачивши таку тему давай мені підсовувати далі таку музичку: Айрон Мейден, Металічку, Мановара (в основном класику).

Зара всяку музику слухаю Но найбільши подобається класичний повер (спід) метал (в ідеалі перші альбоми Хеловіна). Також Рейдж, Мегадез вибірково, Найтвіш трохи, Арія тожа потяне, Король і шут під настрій і т.д. і т.п.... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... щас хочу копнуть в европейский рок и в принципе слушаю почти любую ХОРОШУЮ музыку ... все же музыка не делится на жарны а бывает хорошей очень хорошей или плохой ... со временем это понимешь кристально чисто...

правильно підмітив max .

музику ,яку зараз назиають метал ,я почав слухати в ті часи коли стіни були розмалоьвані написами Beatles .а почалося все як казав Кузя(СКРЯБІН) з польського радіо.попси і тоді вистачало, но зацепила трохи інша музика ,зараз це зветься глем-рок,групи типу

MUD,SWEET,SLADE,Gary Glitter,Suzi Quatro,Згодом почали доходити і велика трійця

Deep Purple,Black Sabbath,Led Zeppelin кожний альбом цих груп чекали як мани небесної,і вони виправдовували сподівання,ще почав слухати Pink Floyd і інші арт-рок групи і слухаю до цієї пори.Після виходу Блекмора,з Deep Purple був створений Rainbow і це була найкраща хард-рокова група після великої трійці.

в ті часи слухав всі осколки Deep Purple -,Rainbow,Whitesnake,Gilan band,ще Dio після уходу з Rainbow ,пішов в Black Sabbath,і стало два Rainbow,но вже чуствовався кризиз жанру ,ще слухав QUEEN ,но вони в після альбому JAZZ (1978) ,вже відійшлі від хард-року і вдарилися спочатку в діско (the Game ) ,потім в попсу.хотя пісенька Stone Cold Crazy(1974р.) ще зараз дасть фори металічним групам. раній QUEEN до тепер входить до мого ТОР 10.ТО були золоті часи хард-року,но прийшли з одної сторони панки ,з другої діско і похоронили класичний HARD-ROCK ,панки послали всіх нах і не признавали авторитетів (тільки вроді назвали Patti Smith своєю бабцею),но самі то толком грати не вміли.з панків зараз ще можу послухати ,так сказати класику панку Ramones,Sex Pistols,і то під настрій .панки всім бистро надоїли ,одні з них пішли вчити ноти ,інші почали грати регей ,до цієї пори не розумію чому Тне Polic називають панками,також інколи слухаю.

так потрохі наступули часи нової хвилі в рок музиці.перше що вони зробили це відкинули блюзову основу з хард року,хоч не відкидали сам HARD-ROCK,і почали змагатися в швидкості і звуку з пилорамами(шутка юмора) ,ще зараз слухаю Iron Maiden,Def Leppard ,Metallica , Anthrax ,Saxon ,Megadeth , Accept,Slayer,Helloween,Van Halen, в той же час і старі хардові групи випускали

нові не погані альбоми Whitesnake(1983),Genesis(1983),одна хвиля була металічна ,а друга нео-романтична ,Depeche Mode,Alphaville,Tears for Fears,Duran Duran,також зараз ще слухаю,а третя Красная волна ,і повилазили з подвалів совкові рок групи ,як вилізли так і залізли ,показати то не було що,достойних з пятірка може й набереться.совкову і пост совкову музику майже не слухаю.

гранж якось для мене пройшов не замітно ,хоча інколи включаю Soundgarden,рідше Nirvan-у.з теперішніх металічних груп слухаю Nightwish,Evanescence,те що називають готік-метал,на модні ню-метал групи не реагую ,коктейль репа і металу якісь не естествений.(літом куплю майку Korn і напишу - ненавижу,як колись писали Sex Pistols - Pink Floyd- ненавижу)ІМХО.(ЗАРАЗ МЕТАЛЮГИ НАКІНУТЬСЯ) :smile3:

ще люблю слухати жінок рок-виконавців.

ще часто слухаю хардові групи яких не причислили до ліку святих,Foreigner,UFO,SuperMax,Status Quo,Styx,Scorpions,Nazareth,MSG,INXS,Aerosmith,AcDc,Bad Company,ВТО.

мій ТОР 10.

1.Pink Floyd(і обломкі)

2.Queen(до 1978р.включно)

3.Deep Purple

4.Rainbow

5.Led Zeppelin

6.Ozzy Ozbourne

7.Black Sabbath

8.Alan Parsons Project

9.Genesis

10.Urian Heep(з Кеном Хенслі)

зараз слухаю в основному групи 60-70 років ,які колись було тяжко знайти .

