Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 222
  • Створено
  • Остання відповідь

Є спеціальні магнітіки на +

Класна штука. Але там діаметр 10 мм, він завеликий. Є менші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Хвастаюсь приїхала моя нова вело фара з вбудованим безпровідним велокомпютером ,ще не ставив поки тільки настроїв . http://shanrentech.com/raptor.php   http://ru.aliexpress.com/item/Multifunctional-Rechargable-Bicycle-2-4G-Wireless-USB-Speedometer-Bike-Computer-300LM-Light-Cycling-Waterproof-Stopwatch/32498868553.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недовго музика іграла не довго фраєр танцевал . )) Небачить сабака датчик хоч ти його вбий ,батарея 3,05 вольт  при спробі конекта небачить датчик ,можливо в когось є безпровідний комп на частоту 2,4 Ghz для перевірки датчика чи компа ,з мене пиво сік .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.01.2016 22:48, Ukrainec сказал:

:lol:
 

Нічого так не тішить людину як невдача інших сам такий :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихвалятися до речі теж...

Вся кумедність ситуації: вихвалятися і потім жорстко обламатися! Буває! Я якраз намагаюсь уникати подібного...

Хоч би розпакував і помацав спершу, а то певно з пошти писав. Не здивуюсь якщо в кінцевому резалті тобі бракне люменів і ємності, і ця ф-ня з"явиться на барахолці. :rolleyes:



 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз розпакував посвітив подивився все сподобалось ,але рішив перевірити датчик і виявилось що він не реагує ,я правда не особо парюсь в любий момент можу повернути назад. Брався даний девайс ізза універсальності коли лишаєш велосипед не треба знімати три речі ,а тільки одну і причому доволі зручно ,а на рахунок люменів мені головне дорогу бачити а не світитись як новорічна ялинка сліплячи тих хто їде на зустріч. Про барахолку варіант канечно я постійно і часто міняю куплені речі ,це вже склад характера такий мені все швидко надоїдає і хочеться чогось нового. На рахунок датчика то мені потрібен любий датчик від безпровідного компютера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Poison сказано:

ANT+ якраз на такий частоті працює. Датчик можна перевірити телефоном в якому є підтримка цього протоколу. Багато сучасних смартів Sony і Samsung підтримують цю технологію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, TreNeR сказал:

ANT+ якраз на такий частоті працює. Датчик можна перевірити телефоном в якому є підтримка цього протоколу. Багато сучасних смартів Sony і Samsung підтримують цю технологію.

Нажаль мій телефон не підтримує  ANT+   да і в описі товару ніде не сказано що це датчик ANT+   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправив девас назад катайцям будем надіятись що вернуть гроші.:D Тепер повстало питання що брати з світла ,я вже мозг зламав собі вибираючи .Поки є три варіанти 1 два ліхтарика на т6 світлодіодах один з лінзою як ближне другий без як дальне з плюсів дешево ,легко міняти акуми легко зняти. 2 знову морочитись катайцями і взяти фару ТАКУ  3 варіант взяти фару на 3-6 світлодіодів потипу ТАКОЇ ,можливо навідь в когось в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка б не була фара, а ліхтарик + кріплення все одно має бути, хоч лінзовий, хоч рефлекторний. Бо навіть якщо "до відтру" відійти буває потрібно швидко зняти його з керма  і підсвітити, щоб не вступити на чужу "міну". :)

 

Китайську більше 4х діотів не варто брать (про ці я вже описував кілька сторінок вище):

+ якщо хочеш відчувати крутим перцем з багатьма діодами то бери;

- сильно завужене розсіювання і світити буде яскраво, але по центру; 

- елементна зборка драйверів в 3-5 діодках однакова, фактичні люмени там практично не відрізнятимуться, що в 3, що 5 (повір мому досвіду)

- в  6-7ці два спарені драйвери, а значить жерти заряд будуть вдвічі швидше, мінімальний режим у них це вимкнення одного драйверу з кількома діодами, решта свтять на максі як 4 діодка.

 

А ось яку вже з них взяти, то тут вже як і з фломастерами останнім часом, навіть на смак всі різні. Купи щось розповіси (тільки цього разу не з пошти пиши... ;) ) 

 

Дуже класний розбірний, герметичний повербанк http://www.ebay.com/itm/Waterproof-USB-Power-Bank-18650-Battery-Case-Box-Bag-For-Bike-Light-Bicycle-LED-/161888994884?hash=item25b1560644:g:87YAAOSwlV9WSccB, в поїздці без проблем можна замінити акуми. 

