Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

2 Гарік

Ці ліхтарі зі змінним фокусом одинаково світять, що з ХМЛ..., що з Q5 бо так влаштована система відбивача і сама лінза... Тому купувати треба для повсякденного використання по переше не лінзовий, а по друге не на ХМЛ.. бажано на R5.

А якщо й ХМЛ.. то у ньго має бути такий драйвер, що дасть можливість йому у середньому режимі працювати біля 3 годин. Максимальний режим.. тоді буде використовуватись як турбо для того, щоб позначити себе наприклад, подати сигнал.. або освітити на короткий час значну частину дороги чи гори.

Якось так.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 222
  • Створено
  • Остання відповідь

Garik, если честно, ты купил не велофару, а обычный китайский фонарик. за пару недель наиграешься и будешь думать, куда его продать.

надо было брать такой, как у Driver, раз уж сильно хотелось XM-L

той, що у Driver це якраз і є аналог TrustFire. TrustFire - дочірнє підприємство американської компанії CREE. Саме під цим брендів виробляються самі яскраві світлодіодні ліхтарі та акумулятори LiIon. Створено для просування на світовий ринок туристичного спорядження, світлодіодних ліхтарів, акумуляторів, зарядок і іншої електроніки. А ліхтарик компанії UltraFire(такий як у Driver )- фірма заснована в Гонконгу, виробляє і продає світлодіодні ліхтарі, Li-Ion акумулятори, зарядні пристрої. Хоча вона також зводиться до тієї самої компанії CREE. UltraFIre и TrustFire проти іменнитого Fenix програють звичайно, але і ціна відповідно у Fenix в два рази більша. Так що... одним словом пару неділь пограюсь і скажу варто воно свого чи ні ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://shop-mse.com.ua/components/com_virtuemart/shop_image/product/_________________5177d3a746d8f.jpg

ІМХО.. оптимальний корпус для велосипедиста, туриста, мисливця, рибака. Лежить у мене ліхтак СФ-23... відсвітив на ура.. був багато де.. але.. важкий і габаритний.

Якщо все ж вважатиму, що мені потрібна потужність ХМЛ то купуватиму в такому корпусі і з правильним драйвером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхали світлодіоди

0532a5340d21034312417427d96ec342.jpg

і відразу зрозумів, що купувати лінзи, чи як там походу правильно сказати - рефлектори, купувати було помилкою, під світлодіоди типу крі вони лягають ідеально, але не під дешеві.

Відразу вирішив спробувати відремонтувати свій ліхтарик де вийшов з ладу світлодіод, чужорідний світлодіод після кусачок і напилка став на місце майже як рідний.

9b4fba5f2c7ccf5e4af10a0ae283dc2e.jpg

Світити став ніби гірше, і не лише білим а й жовтуватим з боків, на фото цього недуже видно, але якщо пригледітись то можна побачити.

2e178e3ed409f2c7df2c9e138c71184b.jpg

Промінь більше розсіюється, і збоку з'явились смужки світла, звісно не крі але як за 3.4 грн то цілком нормальні світлодіоди які підуть під щось цікаве, пробував освітити туалет - доволі таки непогано, як лампочка розжарення у 40 ват і то мінімум.

А ще у якості хобі буду щось пробувати зробити самому, десь чув що у хороших ліхтарях для зменшення енергоспоживання світлодіодів їх годують імпульсами там якоїсь частоти, подейкують, що це мигання яке утворюється за цих імпульсів шкідливе для очей, не знаю чи правда чи ні але думаю якась частина правди у цьому є, для того щоб зменшити цю "шкідливість" то використовують пару світлодіодів які мигають по черзі, ось захотілось теж так зробити, звісно мікроконтролер з цим справиться, ось сиджу і чухаю потилицю, щоб ще навчити, цілий кілобайт ж є у моєму розпорядженні. 100% реалізую захист від глибокого розряду який може скоротити термін служби акумулятора. Ще думаю зробити індикацію рівня зарядженості у вигляді різнокольорової індикації(зелений, жовтий, червоний) світлодіодом який змінює свій колір в залежності від напруги і вмонтую його у перемикач, як на фото:

Cockpit.JPG

Наразі думаю не використовувати ніяких DC-DC перетворювачів, які вплинуть на ККД, просто МК + польові транзистори, живити подумаю від паралельно з'єднаних 18650 елементів, знаю це зробить нерівномірний режим яскравості при різних рівних рівнях зарядженості, проте трохи підвищить час роботи за рахунок зменшення споживання світлодіодів, тобто не хочеться ускладнювати схему, хоча таки прийдеться використати один малопотужний DC-DC перетворювач який з напруги на 18650 буде робити 5 В які необхідні для мікроконтролера і відкриття транзисторів. Ось зобразив схематично це діло.

6126e5929cff62ae18c89e9d391f99b4.png

Під силовою частиною розуміється польовий транзистор і пара резисторів аби він не нахапався від повітря статичних зарядів, тобто увійшов у некерований режим.

Ще подумую використати твердотіле реле, або самопальне твердотіле реле, яке буде той DC-DC перетворювач вимикати коли рівень напруги впаде до критичного, що у свою чергу дасть змогу не "трястись" постійно над акумуляторами аби їх не вбити глибоким розрядом. Знаю є захищені від таких факторів, але моя тенденція - затратити якомога менше грошей/часу.

Можливо хтось щось підкаже, що ще можна зробити, чи де я помиляюся, як можна краще...

Трохи оффтоп, але не хочеться створювати нову тему.

Наперед прошу пробачення за багато літер.

Так про що це я? А! Ніхто немає зайвого кріплення для велосипеда?

