Перейти до змісту

Ваше перше знайомство!


Iron Death

Рекомендовані повідомлення

А я рік назад хворів і слухав попсовий діск мого друга. І якось там почала грати живенька пісня Du hast. Я зразу думав переключіть, но так послухав, слова понравились, драйв такий а потім Spieluhr програла, там ше були Папа Роуч, но мені тіко одна з них пісня реально нравиться - Born With Nothing, Die With Everything. Ше мені дуже клёва група Психодельного року - Dead Can Dance. Недавно я почав слухати джаз-рок, потім чистий джаз. Зараз то я багато шо слухаю, все, крім попси і кіслоти. Це музика "на один день" потусовалися - і давай в клуб нову музику. Стара вже немодна :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене все почалося з АС\ДС потім металіка, Діп Пьорпол, зїхав на музику 60-70, мені сподобався топ ліст Rock"а, в мене майже такий самий тільки я спочатку АС\ДС а далі флойд....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте що офтоплю, але так давно не був в неті, що руки чешуться нафлудити срізь де можна ;).

Недавно якось з знайомим вирішили музики накачати в неті ( в ньго ліміт місячний в 1 гіг, треба було розтратити залишки ;)) З дуру накачали релаксу.

Після мого важкого ( а останнім часом дуже важкого, щось така дипресія... ) плейлісту це було для мого мозку повним відпочинком. Правильно відмічали автори, що музика прсто буває хорошою і поганою, а поділ на жанри - просто умовність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
До того як я почав слухати Метал я практично нецікавився музикою в мене були інші захоплення і я б тоді ще будучи малим я не знав і не думав що я буду цікавитись музикою більше за все!

Я памятаю що це було в восьмому класі! І якось я побачив кліп непомню на якому каналі але ця музика мене вразила вона була несхожа нінащо те що я чув! Це була пісня

з концеру IRON MAIDEN! :ok: Якісь дятькі з довгим волоссям бігали по сцені і грали віртуозні соло!

PS: але цим все не закінчилось...

Перечитав цей пост,і виникло таке питаня,

З 1995 року і до закритя ,я працював в одній Луцькій телекомпанії ,що знаходилась на ГПЗ(не хочеться писати назву).керівництво було досить ліберальне ,і після закінчення обовязкових програм типу вітальних ,серіалів і оголошень,оператор міг крутити музику яку хотів.я на своїх чергуваннях крутив в основному хеві метал ,або хард-рок,в нас в той час стояв сателітний тюнер (аналоговий з позіціонером)

і VIVA i VIVA II і інші музканали були не закриті. зібрав таки не погану колекцію тяжкої музики.

чергуваня на ніч випадало через чотири дні. цікаво чи хто бачив ті програми ,виходили вони після 23 години.

Збирався матеріал на щотижневу часову програму тільки про рок музику,но компанія лопнула .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я точно не помню на якому каналі я побачив, помню шо случайно натрапив! А нарахунок VIVA i VIVA II я шось припоминаю шо ходили чутки про них шо це непогані канали і ми в одного знакомого коли в нього був спутнік от ми їх шукали чи найшли от не помню так як в нього бували рідко!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Viva Zwei - это мего!!! Правда, вот уже годиков 5 как РИП :rolleyes: Оказывается, даже на западе альтернативные каналы бывают убыточны. Сейчас я знаю два реально классных альтернативных канала: это MTV2 конечно :P и новый московский канал A1 (a1tv.ru). Первый можно словить на спутник в пакете Cyfra братьев-поляков, но надо геморроиться с кодами, а вот А1 полностью бесплатный, трансляция с того же спутника, что и НТВ+. В эфире панк, метал, русский рок, НЕпопсовые электроника и реп.

