Перейти до змісту

Ваше перше знайомство!


Iron Death

Рекомендовані повідомлення

Та й мова йшла не про метал а класичний рок.

Та ж Аліса чи як було сказано Арія ,Акваріум, Пікнік.. Це легенди.

А якісь там "Черный кофе" чи "Коррозия Металла" - Де вони зараз?? хто їх чує чи знає?

хоча теж було свого роду знайомство.

якщо згадати всю ностальджи :) то мабуть слухали все.. бо не було нічого.. :)

хтось десь бобіну привіз - все - крутий - тусовка в нього вдома!!!

це вже потім "Тоніс" та "Скатеб" на Дециметрових хвилях, перший "Аверс" за Трояндою.. MTV... ось звідти і знайомство.

якийсь там??не чути??? шановний, ну якщо Ви не цікавитесь тим, що відбувається у світі, то, звичайно, не моя пробелма, але перед тим, як оголошват такі висновки безпідставні, варто було б юзнути Гугл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Все началось с Metallica и Scorpions, , потом понравились некоторые вещи из Iron Maiden. Потом услышал Nightwish и далее стал искать что-то похожее, понравились: Epica, Lacuna Coil, Xandria.

Сейчас слушаю слушаю Royal Hunt.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, навпаки, його не переношу...  рос. рок, влучно називають - г@внорок ;)

В цьому я з тобою згідний! Хоча наші думки часто розходяться! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, навпаки, його не переношу... рос. рок, влучно називають - г@внорок ;)

В цьому я з тобою згідний! Хоча наші думки часто розходяться! ^_^

ай-ай-ай, діти мої. треба бути патріотом рос. року. він добрий :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, навпаки, його не переношу...  рос. рок, влучно називають - г@внорок ;)

В цьому я з тобою згідний! Хоча наші думки часто розходяться! ^_^

Ну і чим вже вам не вгодим вітчизняний рок. Згідний, г@на останнім часом досить немало, але якщо згадати ті часи, коли за рвані джинси та довге волосся (не говорю вже про сєрьгу в вусі) можна було дуже легко по фізіономії отримати, і не тільки від гопніків, а, як часто траплялось, від стражів правопорядку (в той час важко було знайти різницю між 1 та 2), коли ще совдеповські групи сиділи в підвалах і не грали заради комерції. Чим

 не подобається той "совковський" рок?

Да, Арія  - це Iron Maiden в початковій творчості. Ну зараз троха ще з Manowar можна в ній почути.

Ну а група Shah, вони починали трохи пізніше Metallica, чим вона вже вам не вгодила? А вони в свій час, наскільки мені відомо, розігрівали Sepultura в одному з їх турів.

Ну а Hellraiser? Альбом "We'll bury you!" продано тираж 1 000 000 примірників.

А Корозія, Черный Обелиск, Мастер, Галактика, Кино, Алиса, Сукачев, Пикник та багато інших груп того часу? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай-ай-ай, діти мої. треба бути патріотом рос. року. він добрий :))

Як я можу бути патріотом того, що смердить слухати?! І як г. може бути добрим? :lol:

Ну і чим вже вам не вгодим вітчизняний рок.

Вітчизняний для мене - це український.

Ну а група Shah, вони починали трохи пізніше Metallica, чим вона вже вам не вгодила? А вони в свій час, наскільки мені відомо, розігрівали Sepultura в одному з їх турів.

Ну а Hellraiser? Альбом "We'll bury you!" продано тираж 1 000 000 примірників.

А Корозія, Черный Обелиск, Мастер, Галактика, Кино, Алиса, Сукачев, Пикник та багато інших груп того часу? 

Так, давайте - мухи окремо, котлети окремо. Shah, Hellraiser, Корозія, Черный Обелиск, Мастер - це одне, а Кино, Алиса, Сукачев, Пикник - це зовсім інше. Не змішуйте стилістичні і географічні поняття. Всі вищеперерахові да, вони з Росії, але Shah, Hellraiser, Корозія, Черный Обелиск, Мастер - це thrash metal +/- (пофіг на країну походження), а Кино, Алиса, Сукачев, Пикник - це руск. рок.

