Перейти до змісту

Вегетаріанство


laska

Рекомендовані повідомлення

Ужос,треть населения Земли не в курсе доводов медицины!!!

ви ще скажіть, що існують вегетаріанці від народження. дивно, але таких не має)) й жодна вагітна не виносить й не народить здорову дитину будучи вегетаріанцем.

Моя донька від народження вегетаріанка.

Тьху-тьху.Вже 4 роки-Здорова,активна,всміє читати і писати.

Дружина виносила її без мяса.

Також маю безліч друзі і знайомих.

Діти Пола Маккартні також народжені вегетаріанкою і самі з народження вегетаріанці.

Шварцнегер від народження не їв мяса(хоча потім їв анаболіки)

Махатма Ганді від народження.

Та й безліч інших.

Так шо ваші факти вже не факти.

ЗІ:Ви ж ніби-то людина науки,невже Вам не цікаво самостійно вникнути і вивчити це питання?

Науковцям важко промити мізки,вони повинні піддавати сумнівам любі аксіоми.Перевірте на собі,так би мовити проведіть лабораторну роботу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
прокомментируйте,плиз, доводы медицины о необходимости употребления алкоголя и наркотиков

ну то наведіть такі "медичні доводи" про користь наркотиків, бо поки це лише ваші фантазії...

Велкам:

Пиво

Австрийские врачи считают, что прохладное пиво, особенно в жару, не только приятно, но и полезно. По их мнению, с помощью пива можно предотвратить инфаркт и кровоизлияние в мозг.

Доктор Эллисон подчеркивает, что частое (даже ежедневное) потребление пива - это лучше, чем употребление от случая к случаю. Главным моментом, естественно, является и доза потребляемого пива. Здесь нет точных рекомендаций, этот показатель индивидуальный, но многие медики рекомендуют ориентироваться на значение 25 гр чистого спирта в день (это количество содержится в 0,5-0,7 л пива).

По данным исследователей из Дании, на которые ссылается доктор Эллисон, полный отказ от употребления алкоголя в наблюдаемой группе может привести к большему количеству смертных случаев, чем в аналогичной группе умеренно пьющих людей. «Мы не говорим людям, что надо пить больше, мы только призываем тех, у кого нет явных противопоказаний, употреблять небольшие дозы, но регулярно

Водка

Польза водки заключается в способности стимулирующего воздействия на органы желудочно-кишечного тракта. При употреблении небольшого количества водки происходит быстрое усвоение жиров. В исключительно умеренном количестве водка обладает дезинтоксикационным свойством. Отмечено, что водка активизирует деятельность печени, является обеззараживателем токсичных продуктов. Всё это сказано о строго дозированном потреблении данного продукта.

Многие врачи считают, что 50 граммов водки, употребляемые ежедневно, нормализуют показатели кровяного давления, понижают уровень холестерина в крови. При диарее чрезвычайно благоприятное воздействие оказывают 50 граммов водки с солью. Такое же количество водки, выпитой в морозный день, поможет избежать простудного заболевания.

Многочисленные исследования ученых показали, что количество водки, не превышающее 50 граммов, эффективно купирует приступ стенокардии, причем выпить дозу необходимо с кусочком сахара. Умеренное употребление водки значительно снижает риск внезапной смерти у людей, страдающих сердечной недостаточностью.

Марихуана

Марихуана способна лечить рак груди - эту сенсационную новость сообщили ученые из Калифорнийского Тихоокеанского медицинского центра. К такому выводу они пришли, осуществив ряд экспериментов на клеточных линиях.

Ну и так шоб подитожить

Этиловый спирт

ГОСТ 18300-72 (1972 г.), в котором в п/п 5.1. говорится: «Этиловый спирт – легко воспламеняющаяся бесцветная жидкость с характерным запахом, относится к сильнодействующим наркотикам, вызывающим сначала возбуждение, а затем паралич нервной системы».

Всемирная Организация Здравоохранения (ВОЗ) в 1974 г. признала алкоголь наркотиком № 1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велкам:

єрунда)) вислови незрозуміло кого, з незрозуміло яких джерел є медициною?

