Перейти до змісту

У Страсбурзі євродепутатів попросили не ставити Януковичу незручних запитань


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Представництво України при Раді Європи попросило депутатів ПАРЄ утриматись від незручних запитань. В Європі обурені такою "нечуваною" пропозицією.

Постійне представництво України при Раді Європи попросило депутатів Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) не ставити незручних запитань президенту Віктору Януковичу, виступ якого заплановано на 21 червня.

Про це повідомили джерела у ПАРЄ, посилаючись на відповідну заяву депутата ПАРЄ від Франції Франсуа Рошблуана.

За словами джерел, французький депутат повідомив, що йому зателефонували від імені Постійного представництва України при Раді Європи і поцікавились, яке запитання він планує поставити українському президенту, оскільки він записався на запитання, а потім запропонували відмовитися від того, щоб ставити запитання Януковичу.

Джерела зауважили, що Рошблуан висловив обурення такими діями українського представництва при Раді Європи і назвав пропозиції "нечуваними".

Як відомо, 21 червня у Страсбурзі Віктор Янукович виступить з промовою перед депутатами ПАРЄ і відповість на запитання.

Також заплановано зустрічі Януковича з президентом ПАРЄ Мевлютом Чавушоглу і генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом.

Мені стидно за нашого пезидента...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені не, мені стидно шо в нашій державі обрано такого тупого президента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позор Януковича решили не показывать украинцам

После того, как Янукович прочитал написанную ему бумагу в ходе своего выступления на Парламентской ассамблее Совета Европы, и началась серия вопросов-ответов, прямую трансляцию этого действа на Украину прекратили.

Прямую трансляцию выступления Януковича вел «5 канал». А государственный УТ-1 или ТРК «Украина» даже и на такое не осмелились.

Примечательно, что по бумажке Янукович читал что-то о свободе слова и доступе к информации – прямо в физиономию Герман, которая украшала собою полупустой зал.

http://obkom.net.ua/news/2011-06-21/1352.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю до чого ми скоро прийдемо, Януковича скоро Європа взагалі до себе не пускатиме, і після тотального контролю над ЗМІ всі офіційні візити організовуватимуться прямо в Києві: облаштують велику студію - імітацію інтер’єру європарламенту, підберуть людей схожих на євродепутатів, і Янукович перед ними виступатиме зі своїми доповідями. Вони все схвалюватимуть, хвалитимуть президента. Янукович даватиме ще пресконференції, де такі ж підставні єврожурналісти не задаватимуть зручних запитань.

З екранів линутиме шквал блискучої співпраці перзидента з євроспільнотою. жити стане іще лучше і ще веселіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани рамси попутали, не догнали що це не даунбас а вони не росія: газонафти нема, ядерної зброї нема, ріспектів перед пацанами в ЄС ніц нема

Відпітушать пацанів тепер по повній, скоріше всього свої ж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як завжди, то не ми, ми нічого не робили)

МЗС: українські дипломати не тиснули на членів ПАРЄ

Интересно было бы по иностранным каналам глянуть, чеж он там наотвечал :mdr:

У нього як завжди все з бумажкі) головне щоб не робив дурниць і не відводив очей від неї) ато виходять казуси типу "умікніть" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ж тоді з нашими журналістами?! та вони самі знають шо їм буде за незручні питання, тому мовчать )хД

а взагалі по виступах Януковича і так ясно що й до чого... хай краще сидить і мовчить, бо як кажуть: "Не знаєш що сказати, то мовчи хай всі думають що ти розумний".

але не треба наїзджати на нашого призедента, європейські політики теж кажуть, що їм вигідно казати, а не те що ти хочеш від них почути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боян, але на разі це доречно:

tshirt1-bh12l.jpg

Представляю Белоруса у себя на территории в такой майке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Представляю Белоруса у себя на территории в такой майке :)

Не факт, що і в нас ще можна пройтись в такій футболці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що якби нам запросити в президенти німця, он як Шахтар грає з іноземним тренером.

То німець і жив би скромніше і порядок справжній навів би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вау! Одні плюси!

Пам*ятаєте питання Ющенку ? По скільки ми, прості українці маємо Вам скинутися, щоби ви пішли з України і не заважи їй нормально розвиватися. То Імхо постановка мала би бути така : По скільки скинутися, щоби тут керував німець а не ви(Ви)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ж таки деяка інфа з Стразбургу проскакує:

Президент Украины Виктор Янукович оговорился в ПАСЕ, назвав демократической коррупционную систему в Украине.

Говоря о регуляторной политике, В. Янукович отметил, что сейчас в Украине происходит значительное сокращение разрешительной системы для бизнеса.

«Без преувеличения я скажу, что это революционный подход, он очень болезненный, потому что на этой разрешительной системе сидела большая бюрократическая система на всех уровнях», — сказал В. Янукович. «И эта демократическая система, коррупционная, она строилась годами, десятилетиями», — добавил он.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И эта демократическая система, коррупционная, она строилась годами, десятилетиями

Строили мы строили и, наконец, построили...(чебурашка)

Я тут дивилася не так давно передачу про рівень IQ, так от, серед американських

президентів найбільшиий рівень мав Клінтон, а найменший - Буш молодший (десь 98, якщо я не помиляюся)

От зараз сиджу і думаю, що краще б Фореста Гампа ми вибрали..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казав Задорнов “у Америки є два види президентів: придурок або із Техасу, Буш і те і інше“ от так напевно і в нас тільки замість Техасу ви самі розумієте звідки “і те, і інше”

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат Бундестагу: "Від Януковича не пролунало задовільних відповідей"

"Віктор Янукович під час свого виступу намагався подати Україну сучасною демократичною державою, що нині намагається позбутися негативного спадку, залишеного попередньою владою. Варто сказати, частково те, що говорилося, було нісенітницею, що стало зрозуміло після деяких запитань", - зазначила вона."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...