Так вот, thrash metal для мене - це кльово, це музика, це тєхніка, це злость і агресія, а руск. рок - це, якщо примітивно, роздуми руского мужика "за жизнь", музика тут другорядна, головне текст, та і музики, як такої там по-мінімуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не слухаю рок/метал/панк постійно. Якщо мені щось подобається я його можу послухати..

І стосовно Вимерлих динозаврів аля Чорний Кохве чи Коррозії - я дійсно в танку. мені вибачте - монопенісуально!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай-ай-ай, діти мої. треба бути патріотом рос. року. він добрий :) )

Як я можу бути патріотом того, що смердить слухати?! І як г. може бути добрим? :lol:

Ну і чим вже вам не вгодим вітчизняний рок.

Вітчизняний для мене - це український.

Ну а група Shah, вони починали трохи пізніше Metallica, чим вона вже вам не вгодила? А вони в свій час, наскільки мені відомо, розігрівали Sepultura в одному з їх турів.

Ну а Hellraiser? Альбом "We'll bury you!" продано тираж 1 000 000 примірників.

А Корозія, Черный Обелиск, Мастер, Галактика, Кино, Алиса, Сукачев, Пикник та багато інших груп того часу? 

Так, давайте - мухи окремо, котлети окремо. Shah, Hellraiser, Корозія, Черный Обелиск, Мастер - це одне, а Кино, Алиса, Сукачев, Пикник - це зовсім інше. Не змішуйте стилістичні і географічні поняття. Всі вищеперерахові да, вони з Росії, але Shah, Hellraiser, Корозія, Черный Обелиск, Мастер - це thrash metal +/- (пофіг на країну походження), а Кино, Алиса, Сукачев, Пикник - це руск. рок.

Так вот, thrash metal для мене - це кльово, це музика, це тєхніка, це злость і агресія, а руск. рок - це, якщо примітивно, роздуми руского мужика "за жизнь", музика тут другорядна, головне текст, та і музики, як такої там по-мінімуму.

На рахунок мух та котлет:

http://ru.wikipedia.org/wiki/Стили_и_направления_рок-музыки

В слові "вітчизняний" я мав на увазі "совковий". Вибачте, але поняття "вітчизна" в кожної людини різне. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок мух та котлет:

http://ru.wikipedia.org/wiki/Стили_и_направления_рок-музыки

В слові "вітчизняний" я мав на увазі "совковий". Вибачте, але поняття "вітчизна" в кожної людини різне. 

Ахтунг! Сцилка не працює!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-яка повноцінна музична композиція (як витвір мистецтва (адже музика - є мистецтво)) -- це сукупність трьох складників: мелодії, ритму і аранжування.

Російський рок (разом з шансоном) відрізняються від інших музичних напрямків тим, що пісні містять лише один складник -- мелодію, і ту примітивну. Саме тому російський рок є говно.

Те, що там "душещипательные тексты" -- то вже інша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахтунг! Сцилка не працює!!!

Все працює.. може просто то руки не працюють? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мну все почалось З Корна(до того були Ейфель 65 і.............сам не можу в це повірити але був Меладзе) ;)

Корн почався з пісні Фрік он е Ліш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...

Але жжотє, сцукі! Я ваще люблю всьо псевдорокерске (Псвдорокером мене назвав пан Манфред). Думаю багато його знають! Бо я слухаю АРІЮ!!!!!!!!!!, ДДТ, Чайф, Блек, хеві, хард рок і прочє і прочє, дез, Аллу Пугачьову (крута тьотка- "балет, балет, балет..." -офігенна пісня!)!!!!!

І ваще! Я тут таку слізну історію накатав, що почав з Пугачьової, потім група Кармен, потім ще реп фуфлижний, і через Мімій Тролля я попав в русский рок, а потім і іноземний, а потім в метал! І комп глюкну сцуко, розфігачу сча - а зара вже лєнь писати заново і як то кажуть мастер своєго геніального творенія ужо не повторить. Так що знайте - зара все комерція .поентому слухаю всьо і всіх, головне шоби мелодія сподобалась! А єдиною непопсовою групою осталась "Глухо, як в танку!", яка репетирує в біотесі!

Ненівіжу вас патлаті - всіх би налисо вибрив, шоби нармальними пацаньчіками і дєвчьонкамі стали!)))

І ваще! Хайживе хеві метал - він ніколи не заржавіє! :)

А під Расмус я плачу! Бо мені шкода діток, які це слухають! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...