тим більше далі наводите саме те, що каже медицина, а не "інтернети"))

zaHARE,

Всемирная Организация Здравоохранения (ВОЗ) в 1974 г. признала алкоголь наркотиком № 1.

якась втрата причино-наслідкових звязків у повідомленні...

Дружина виносила її без мяса.

без мяса ще не значить вегетаріанка)) чи ви наполягатимите, що дружина виносила дитину взагалі без вживання їжі тваринного походження?

Моя донька від народження вегетаріанка.

що й молока з яйками дитя не їло?

4 роки-Здорова,активна,всміє читати і писати

а ось це дуже добре й нехай й далі так буде))

Ви ж ніби-то людина науки

я людина що закінчила наш вуз й ще трішки. а до людини науки мені як до неба рачки...

Вам не цікаво самостійно вникнути і вивчити це питання?

в тому то й справа, що питання вивчене. з точки зору медицини та здоровя вегетаріанство шкідливе (крім певних хвороб, коли потрібна така дієта).

одна відсутність В12 та неповноціність рослиних білків повинна зупинити людину від вегетаріанства. але ж тут уже не раціональність, а чергова модна релігія...

й ще цікаве питання, чому якщо людина просто харчується, то вона нікого не задовбує, а як тільки вегетаріанець так одразу лізе всіх вчити? це дефіцит В12 так впливає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя донька від народження вегетаріанка.

Тьху-тьху.Вже 4 роки-Здорова,активна,всміє читати і писати.

Дружина виносила її без мяса.

Це все дуже чудово. Але я би забороняла писати і пропагувати такі речі на форумах. Ви задумайтесь хоч на секунду,

покоління за поколінням напрацьовувалася культура харчування, жінкам, які перейшли на вегетаріанство

можливо спочатку і вдається обійтися без паталогій, тримаючись на генетичних ресурсах.

А що буде далі? Та жоден лікар не схвалить такого. У вагітних і з нормальним харчуванням анемія розвивається,

а тут.

І ще. Я читаю це все і в мене от одна думка, чудово, ваш вибір, просто афігєзно. Але мені так стає часом

прикро, що є люди, яким необхідно їсти м"ясо і хочеться м"яса, а в них банально нема за що його купити.

Їм розкажіть, як кльово травичку жувати.

ЗІ реально вже харить це "навісання"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Вас така реакція на пости Захара, ніби він у Вас кусень м'яса відбирає :D

М'ясожери, спокійніше, він просто відповів на тезу опонента прикладом з власного життя і власного досвіду. Не бачу в цьому пропаганди, це є предмет полеміки.

У нас на форумах про пиво стільки пишуть, хто скільки вживає, то може й це заборонимо, як пропаганду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що буде далі? Та жоден лікар не схвалить такого. У вагітних і з нормальним харчуванням анемія розвивається,

значит что-то не то в "нормальном питании" раз от анемии не спасает

я не заставляю всех есть "травку", я веду ктому что если перестать есть мясо - то не умрёш (сразу \ раньше_положенного)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М'ясожери, спокійніше, він просто відповів на тезу опонента прикладом з власного життя і власного досвіду.

Люд, так в тому то і справа, що присутня така собі ненав"язлива категоричність

Так шо ваші факти вже не факти.
человек-разумный не должен есть животных

і т.д

У мене теж є знайомі знайомих вегетаріанці, мають хлопчика 5-ти років, не їв м"яса з народження, важить біля 13 кг.

і відстає у розвитку. Я не хотіла того писати, бо не вважаю це за догму. І не вважаю себе істиною в останній інстанції.

Для мене існують переіоди відмови від м"яса : пости. Загалом, для очистки організму. Так навіть в пости не забороняється

їсти м"ясо вагітним, дітям, немічним, хворим та літнім людям. Я думаю, це не просто так.

