Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ох студент - студентт (тролик!) ...

Забавно звучить... Як то казалось в одному радянському фільмі "конгениально, кіса" :)

Нарахунок поганої СО - як показала практика - коли рухаєшся - перегрів в принципі не можливий, так що в русі можна прибавляти яскравості а коли стоїш то збавляти.

Але захист від перегріву у такому випадку точно зайвим не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 222
  • Створено
  • Остання відповідь

2Poison

Ня http://www.ebay.com/...ht_12418wt_1107

Але як на мене 3 діодна, а краще 4хдіодна буде краще за цю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені просто дизайн прикольний,+ до того новий світлодіод + повинна меньше споживати електроенергії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я якось більше чорний люблю,да і на чорному велосипеді рожевий якось не тойво))). Да і там просто фара без аккамуляторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невийде ,я вже про це і так здогадався ,але два кріплення і зарядка лишніми не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може комусь така цікава лампадка буде, нова, не юзана.

Куплялась у піндосів, але лежить без діла, повний комлект, коробка, акуми, кріплення, весь комплект

OxyLED BL15

71Mm6f8h68L._SL1500_.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, вона не дика, там 2 x XML U2 діоди, чесні 18650 акуми, здається Samsung, виконання не каряве

Poison, дивись приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, вона не дика, там 2 x XML U2 діоди, чесні 18650 акуми, здається Samsung, виконання не каряве

Poison, дивись приват

Та більш ніж нормуль фара, я нічого проти не маю. Але блін, вона ж помаранчева :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в мене був потрійний тест обновок 1.шини 2.ліхтар від Deemon і 3. велокомпютер ,але оскільки тема про світло розкажу про фару . Фара як казав Азіров бімба :0155: ,з трьох режимів найбільше сподобався середній ненапрягає і все видно + засвітка бокова приємна не багато і не мало як на мене в самий раз. Правда з кріпленням на руль без звички прийшлось трохи прої... помучитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

На що змінив таку фару?

на 2 фари з діодами Т6 ... так щоб мало не показалось :_07:, а третя уже не по феншую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в x3 якраз найкраще співвідношення енергоефективності/яскравості/ціни/зони засвіту.

Сам юзаю х4; мав х3 і х5 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На що змінив таку фару?

Незовсім зрозумів до кого питання?

Не переймайся. Це флуд з Барахолки перекинутий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Панове веломототелефоторадіомеханіки, треба ваша консультація. Придбав ліхтар і акуми панасонік. Ліхтар і акуми робочі: ліхтар на звичайних ультрафаєрах горить, а акуми вставляв в такий же ліхтар - теж працюють. Та разом чомуь непрацюють. Я думаю, що причина в контакті "+", оскільки на ультрафаєрах є пімпочка на плюсу, а ці без захисту і пімпочки немає. Що ви скажете? Як доопрацювати його? a058f66d-d397-11e4-9e8b-600292b4be45.jpegpost-9570-0-14780900-1445896370_thumb.jppost-9570-0-23701200-1445896405_thumb.jppost-9570-0-78796200-1445896437_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав невеличкий кусочок пружинки між контактами. І буде тобі щастя. Перевірено.

Тільки постарайся знайти якомога ширшу пружинку, чим більша площа контакту - тим буде надійніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...