Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

П*ятниця, спіннінг, Млинів, тел. 095один519чотири9сім. Набирати після 18.00.

одне місце на мене, бронь , я буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираюсь в Пт на Шельвів. Карп, карась. Виїзд в 3-4 год ночі. Машина є, місце є, маєте бажання приєднуйтеся. о66 967 14 19

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто куди на тиждні їде ?

цікавить мирна рибка, буде місце , дайте знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую в суботу на карася. Бенза 50 грн, тел. 09п*ять15один9чотири9сім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую в суботу на карася. Бенза 50 грн, тел. 09п*ять15один9чотири9сім.

а куди саме на карася ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Візьміть, якщо в когось є вільне місце завтра, післазавтра. Цікавлять водойми де є хижак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їду завтра на вечір в Хрінники, до неділі з палатками., в машині сам, стояти не знаю де будем більше всього сторона товпижина.

є бажаючі?, можу транспортувати_)) дєшевлє будет :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їду завтра на вечір в Хрінники, до неділі з палатками., в машині сам, стояти не знаю де будем більше всього сторона товпижина.

є бажаючі?, можу транспортувати_)) дєшевлє будет :_08:

бажаючих не було(((

але всім приємних вихідних і вдалих рибалок

Ніхвоста, ні луски!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра на Млинів, є 4 місця, бенза по 50, тел. 09п*ять15один9чотири9сім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра на Млинів, є 4 місця, бенза по 50, тел. 09п*ять15один9чотири9сім.

як рибалка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як рибалка?

Може бути. Улов - на тараньку для дружини хватить. Я по вобах виступаю, а він, зараза, резину хтів. Була якась допотопна, років 3 в коробці лежала, на неї трохи і зловив, поки хвости не повідгризали). Окунь малька ганяв так що той просто літав над водою. Висновок, ловити можна. Відпочив гарно, буду їхати ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вівторок знову хочу їхати (Млинів), бенза по 50, тел. 09п*ять15один9чотири9сім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вівторок знову хочу їхати (Млинів), бенза по 50, тел. 09п*ять15один9чотири9сім.

ну і

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вівторок ще не закінчився, застряв на верній кльов, напевно раз за разом соває)), завтра чекай відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в прольоті. На спін ніц не хотів. Зробив відвідний - ніц. Навіть малька наловили, швиденько переробили спіни - ігнор. Це при тому що малька товк повним ходом. Я вже навіть на попла поппер (жінка каже що він схожий на її котекс :_07: ) малька цепляв - ніц. Результат, у мене 5, у напарника 2 окунці. Але відпочили класно.

Буду їхати ще.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра на Млинів, бенза по 50, тел. 09п*ять15один9чотири9сім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра на Млинів, бенза по 50, тел. 09п*ять15один9чотири9сім.

ждемо пояснень з приводу рибалки + питаннячко: не вкурсі де на місці взяти човен? дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну нах таку рибалку. Сама рибалка ще може бути, погодка клас, окунець покльовує... А от після рибалки не зовсім. Розвозив хлопців по домах. На Перемоги один надумав проскочити і виліз прямо в 2 метрах переді мною. Писк тормозів, сигнал - обійшлося. А от на мосту варшавському ні. Їхав бус, різкий тормоз, за ним хлопець зупинився а от я слідом уже не встиг. Гальмівний шлях метрів 4 і поцілунок в опу. Їхав десь 45-48, машина тяжка і понесло... Завтра в страхову і геморой, м...лядь.

Я беру човен в знайомого, а так не в курсі.

До речі, допоможіть знайти передню ліву фару до скорпіо 87 року.

Змінено користувачем Саша Иванов
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну нах таку рибалку. Сама рибалка ще може бути, погодка клас, окунець покльовує... А от після рибалки не зовсім. Розвозив хлопців по домах. На Перемоги один надумав проскочити і виліз прямо в 2 метрах переді мною. Писк тормозів, сигнал - обійшлося. А от на мосту варшавському ні. Їхав бус, різкий тормоз, за ним хлопець зупинився а от я слідом уже не встиг. Гальмівний шлях метрів 4 і поцілунок в опу. Їхав десь 45-48, машина тяжка і понесло... Завтра в страхову і геморой, м...лядь.

Я беру човен в знайомого, а так не в курсі.

До речі, допоможіть знайти передню ліву фару до скорпіо 87 року.

тойоту догнав, да? бачив тебе. в короли задок крепший, на диво, ніж твій передок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тойоту догнав, да? бачив тебе. в короли задок крепший, на диво, ніж твій передок

Можливо тому, що я передком йому під жопу заліз. Якби бампером бахнув то інше діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...