Ну да ладно, а теперь по теме. Началось все лет в 10-12 с отцовких пластниок Queen, Pink Floyd, Led Zeppelin, Whitesnake, Bon Jovi и т.д. Потом году в 95-96 годах открыл для себя Металлику и Нирвану (первые кассеты Load и From the Muddy Banks соотвественно), с тех пор так и повелось, что слушаю и метал и альтернативу (сейчас в наушниках NIN, к примеру). Потом через годик нашарил на спутнике Виву 2 и понеслась! С одноклассником писали на кассеты хитпарады 2Рок с Маркусом Кафкой, кто помнит, лайвы с прграммы овердрайв и проч. Наверно, Рок, я твоих порграмм и не видел, потому что плотнячком на Виве сидел, земля ей пухом.

Помню конечно походы на базар за кассетами...короче, тяжело было без инета, сечайчас-то у меня гигов на 120 уже коллекция :D

А вообще ситуация в плане рок-культуры мало поменялась не только в Луцке, но и в Украине в целом. Нормальный выбор в том же Киеве есть только в КОРе да еще в одном магазинчике возле Пидрофки (имеются ввиду цд и мерч, а не мп3 компиляции). Вот только последнее время стали в Киев все чаще фирмовые группы заезжать, спасибо Ющенку за то, что визы для буржуев отменил, теперь оргам везти гораздо легче. Да и то десять раз надо подумать, кого везти, а то частенько влеты бывают. Про отечественные рок/метал-коллективы вообще молчу, в почете у нас только попсорок, есть у нас команды хорошие, но они даже в той же Польше гораздо более востребованы.

Кста, 18 июля еду на концерт Метлы в Мск (ААААААААА, остался 1 месяц!!!). Собирается народ со всей Украины, будет мегожЫР!!!! С меня адчьот!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кста, 18 июля еду на концерт Метлы в Мск (ААААААААА, остался 1 месяц!!!). Собирается народ со всей Украины, будет мегожЫР!!!! С меня адчьот!

Відчитаєшся по повній! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав тему, еще раз убедился - в Луцке все больше людей разбирающихся в настоящей музыке. :unsure: Одна из основных причин, считаю есть развитие инета, а так же поголовная компьютеризация. (Несколько человек выше писали, что "а потом мне купили компьютер и ....").

Еще бы только молодое поколение почаще обращалось к истокам...:blush:

О своем "первом металическом опыте".

Как и многе выше отписавшиеся, в школе мне мало пиходилось слушать нормальной музыки да и музыки вообще. Ну, кроме "Кино" канешна. Но уже тогда по радио выделял метлу или нирвану (больше ничего не крутили стоящего). Кстати, в упомянутом ранее УФМЛ КНУ тоже бывал, но тогда как раз начинались Prodigy ("как?! ты не слышал о Prodigy? эта же Rave! а вотэта песня вудупипл ваще меня калбасит!" - вспоминаю с улыбкой), а на дискарях хитом была ВВ - Весна.

Но основная "инициация" произошла в институте. Со мной в комнате жили двое парней - один професиональный музыкант, ранее игравший в своей группе (именно он показал мне что такое музыка и как отличать сакс от хорошей продукции ), а второй классический металист, постоянно крутивший на своем компе начиная от Крематория и заканчивая Children of Boddom. C каких именно групп все началось я не помню, но были там и Megadeth, Metallivca, Sepultura, Godsmack и Iron Maden, Manowar, Heloween, Rapsody, вместе с Sonata Arctica и Stratovarius. Был и "True Norvegian Black Metal' :blush:. А также наше начиная с Мастер, Ария, Черный кофе, Gods Tower и заканчивая Чижом, Чайфом, Пикником, к ним закомпанию Butterfly Temple. (Уф, задрался изык переключать).

Из этой всей каши вынес свое уважение к класическому хард-року, умеренному металу и к року вообще. Так все группы, где отметился Блэкмор уважаю за виртуознеое исполнение. (Blackmores Night слышал еще до института). Постоянно прослушиваю Lake Of Tears, Rage, Megadeth. Думец какой-нибудь.