87255169_2_644x461_fonarikfonar-takticheskiy-bl-t8626-fotografii.jpg

Обміняв би на щось типу пиво/сік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обміняв би на щось типу пиво/сік.

могу обменять на 1-амперный драйвер, если у тебя есть лишний :smile3: такой, как идёт для диода Cree Q5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі купив на ebay.com ось такого типу http://www.ebay.com/...=item2eb7eb2127

Тільки там замість батарейок - 2 акумулятора (чуть більші за "пальчик"), зарядка в комплекті. 3 режима. Також регулятор на дальність освітлення, концентрація світлової плями. Вийшло в районі 200-250 грн. Задоволений. За такі гроші краще не купиш. Тут таку за 500 не найдеш.

ооооо. отакий купив

_________________5177d3a746d8f.jpg

post-19351-0-17608200-1371069883_thumb.jІ в мене такий, вистачає! Правда акуми брав по 3000 mAh - вистачає десь на 2 години на максимумі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

мав сьогодні необхідність вночі проїхатися, вчепив наступне:

post-5408-0-19729800-1374402213_thumb.jp

Так водії авто "заповажали" мене, що навіть маякували, щоб перейшов на ближнє :D

трішки регульнувши нахил все ж таки перейшов на "ближнє"

Ось вам і альтернатива "MagicShine" за 13,5$! Заряду вистачає на 16-20 годин "нормального" свічення, а далі яскравість починає спадати. Правда вага 0,8кг!

post-5408-0-19729800-1374402213_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось мій майбутній ліхтар:

f716955c528f707f1e60165dc4df09d9.jpg

c3605093377d4eae6e6623eb3a2d336d.jpg

d37b698568e929fe5381629e24f3dd06.jpg

fa015a107372129e148083eb2552cc22.jpg

5627640524cb84967ed9ae9ab52d5302.jpg

Недорого купив корпус з лінзою, вставив свій дешевий 3 ватний світлодіод і вуаля :)

Алюмінієвий корпус з функцією тепловідводу справляється на ура, залишилось зібрати драйвер на мікроконтролері і можна ганяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

случайно обратил внимание, что на DX появились головы на 5 x XML и фонари на 4 x XML за вполне вменяемые деньги. к нам доставка бесплатно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, "в чём подвох" ? Ніби ціна демократична... певно якість фу.

Для довгого життя світлодіода, будь то дешевий китайський ноунейм чи фабричний крі треба хороший тепловідвід, одне діло тепло-відвід, ще треба це все якісно закріпити на тому тепло-відводі... мені здається "китай там вилізе" у контакті між тепло-відводом і світлодіодом...

Звісно це все можна поправити, але якщо вже купуєте то подивіться чи там всередині все гаразд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ultrafire вроде не такой уж noname, да и диоды XM-L пока никто не подделывает. могли сэкономить на блоке акку, например не 2600 ма/ч там, а вдвое меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Battery Configuration 4 x 18650 (not included)

а ты хочешь, чтобы тебе к фонарю на 5 x XML за $35 ещё и battery pack? :smile3: бери второй вариант, за $52. там и battery pack, и зарядка, и сумочка под батарею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, я у такій великій кількості люменів не потребую, та і я роблю саморобний велосипедний ліхтар, просто ти писав що може акуми менш потужніші покладуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

хочу купить вело фару http://velofara.net/velofara-xm-l-1200-lumen.html

но терзаюсь сомнениями( не указано время при средней мощности. Как думаете, сколько часов будет работать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Режим Световой поток, max Время работы Элемент питания Потребляемый ток

Основной 1200 Лм 1.5ч 4х18650 1370мА при 8В

Эконом 390 Лм 4.5ч 4x18650 450мА при 8В

Стробоскоп 1200 Лм 3ч 4х18650

http://ua.shop-mse.com.ua/shop/details/576/127/podobrat-fonar/velofara-xm-l-1200-komplekt.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не те, щоб я спеціаліст у цій галузі, але дві-три сотні люменів чистими - більш ніж достатньо, ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановна вело-громадо!

Прошу допомоги у виборі велофари.

Основні вимоги:

1) Широкий пучок та рівномірна пляма!!! вузькопучкові далекобійки категорично не влаштовують

2) Кількість (рівень освітлення) - для комфортної їзди в основному по місту. Тобто ДУЖЕ БАГАТО світла в принципі, не треба

3) Тривалий час роботи (ну хоча б годин 5-6)

4) Живлення краще від акумів ААА або АА (не більше 4) (бо вже є в наявності і акуми і зарядка)

5) Бажано наявність перемикання режимів - звичайний та макс, можна ще який стробоскоп

6) міцний корпус та надійне ШВИДКО-ЗЙОМНЕ кріплення

7) ціна - максимум 20-25 у.е. Бажано на ALiexpress або E-bay

8) якщо хто знає якусь конкретну модель - прохання відразу кидатись ссилками

Зараз в наявності Sigma Elipsoid. В принципі, майже всім влаштовує.

По суті, треба її аналог, але світлодіодний. Ну і можливо, трохи яскравіший.

Наперед дякую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://chinaprices.ru/

в строке поиска вводишь фразу :

xm-l bike

выбираешь любой понравившийся вариант. смотри, чтобы было в наличии и без каких-то скрытых доплат. дополнительно можешь погуглить скидочные купоны к выбранному магазину - это ещё минус 5-15%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder,

а что, других вариантов, кроме как на XM-L нет?

Как у фонаря с одним XM-L диодом дело обстоит с шириной луча и насколько они "прожорливы"?

И хотелось бы услышать конкретные модели, а то ведь китайцы, они такие китайцы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты ж подешевле хочешь. а XM-L - хороший вариант по соотношению цена/качество. насчёт конкретных моделей советую покурить тематические форумы, типа "фонарёвки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...