В літку заряду такого блока на оригінальних 4х18650 2600мАг самсунгах  вистачає на 4-5 годин свічення фари при середніх і 1,5-2год на максі (приблизно). В зимку все наполовину. Але конструкція потребує дрібної доробки: на дно банка потрібно кинути підружинюючу пластину, а то "світло пропадає" при сильних ударах.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб підсвітити завжди є телефон під рукою, вузька пляма по центру якраз і люто бісить тому і дивлюсь на фари в яких є роздільне ближне дальне світло.На рахунок крутого перця з багатьма діодами я вже писав , що не люблю їздити як ялинка тому треба щось з золотої середини 2-4 потолок .На рахунок пошти ,посміявся :D ,велокомп цілий день в руках крутив і радувався рішив поділитись радістю ,а от вже коли написав і пішов ставити ,тут то мене і чекала прикра невдача(то ви всі винні наврочили :D:D). Як не дивно на тому ліхтарі мені хватало світла ,можливо там було дійсно чесних 300 люменів. А то як я дивився 7 світлодіодів Т6 про які пишуть що разом 7000люменів  а по замірам всього 1200. Між іншим народ напишіть хто з яким світлом їздить ,що подобається а що ні ,я думаю всім було б цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок павербанка на світло сподобався такий  правда по ціні десь 650 грн і в комплекті шість панасоніків 3400 ,от тільки знайти неможу де бачив ,зараз шукаю.  . Ось ще дивився  тут і світло підсвітити і телефон зарядити і на фару піде правда треба брати з розємом юсб 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож написав бачив такий самий тільки з акумами панасонік 6*3400 по ціні 650 грн. Я дивлюсь ти мене через слово читаєш.:D

Воо  ідеальний варіант ,хреново що кріплення немає ,хоча придумати я думаю не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Ковельській, у магазині гумки, є в продажі дві фари на ЛЕД (одна на 6 лед - 450 грн, друга на 8 лед - 650? грн.)

може когось зацікавить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 час назад, Poison сказал:

 Між іншим народ напишіть хто з яким світлом їздить ,що подобається а що ні ,я думаю всім було б цікаво.

 

Уже більше, як півроку використовую 2 такі фари

 

sku_197235_1.jpg

 

Чого саме дві тому, що 2 шт надійнішге ніж одна )))

В загальному до плюсів можна віднести те, що вона дешева, металева та мало споживає. Відносно добре світить хоча пляма пляма виходить ярка по середині і тускла по краям. На мокрому асавльті практично нічого не видно бо світло біле, якби було жовте то було б краще. Коли їду асвальтом зазвичай використовую тільки одну і то на 50%, але коли виїжаю на грути або в ліс то включаю 2 і на 100%. Світить вона дуже добре маючи тільки один діод Т6 (хто зі мною їздив на трейли та тренування по вечорам бачили). Пауербанки для своїх фар робив сам, але живлення іде від акумів 18650. Одна живиться від 4х18650 (Самсунг 2600мА), 2х18650 (Самсунг 2600мА або Саньйо 2400мА). По часу вистачає на довго .... мінімум на 3 години при 100% навіть взимку. Споживає 0.95-1А при 100% та 0,28-0,31А при 50%, стробоскоп аналогічно 50% по споживанню.

З мінусів: це повний китай, але якісний повний китай. Знизу де в корпус входить кабель залив термоклеєм бо зазвичай по нормальним дорогам не їжджу, а болото та вода туди попаде запросто. Якщо фара просто світить і не відбувається рух то корпус (алюміній) гріється, досить відчутно гріється, при русі обдувається тому завжди холодний. Скло тонке і бажано фару тримати не просто в рюкзаку, а в якій сумочці або коробці щоб випадково його не видавити. Герметичність корпусу в районі кнопки так собі, бажано проклеїти саму кнопку щоб можна було занурювати в наші волинські болта та їздити під дощем, хоча я кнопку не проклеював і води не попадала, але зробити не завалить таку модифікацію.

 

В майбутньому хочу собі прикупити фару на 3хТ6 + спаяти якийсь пауербанки на 4-8 акумів.

 

На рахунок вище описаного девайсу фара+велокомп в одному. Завжди був проти подібних девайсів із-за їх різного призначення. Розумію, що зручно коли приїжаєш до магазина зняти один девайс і все, але як показала моя особиста практика фара використовується тільки ввечері (і то не завжди) і великої проблеми її причепити немає. Я не бачу резон тягати фару вдень на велосипеді. Краще мати нормальний велокомп, якщо він справді потрібен і нормальну фару ніж якесь барахло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.02.2016 01:29, rl72 сказал:

На Ковельській, у магазині гумки, є в продажі дві фари на ЛЕД (одна на 6 лед - 450 грн, друга на 8 лед - 650? грн.)

може когось зацікавить

Печаль бяда, там в магазині фари для автомобілів на 6 і 8 світлодіодів ті що на алі по 12 баксів за пару. Але всерівно  дякую .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...