Хотя времени мало, чтобы просто так сесть послушать музыку, но все же нахожу время чтоб поискать что-нить новое. Недавно присел на позднюю Anathema.

Ps: Вообще ситуация радует - когда было второе пришествие рэпа, думал "все, пропало поколение, кругом одни гопники". Ан нет, не все, видно, еще потеряно. Десять лет назад хайратый чел в черной футболке с черепами вызывал заторы на улицах, теперь же только у меня в доме таких несколько. Так держать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не поверите но с рождения! у мну даже фото есть где я на руках у мамы и наушники держу около ушей! скорее всего начинал понимать все с Битлов( даже в садике напивал ихние мотивчики себе под нос) Очень нравились Лед Зепеллин (ихние баллады). Щас фактически из этого ничего не слушаю! Ну может Хендрикса врублю что б енергией подзарядиццо! Ах да и еще Оззи! Рульный мужик!!!!!!!!!!!!!

Джимми ЗЕ БЕСТ!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Я музикою почав цікавитись пізно, десь у класі восьмому, тоді мене цікавила лише попса, потім реп, ну а в класі дев'ятому дали послухати Рамштайн, мені сподобалось

Я теж починала слухати музику, серйознішу, ніж всіляка попса, десь у восьмому чи девятому класі. Тоді ще був канал, по якому побачила кліп Linkin Park - Points of Authority. Сподобалось, а потім однокласник приніс диск з їх піснями, а також Rammstein.

попси, "колбаси" (ну всілякі там бумкавки типу Benassy) і репу не розумію і не сприймаю як музику, для мене це набір звуків.

Теж так думаю.

Жаль шо таку музику мало хто розуміє, особливо з дівчат

Дійсно шкода. Шкода, що люди навколо слухають музику, яка нічого їм не несе і яку можна сприймати лише на дискотеках. Я вчусь в університеті і в моїй групі 11 дівчат, які щодня катують інших музикою типу Benassy. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спочатку відповід на питання, а потім читатиму всі коменти, можна?)

сіє дійство трапилося в класі 8-му..коли я усєрдно сиділа на Модерн ТОкінг, Сісі Кетч і т.п.

і тут якимсь чином (от не пам*ятаю яким) купую я касету "Спід метал" чи щось в такому дусі..пам*ятаю на обкладинці срібляста мордашка якогось злосного робота.

metallica - holier than thou ...UDO..-- це ве, що на даний момент можу з неї пригадати ))

а ще довгий період якось відразу після того були Скорпіонз

плюс Металічка плюс Мегадез полюбилися-- навіть за 3.99 долірів купила касетку -- їх для себе в рочків 15-16)в той же період був Інджи Малмстін - присадив на нього друг з КАнади, котрий полюбляв дзвонити під ніч і в телефон годинами грати кавер версії на електриці. потім пішла НІрвана (чомусь отак). з Цоєм знайома була років з 5-ти,і знала на пам*ять Алюмінівиє агурци)) але розуміння його прийшло лиш у 2005-му.

зараз слухаю щось таке непонятне...на старіше тягне більше Hammerfall, Anathema, Blind Guardian, Helloween, Iron Maiden, Stratovarius і т.п. а нові речі -- чомусь не доходять до мене -- в прямому смислі цього слова))

іноли пре дум чи дез

Estatic Fear, Haggard, CHildren of Bodom, ARch Enemy..

DIsturbed, Dragonforce...короче купа всього і ще купа всього, чого я не чула

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Tanya1989&Forever Autumn "...есть ещё женщины в русских селеньях..." :ok:

2All ...мдаааа.... нажаль є багато знайомих металюг, які в кінець спопсилися... такий собі вплив масс на свідомість окремої людини.... ось така ось ложка дьогтю.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоби металюга спопсився - дуже рідке явище. Мабуть були вони не справжні.

Зі: Якщо ваші товариші постригли хаєр, повісили косуху в шафу, не спішіть думати, що вони спопсилися - може вони просто подорослішали і замаскувалися? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, Хардовики!

