Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

в планах на неділю - млинів. є два-три місця. до обіду. спінінг.

пропозиція ще в силі.

змінився напрямок -їдемо в Хріники

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я подумав понеділок пятниця виїзд в 4 . гарного вам времяпровожденія, як каже мій тесть коли піднімає чарочку на рибалці за успех вашого безнадьожного дела. НХНЛ. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Завтра в Млинів, спіннінг, бенза 50, хто бажає 0951519497. Виїзд біля 4.00. В човен напарника маю так що вибачайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую завтра на нiч з жiнкою десь виiхати (Шепель або Вiльхiвка). Можу взяти 3 пасажирiв за "пiвас". Або поiдем на ваше мiсце, туди iду вперше, та не знаю шо да як, головне десь рибки насмикати на тараньку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЧЕТВЕР 20 СЕРПНЯ ЇДУ В МЛИНІВ НА ВОДОХРАНКУ НА ОКУНЯ - ПЛОТВУ , ВИЇЗД , БЛИЗЬКО 5 Ї РАНКУ , ДОДОМУ , ДЕСЬ О 17Й - 18Й , МОЖЛИВО І РАНІШЕ . РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ ВАРІАНТ ПЯТНИЦІ , СУБОТИ І НЕДІЛІ . Є 3 МІСЦЯ В МАШИНІ ( НЕКСІЯ ) .ЗА ГОРЮЧКУ - 3 ЧОЛ ПО 45 З КОЖНОГО . 2ЧОЛ - ПО 55 З КОЖНОГО . В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД КЛЬОВУ МОЖНА ЛОВИТИ ДО 19-21 ГОД . ТЕЛ 095 200 33 80 МИХАЙЛО

Змінено користувачем ФІШІНГ
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також є варіант організувати авто з моєї сторони ( поки що під питанням )... Чи є бажаючі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в суботу краще зїзди. якщо вірити прогнозу погоди то кльов буде бешений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суботу краще зїзди. якщо вірити прогнозу погоди то кльов буде бешений

Ага, як на чорних камнях) В суботу також можна їхати, навіть треба. Сьогодні лярву прикупив в 5-ти кольорах, хочу побачити що то за звір)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як коли, маю знайомого то часом беру човен в нього. Останнім часом був з берега.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...