Atomic Rooster,Blue Öyster Cult,Dead Can Dance,David_Bowie,Doors,Ekseption,Geordie,Grand Funk Railroad,Ten Years After,T-REX.Velvet Underground,Focus,Frank Zappa,Wishbone Ash,Who,Yes.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ненакінемся кожен шо хоче то й слухає! А нарахунок футболки люди непоймуть! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Rock

Ну а чем тебе лично KoRn не угодили?????

Не понятно.....

Может я что то пропустил.????

Если уже не терпится написать на майке то уже покупай майку Дима Билана разрисовывай на здоровье) :smile3::ok::P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Rock

Ну а чем тебе лично KoRn не угодили?????

Не понятно.....

Может я что то пропустил.????

Если уже не терпится написать на майке то уже покупай майку Дима Билана розрисовывай на здоровье) :smile3::ok::P

да суровиє металісти ,юмора геть не розуміють.

2 R@mon як ти собі представляєш вусатого дядька з пузіком ,напевно старшого за твово батька в такій майці?

нічого лічного ,а KoRn як самий яркій представник ню-металу,просто я спеціально накачав груп

ціє направленості ,і вже який місяць питаюсь поняти цю музику ,но після двух- трох треків рука сама нажимає кнопку стоп. :P ,старію напевно. :P ,ну нічого може ще через пару місяців знайду в них щось цікаве.

а на Білана мені грошей шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Rock треба було сказати шо нелюбиш Нью Метал і все без прикладів

а то нетак поняли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Rock треба було сказати шо нелюбиш Нью Метал і все без прикладів

а то нетак поняли!

КОЯN имя нарыцательное ,як колись всіх з довгим волосям називали бітлами,

Нью Метал я просто не розумію ,може не так слухаю,то просвітіть .хотя колись давно слухав Green Day вони тоже щось мутили з репом,щось в них було орігінальне,але їх причисляють до панків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... десь у віці 12-ти років друг дав послухати касетку... на одній стороні ACDC, на другій Metallica - ...And Justice For All. Цепануло не подецьки... Особливо One... "И тут Остапа понесло...". Потім почалось ходіння на базар і пошуки касет Metallica...

Хронологія груп приблизно така:

Metallica]

Sepultura - Chaos A.D. вставив по саме ніхачю... там на касеті ще був запис де Макс тупо рже для кінцівочки з We Who Are Not As Others якщо не помиляюсь...

Death - особисто для мене кращого немає і не буде :)

Pantera

Machine Head - ...найулюбленіша пісенька - Blood Of The Zodiac

Napalm Death - купив бо хтось сказав, що на якомусь діскарі в школі вони порвали колонки...

Morbid Angel

Carcass

In Flames & Dark Tranquillity - з тих пір слухаю в основному SMDM

...ось така ось картина...

...зараз слухаю In Flames, Dark Tranquillity, Opeth, Machine Head, Arch Enemy, Children Of Bodom, Carcass і т.і.

З.І. Дякую за темку.... Навіяло багато приємних спогадів... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2SoulBurn Я памятаю ту ржаку Макса я сам так ржав як це почув! :)

Ще поню о тоді коли починав слухати в нас святковий день була то субота! Після школи в суботу нейдучи додому ми бігом бігли на базар за касетами! Який тоді час був! Супер, з таким інтузіазмом ми по три години ходили по базарі і шукали свої улюблені групи! Але найти було важко так як в продажі Металу було мало! То ми й ходили кожен тиждень видивлялися, питалися коли привизуть, заказували! Тоді я немав не компютера навіть СД програвача а тільки свого старенького двух касетника якого подарували мені на день народження! Це були класні часи! Незнаю, включаючи касету в мене бере така ностальгія!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Rock треба було сказати шо нелюбиш Нью Метал і все без прикладів

а то нетак поняли!

КОЯN имя нарыцательное ,як колись всіх з довгим волосям називали бітлами,

Нью Метал я просто не розумію ,може не так слухаю,то просвітіть .хотя колись давно слухав Green Day вони тоже щось мутили з репом,щось в них було орігінальне,але їх причисляють до панків.

2 Rock особисто я просвітити тебе не можу так як в в тому шо я слухаю Нью є тіки в СліпКнота і то в малій кількості Так як вони грають альтернативний метал(з елементами дез і психо метал) то не то! такшо звеняй я слухаю не те зовсім!

2 All Люди пишіть не тільки коли ви почали слухать а й розказуйте цікаві історії (курйози) які відбулися в вашому житті пов'язані з цією музикою!!! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 All Люди пишіть не тільки коли ви почали слухать а й розказуйте цікаві історії (курйози) які відбулися в вашому житті пов'язані з цією музикою!!! ;)

...не курйоз, а швидше "не ми такі - життя таке"...

...в "касетний період"...ги... дійсно подібної музики було дууууже мало (в приципі в Луцьку зараз нічого не помінялось, хоча слухало і слухає рок, в різних його варіаціях, порядочна к-сть народу), неформату на базар завозили мало (як правило народу вєщалі щось на зразок Іріни Алєгрової), та й самі ми були не настільки обізнані (десь почули, хтось наспівав :D )... до чого веду...