Моя історія проста: починав слухати як розказував Venom - ібо ми вчилися разом в школі :).

але світ року 70-х відкрив мені двоюрідний дядько, у якого був бобіннік з Дорзами, Цапелінами, навіть ранніми Кісами. і на вінілі, програвач Вега 106 Стерео (бомба!). У нього була "Стіна", Dio, The Beatles, Deep Purple - всі диски везені з Польщі за дурні гроші.... Крім того ще купа польського року - збірники, панк-банда "Кат"...Навіть всього зараз не згадаю...

Ну, а зараз слухаю все те що рахують "мертвим": Metallica, Dio, Black Sabbath, Accept, King Diamond, Manowar, Accept, Helloween, Ac\Dc... Ну, ви в курсі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоби металюга спопсився - дуже рідке явище. Мабуть були вони не справжні.

Зі: Якщо ваші товариші постригли хаєр, повісили косуху в шафу, не спішіть думати, що вони спопсилися - може вони просто подорослішали і замаскувалися? :)

Є дійсно Люди які з часом "попсяться" просто ці люди не сприймали музику більше ніш як розвагу!

А нарахунок того що "маскуються" Металюги з часом то точно! Не всеж житя ходити з "хаєром"!

Є у мене один знайомий який вже більше 20 років метал слухає, звигляду ну зовсім не Металіст ну зовсім (просто він вже виріс "хаєр"носити ) але це йому незаважає, головне який ти в душі а не назовні! А душа в нас "Металічна" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я завжди носив на головы зачіску "канадка",і голову мив регулярно...думаю металюга не тими критеріями рахується :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
...після закінчення обовязкових програм типу вітальних ,серіалів і оголошень,оператор міг крутити музику яку хотів.я на своїх чергуваннях крутив в основному хеві метал ,або хард-рок... зібрав таки не погану колекцію тяжкої музики.

чергуваня на ніч випадало через чотири дні. цікаво чи хто бачив ті програми ,виходили вони після 23 години.

Збирався матеріал на щотижневу часову програму тільки про рок музику,но компанія лопнула .

і що ви збираєтесь робити з цією музикою зараз??

як на мене, ідея зачотна. просто суперова. абалдзєць!!!!! і, думаю, в Луцьку знайшлося б трохи людей, які б її підтримали. бо від тої попси на радіо Луцьк/Люкс/Шмукс/Пукс вже верне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хі, а моє знайомство з цією музикою, як на мене відбулося Д-у-у-у-у-же пізно, і все ж краще пізно, ніж ніколи.

В 10-му класі. До цього я взагалі не слухала ніякої музики...брат намагався підсадити на "кіслоту"!!!! Але все ж йому цього зробити не вдалося)

Все почалося з гурту System of a down (друг брата приніс) ну і понеслось.... Далі був Slipknot, Static X, Disturbed, Nickelback, Guano Apes.

З часом хотілося чогось ще важчого... але ні на що надто важке так і не підсіла....нічого не знайшла (видно погано шукала).

Зараз слухаю Cradle of FILTH, Fear Factory, In Flames( дуже їх люблю), Origami, Stigmata, The 69 eyes, Unloco,КАРНА, Крода, Трактор Боулинг, Полинове поле люблю наш рідний гурт SLAP і АПАТІЮ-вони просто СУПЕР! Без цієї музики жити не можу!

