Перейти до змісту

Буду гнати авто з польщі


mister_lol

Рекомендовані повідомлення

ну якби хочу запитати хто мав вже досвід в такому?

цікавить як з документами це все зробити, яку візу відкривати, шо з запрошенням робити, якзробити так щоб була потім знову можливість вїзду? Також порекомендуйте місто в якому дуже велика кількість авто, а саме цікавить Opel Senator B

З.Ы. з спілкуванням і орієнтацією на місцевості проблем не буде, так як батько працює в польщі, знає мову добре і має орієнтири.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

ну якби хочу запитати хто мав вже досвід в такому?

цікавить як з документами це все зробити, яку візу відкривати, шо з запрошенням робити, якзробити так щоб була потім знову можливість вїзду? Також порекомендуйте місто в якому дуже велика кількість авто, а саме цікавить Opel Senator B

З.Ы. з спілкуванням і орієнтацією на місцевості проблем не буде, так як батько працює в польщі, знає мову добре і має орієнтири.

Про ростаможку ты думал? или ты под документы....если будешь официально ростамаживать получиться ооооочень дорого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якби хочу запитати хто мав вже досвід в такому?

цікавить як з документами це все зробити, яку візу відкривати, шо з запрошенням робити, якзробити так щоб була потім знову можливість вїзду? Також порекомендуйте місто в якому дуже велика кількість авто, а саме цікавить Opel Senator B

З.Ы. з спілкуванням і орієнтацією на місцевості проблем не буде, так як батько працює в польщі, знає мову добре і має орієнтири.

Про ростаможку ты думал? или ты под документы....если будешь официально ростамаживать получиться ооооочень дорого...

ні, авто буде на запчастини, а то в мене тиждень їздить, тиждень ремонтується, а за запчастини в нас дуже дорого хочуть, шо справді краще пригнати цілу машинку і не нуждатися більш в нічому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якби хочу запитати хто мав вже досвід в такому?

цікавить як з документами це все зробити, яку візу відкривати, шо з запрошенням робити, якзробити так щоб була потім знову можливість вїзду? Також порекомендуйте місто в якому дуже велика кількість авто, а саме цікавить Opel Senator B

З.Ы. з спілкуванням і орієнтацією на місцевості проблем не буде, так як батько працює в польщі, знає мову добре і має орієнтири.

здаэться що це твоя молода бурна фантазія... Дуже багато запитань... не майся дурнею найди пшека хай тобі через границю перекине.... от і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є знайомі, які за певну винагороду приженуть машинку "повітрям"

А приблизна вартість повітря у Вас? бо чув і про 500-600 уйо, що є бредом на мій погляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно менше, не впевнений, але здається втричі менше

цікаво, а загалом які гарантії, я ж розумію, шо я спочатку даю гроші, а тоді мені женуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, а загалом які гарантії, я ж розумію, шо я спочатку даю гроші, а тоді мені женуть

саме так, проблем поки ні в кого не виникало (замовник/виконавець)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно менше, не впевнений, але здається втричі менше

А можна точніше, мене цей момент також цікавить. Планую також автівку пригнати собі.

(Бажано в "лічку" відповіть надіслати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Також порекомендуйте місто в якому дуже велика кількість авто, а саме цікавить Opel Senator B

З.Ы. з спілкуванням і орієнтацією на місцевості проблем не буде, так як батько працює в польщі, знає мову добре і має орієнтири.

дивись Щецин, трохи далеко майже під кордоном з Німеччиною, але ціна смачна і "свіжак" німецький.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В прошлом году пригнал оттуда Вито себе, там в каждом дворе по 2 десятка машин стоит на продажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви тут про "воздух" менше пишіть, бо вже один довоздушився що сидить під слідством. Всі такі питання краще через приват. Реально все на сьогодняшній день!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ну якби хочу запитати хто мав вже досвід в такому?

цікавить як з документами це все зробити, яку візу відкривати, шо з запрошенням робити, якзробити так щоб була потім знову можливість вїзду? Також порекомендуйте місто в якому дуже велика кількість авто, а саме цікавить Opel Senator B

З.Ы. з спілкуванням і орієнтацією на місцевості проблем не буде, так як батько працює в польщі, знає мову добре і має орієнтири.

1) Візу виробите у луцькому консульстві. Якщо хочете не платити тамтешнім баригам, які снують по задвірках і роблять візи за 200-500 євро/доларів. То просіть батька, щоб якийсь поляк зробив для Вас запрошення. І краще, щоб завірив у місцевого воєводи, то тоді більше шансів отримати візу на довший термін. Шенгенську можуть не дати, якщо у паспорті такої не було.

2) авто краще знайти самому на сайті otomoto.pl або allegro.pl. Бо можна весь Щецин обійти, шукаючи потрібну модель, та й до Щецина пиляти далеко, а можна на сайті знайти, нехай тато передзовнить і домовиться за зустріч і десь близько від кордону можна знайти.

3) перегнати самому авто (без хабарів і домовленостей на митниці) буде складно. Можуть на пол. номерах не впустити наші прикордонники чи митники і декларацію заставлять заповнювати. Але тут я не фахівець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Якщо на тимчасовому техпаспорті будете вїжджати, то машину заберуть на таможні - якись новий закон вийшов, чи що... провірено практикою. Сказали що якщо протягом 10 днів не привезеш постійний, то порахують за кожен день по 10 Євро за стоянку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть приглашение, есть виза, есть кому помочь в Польше, под Вроцлавом, та даже в Германии/Австрии. Беру бабки, в Щецин.. вот отсюда, мона подробнее в личку что, куда? Собираюсь зимой ехать себе за авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить питання.

Є в мене, наприклад, 5-6 штук баксів. Що краще тут брати машину чи пригнати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж виникло питання. Наприклад на сайті авто за 1000євро. Питання - ака його ціна буде тут з розтаможкою? (+/-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить питання.

Є в мене, наприклад, 5-6 штук баксів. Що краще тут брати машину чи пригнати?

До речі, хотілося б таки від знаючих людей почути щось саме з цього приводу: який варіант все-таки краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"звичайно менше, не впевнений, але здається втричі менше"

- ))) .. за 200-300Євриків ніхто не поїде .. . дорога тільки як мінімум так обходиться. . а ще + митні питання !

ціна в 500-600Євро ... є реальна (залежить звідки гнати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...