... отож, доводилося продавцеві (людині яка тисячами продає Ласковий Май, Лєонтьєва, Шуфутінского etc) казати щось на зразок - "А включіть мені, будь-ласка, ось цю касєтку... да-да... Napalm Death (Carcass, Konkhra, Sepultura etc)...цікаво що воно таке?"

... так от ТРЕБА БУЛО БАЧИТИ ЇХНІ (ПРОДАВЦІВ) МОРДЯКИ коли вони чули те, ЩО включали :D...такі очі тільки в мишки, яка кааааакає.... :D

З.І. Одна тільки точка в Луцьку була нормальною... музична крамниця "Чорний пес"... Рест йому Ін Піс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене все починалось з старих добрих Deep Purple, Led Zeppelin. В Радянському союзі випустили серію вініли піратської з зворотньої сторони конверта ще було написано щось типу (з приватної колекції якогось там дядька). Якість запису був відповідним, видно з бобін на вінілу катали. З того все й почалося. Оскільки студійні касети купити було майже нереально, записували на бобіни в студіях Рівного, ну і при поїздках по Радянському простору старалися надибати якісь музичні магазини. В 88 привіз з Риги AC/DC, Scorpions 88'!!! року альбоми. В Москві купував касети, там з цим було значно легше. Вибір був офігітєльний, правда ціни кусались, але на той час в аеропорті Домодєдово вже була шикарна студія звукозапису, з купою професійних касетних дек. Вибір теж був потужний. Потім були Назарет та Рейнбоу, Діо та Блек Саббет, Металіка, Хеловін, Акцепт, Креатор, Ранінг Вайлд, Сепултура, ну і пішло, поїхало. Зараз в основному слухаю стару добру музичку починаючи від року до спіду та трешу. Взагалі ні, слухаю любу хорошу музику. Джексон та Мадонна теж деколи прослуховується. Частенько Квіни. Серед російських в основному Shah, Hellraiser, Черный обелиск. КІШ, Арія (правда занадто багато там плагіату вгадується в композиціях, як від Медена, так і від Manowar). Ну а шо дєлать, російські групи були хороші в основному до тих пір, поки вони сиділи в підвалах, а ми відгрібали на шкільних зборах за сєрьгі в вухах, рвані джинси та "ненормальні" погляди на музичну культуру. А потім, коли все стало дозволено, російський рок автоматично став "комерційним".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На форумі куча Рокерів і Металістів чього ви мовчите??? Розказуйте свої історії! Як все було! :blink::D:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм-м... Кхе-кхе. Так ось. Все почалось з того, що угораздило мене поїхати вчитися в УФМЛ при КНУ ім. Т.Шевченка(фіз-мат ліцей). Це було після восьмого класу, до якого нічого толковішого за Prodigy я не знав... В гуртожитку я перший раз почув System Of A Down, з чого все й почалось... КІШа не долюблював, а від Rammstein'а було ні холодно, ні жарко... І так в девятому класі я став палким фанатом SOAD! Але коли я пішов перший раз на фізматівську дискотеку, я був просто в шоці... Замість якось там дискотечної музики, крутили SOAD, Rammstein, Linkin Park, КІШа, Металіку(на медлдяки)! Перші рази я просто привикав до музики і дивувася... А потім понеслось :) Придбав собі iRiver IMP-700, став слухати Металіку, SOAD, Арію,звикся з Рамштайном, полюбив КІШа і т.д. і т.п.

Ну а ближче до сьогодення, ситуація така: мій друг - просто якись психопат(в доброму розумінні цього слова), так як за місяць він викачує по 10Gb музики з ІнфоСтора... І майже все - метал. Чого я вже не наслухався:power melodic death, emocore, doom, gothic, industrial, black... Просто жах... І з цього всього потоку різноманітних жанрів та мотивів, я потрохи вибираю те, що мені подобається(хоча більшу частину музики я просто відкидаю)...

А зараз на своїх Sennheiser Hd-485 і Samsung P28 :), я слухаю ось таке: Deathstars, Noumena, Sirenia, Stone Sour, Flowing Tears, Dominia, дещо з Children Of Bodom, Crossfade... Багато що вже набридло, хоча я завжди з задоволенням повертаюсь і прослуховую знову, особливо це стосується класики(SOAD,Metallica,Apocalyptica,КІШ,Nightwish)...

Ось так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене почалось з банального Емінема, Мерліна Менсона і Соад.

Потім мені сказали, що сліпкнот рулез і я за певний час його пробив, себто переконався.

На рахунок НЮ, то він мені в своїй переважній більшості доходить, люблю ТРЕШ і ДЕЗ. Слеєр і Канібапи рулять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...