Чому я раніше цього не слухала????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє перше неусвідомлене знайомство з такою музикою відбулось в глибокому дитинстві, коли татко включав російський рок...проте в 7років він якось проходив мимо мене..але то тривало десь до років 12,коли я таки повернулась до цього самого російського року..з часом стала слухати все тяжчу і тяжчу музичку...в свій час фанатіла від Rammstein, зараз прийшла до інших груп...тяжко сказати,що я надаю перевагу суто якомусь стилю, тому що слухаю доволі багато груп, проте недолюблюю хардкору та сучасних емо стилів..а так найулюбленішими групами на даний момент є стара і добра Агата Крісті, оф кос Dimmu Borgir(давно і сильно фанатію), Satyricon,Cradle of Filth ...дуже Арію полюбляю, і дуже багато готичних, дезови і блекових груп...завжди зацікавлена послухати якусь нову групу, особливо українську чи російську,мається на увазі сучасної сцени, там є досить багато непоганих речей. Напр., Nokturnal Mortum, Audi Sile(їх диск в свій час сидів в моєму плєєрі біля 2 місяців),Vastum Silentium та багаато іншого ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рок почав слухати майже з перших днів свого життя - батько любитель року і в нього була (і зараз є) колекція платівок з цією музикою.

Правда, серед того, що він включав при мені, були: The Beatles, Queen, Pink Floyd, Bon Jovi...

А одного прекрасного дня я рився в його колекції і знайшов декілька з цікавими і страшненькими малюнками, на них було написано Ozzy Osborne і Black Sabbath... З того часу (а було мені років 3-4, не більше) я підсів на важкий рок... З часом відкрив для себе ще декілька гуртів: Metallica, Nirvana, Iron Maiden, ACDC, Deep Purple і т.п..

В дев"ятому класі вибився на реп, і до кінця 11-го плавно перейшов на альтернативний Хардкор. З хардкору - на Метал-кор...

На третьому курсі здружився із затятим блекером - гітаристом луцького блек-метал-гурту Whisper Of Soul.

В результаті: зараз я слухаю фактично весь рок, проте віддаю перевагу Black-, Death-, Doom- i Gothic- Метальовим стилям. Постійно шукаю якісь нові і не відомі для мене гілки цих стилів, такі як Viking- i Pagan- Метал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

затятим блекером - гітаристом луцького блек-метал-гурту Whisper Of Soul

маємо спільних знайомих і мабуть ще й з одного факультету:ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пишу не в тему, но я думаю буде цікаво читати мій пост! Я слухаю вже майже два роки рок. Зразу були різні метал-панк групи. Потім мені сподобався ембіент - абстрактна музика. І етнічна. Особливо люблю Levon Minassaian & Armand Amar! А далі классику я почав потрохи понімати і нею насолоджуватись. А зараз я маю концерти Joe Satriani, Steve Vai, Dream Theatre та ін. Така музика розвиває духовно, такі виконавці принесли в розвиток МУЗИКИ.

То я тепер зробив переоцінку груп, які я слухав рік назад. Сліпкнот вже відпав зразу. Аматори я ніколи нелюбив, по причині рубаніни. Смольського послухати приємно, він справжня гордість Росії! А ще мене зацікавили старі рок-групи. які утрорились в ХХ столітті. Навіть маловідомі - но вже чудові! Мені подобається їхня філософія. Для мене це буде золото, яке не тьмяніє від часу :huh: Взагалі музика - чудова річ! Недаром вони виникла ще до поезії і малювання :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пишу не в тему, но я думаю буде цікаво читати мій пост! Я слухаю вже майже два роки рок. Зразу були різні метал-панк групи. Потім мені сподобався ембіент - абстрактна музика. І етнічна. Особливо люблю Levon Minassaian & Armand Amar

Рок - обстрактна широкопонімаєма музига... Саманта Фокс і Anal Cunt - тоже рок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пишу не в тему, но я думаю буде цікаво читати мій пост! Я слухаю вже майже два роки рок. Зразу були різні метал-панк групи. Потім мені сподобався ембіент - абстрактна музика. І етнічна. Особливо люблю Levon Minassaian & Armand Amar

Рок - обстрактна широкопонімаєма музига... Саманта Фокс і Anal Cunt - тоже рок...

Я різний рок слухаю. Психоделічний - Dead Can Dance, фольк - Volkstrott, арабський - Orphaned Lan, індустріальний - Killing Joke :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...