( і мене не покидає враження, що головний вегетаріанець Z страждає від почуття "вищості". всі ми вміємо читати і аналізувати,

всі ми маємо певний життєвий досвід. і кожен вибирає для себе те, що вважає за потрібне, ібо ми "чєлавєкі разумні". якось так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значит что-то не то в "нормальном питании" раз от анемии не спасает

Анемія виникає внаслідок посиленого споживання заліза, бо тепер воно необхідне не лише мамі, але й плоду.

Лікарі ще на початку вагітності призначають фолієву кислоту і радять споживати більше червоного м"яса, або печінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значит что-то не то в "нормальном питании" раз от анемии не спасает

Анемія виникає внаслідок посиленого споживання заліза, бо тепер воно необхідне не лише мамі, але й плоду.

Лікарі ще на початку вагітності призначають фолієву кислоту і радять споживати більше червоного м"яса, або печінки.

из вики

Рослинними джерелами фолієвої кислоти є листові овочі, картопля, яблука, абрикоси. Міститься у волоських горіхах. У перестиглих плодах її рівень вищий.

а доктора назначают есть "більше червоного м"яса, або печінки" потому что больше ничего незнают, или знают только то что им вдолбила совьецкая медицина

если есть больше грехов и абрикосов - наверное анемии не будет

(но где вы видели зимой в СССР орехи или абрикосы?.... поэтому и рекомендуют есть мясо - оно есть круглый год)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

из вики

Ні, з власного досвіду. )

если есть больше грехов и абрикосов

Розумієш, в чому є певний момент. Фрукти "послаблюють". А діарея для вагітних ой яке небажане явище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фрукти "послаблюють". А діарея для вагітних ой яке небажане явище.

:(

последний гвоздь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ:прокомментируйте,плиз, доводы медицины о необходимости употребления алкоголя и наркотиков.

пожувати листя коки і шваркнути собі в кров пять кубіків кипяченого кокаїну - це різні речі.

про користь алкоголю чув, а про те, що його треба вживати літровими сорокаградусними дозами - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть больше грехов

ого. веги й таке їдять))

а доктора назначают есть "більше червоного м"яса, або печінки" потому что больше ничего незнают, или знают только то что им вдолбила совьецкая медицина

:_07: :_07: :_07:

виявляється весь світ досі слухає савьєцкую мєдіціну...

такі правда про дефіцит В12 у травоїдів))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович,zaHARE, Вас обох відправити в РО днів на 14, щоб ви у приваті вияснили відносини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а в чому проблема? ми спілкуємось за темою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі правда про дефіцит В12 у травоїдів))

коли в людини закінчуються аргументи, вона переходить на особистості. так завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, й до чого? я ж про медицину савєцьку))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а в чому проблема? ми спілкуємось за темою

Підтримую опонента.Порівняно з багатьма темами Борди тут "тіш да гладь".Ми вже з Віталійовичем більш-меньш притерлись ;) .І нікого не ображаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Солнышко:

Моя "пропаганда" на фоне пропаганды мясопрома выглядит бледненько.И не переживайте,как раз те кто хочет есть мясо,будет его есть даже не взирая на медицинскую статистику и разум.Я уже где-то писал,что ярлыки на сигаретах про опасность курения не являются препятствием для желающего курить.

И я здесь ни разу не сказал о своей исключительности или более возвышенном положении над другими.Это ваши(многих из оппонентов) выводы,а не мои.Просто я говорю о том,что человек не животное,ему дан разум. И у каждого человека свой выбор использовать его или нет.

Есть люди которые выпивая алкоголь говорят:"Наши предки испокон веков пили,не подведем наших предков!" Но это неправда.

Так же и вы говорите,что есть мясо это наша традиция.Это тоже неправда.Всего каких-то 50-70 лет назад наши предки ели мясо 10-20 дней в году и не падали в обмороки,а тяжело работали,имели по 5-10 и больше детей.А 100-200 лет назад боен в Украине практически не было.Сейчас мы не представляем себе и дня без колбаски,салка или котлетки.И говорим,что это наша традиция.

Кстати про анемию,некоторые врачи на полном серьезе рекомендуют беременным пить красное вино и я знаю многих которые это делали(ведь врачи советуют)!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже где-то писал,что ярлыки на сигаретах про опасность курения не являются препятствием для желающего курить.

