Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

На завтра ( неділю ) буде хто на рибалку їхати ? Хочеться посидіти відпочити, на юшку зловити шось хороше, бо мої спасували, відсипаються.

Якщо є місце одне то 066-255-17-три4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо на вихідних хтось буде їхати полякати карасіка і буде вільне місце, то маякуйте в пп чи на о5о 9нуль107два7

ЗІ. бажано без фанатізма, не дуже далеко і дорого, так просто аби посидіти до обіда, відвести трохи душу ))

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім! Хтось буде їхати на рибу на 2 дні? (з неділі на понеділок ) Треба 2 вільних місця(я порибалити та жінка віддохнути) ввечері можливий шашлик. Розглянемо усі пропозиції. Дзвоніть 099два1чотири5шість7сім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто завтра на рибалку? цікавить мирна рибка, можливо є місце одне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би зараз кудись поїхав не далеко на карася посидіти, але куди? машина під під"їздом вже готова))А взагалі кажуть ніде не клює.((

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би зараз кудись поїхав не далеко на карася посидіти, але куди? машина під під"їздом вже готова))А взагалі кажуть ніде не клює.((

Пропоную в Уляники завтра з ранечку, там 3 озера є...навіть на 2 дні...палатку в кума візьму....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би зараз кудись поїхав не далеко на карася посидіти, але куди? машина під під"їздом вже готова))А взагалі кажуть ніде не клює.((

Пропоную в Уляники завтра з ранечку, там 3 озера є...навіть на 2 дні...палатку в кума візьму....

Да так у мене не виходить є певні обставини, сьогодні свобідний, але кажуть з такою погодою кльову немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би зараз кудись поїхав не далеко на карася посидіти, але куди? машина під під"їздом вже готова))А взагалі кажуть ніде не клює.((

Пропоную в Уляники завтра з ранечку, там 3 озера є...навіть на 2 дні...палатку в кума візьму....

і шо хорошого там? те що крупняк є то ми знаєм ) до нього ше б кльову не мішало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би зараз кудись поїхав не далеко на карася посидіти, але куди? машина під під"їздом вже готова))А взагалі кажуть ніде не клює.((

Пропоную в Уляники завтра з ранечку, там 3 озера є...навіть на 2 дні...палатку в кума візьму....

Олександре, а підскажіть по Уляникам, де там ловиться, що і як з оплатою?

d8fc89695cfb.png

якщо по карті, то там цілих 4 ставка ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ці вихідні хтось буде на рибу їхати ?

Змінено користувачем Санёк
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Уляниках не був ще, хочу поїхати, але не на ці озера, там між Уляниками та Іванчицями є ще два озера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би зараз кудись поїхав не далеко на карася посидіти, але куди? машина під під"їздом вже готова))А взагалі кажуть ніде не клює.((

Пропоную в Уляники завтра з ранечку, там 3 озера є...навіть на 2 дні...палатку в кума візьму....

Олександре, а підскажіть по Уляникам, де там ловиться, що і як з оплатою?

d8fc89695cfb.png

якщо по карті, то там цілих 4 ставка ))

Змінено користувачем Fanatic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Так, риб не брав, по крайній мірі в нас. Котові втяв і все)

Зранку прогуляюсь на Стир ще.

Змінено користувачем Саша Иванов
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в планах на неділю - млинів. є два-три місця. до обіду. спінінг.

пропозиція ще в силі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...