На цигарках попередження для майбутніх потенційних курців. Існуючі ж - уже підсіли, і для них це доза. Їм наклейки якось монопенісуально пофіг.

Щодо м'яса 100-200 років тому - не скажу, бо я усього лиш чуть менше 40 прожив :) Зате, із упевненістю буду розказувати через 100-150 років, що люди жерли м'ясо! Боєн не було. Згоден. Але це не значить, що м'яса не їли. :) Кури-гуси птиця... Полювати ходили. Рибалили! Вирощувати худобу стали через те, що її природна популяція зменшилася. Полювати стало тяжче.

Так, їли усіляку печену (парену) ріпу, хліб, пили молоко, їли творог. (До появи картоплі).

Щодо алкоголю- згоден. Не бухали зовсім. Пили квас. Він бродив і мав ефект бражки (брагу пили).

Щодо 5-10 дітей - ну тут взагалі просто! :) не було контрацептивів - ніяких. А от, щодо здоров'я дітей - таки да - екологія була не та!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару слов для чего я писал об аргументах медицины о пользе-вреде алкоголя и проч.

Ученые есть разные,так же как и СМИ.И каждый из них в чем-то прав.Обнаружили в пиве витамины групы "В"-все пиво полезно. Обнаружили в пиве женские гормоны-все пиво вредно,растет живот,бедра и грудь.И т.д.и т.п.

Но как я уже писал каждый волен выбирать.И кто привязан к пиву,будет говорить,что про гормоны-брехня,а про витамины- правда.И найдет(подгонит) этому массу аргументов,начиная от предков сарматов и заканчивая своим соседом,который выпивает 3 литра в день и худой как жердь.

Какие выводы сделал я? В определенных случаях пиво-водка действуют как лекарство,и если у меня не будет этому лекарству альтернативы,то я это использую(как видите я не фанатик).Но употреблять его просто так,даже как у нас говорят "Чисто символически" я не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это тоже неправда.Всего каких-то 50-70 лет назад наши предки ели мясо

Якихось 50-70 років назад в моїх дідів і прадідів була отара овець і до десятка ВРХ, а ще були кури, гуси, качки, індики. А ще ловили рибу і полювали.

Тому не треба тут так категорично за всіх розписуватись. І завжди на посівну чи збір урожаю їли м'ясо, чи різалась якась живність чи діставалось в'ялене м'ясо. А про молоко яйця і рибу я вже мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже живих рослинок всетаки Їсте. Напевно так і є, хоча все залежить від фіналу.

Ну люди ніби як гетеротрофи, і не можуть синтезувати з неорганічних речовин органічні :)

Рослини завжди на початку харчового ланцюга.

й ще цікаве питання, чому якщо людина просто харчується, то вона нікого не задовбує, а як тільки вегетаріанець так одразу лізе всіх вчити?

Оце чесно кажучи теж дивує.

Але і невегетаріанці теж масла у вогонь підливають, коли кидаються на людей, які просто обмінюються досвідом харчуванння тією чи іншою їжею. Самі провокують контраргументи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно я скажу немножечко фактов?

Овощи и зелень 100-200 лет назад практически не умели хранить, чего не скажешь про мясо и сало - его солили и вялили и употребляли круглый год. Другое дело, что в 17-18 веке в России и Украине пост длился суммарно до 200 дней и соответственно ели мясо около 160-170 дней в году. К тому же в то время люди знали про прямую зависимость между свежими овощами и дизентерией и холерой и ограничивали их употребление.

А с пивом вообще все проще простого - его даже солдатам и морякам полагалось по более чем 3 литра в день по банально простой причине: в пиве содержание даже небольшого количества спирта исключало наличие в нем болезнетворных микроорганизмов, в отличие от воды.

Не скажу, что крестьяне имели в рационе стейки или отбивные - конечно в основном это были каши из круп, супы и прочее. Но! Борщ или кашу не в пост обязательно заправляли салом и 200 и 300 лет назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...