Перейти до змісту

Что случилось на Кравчука 22


DarkMonk

Рекомендовані повідомлення

Коли зло знищує зло, це ж добре.

А що ж такого "злого", крім заздрощів деяких персонажів, зробили валютчики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 179
  • Створено
  • Остання відповідь

Коли зло знищує зло, це ж добре.

А що ж такого "злого", крім заздрощів деяких персонажів, зробили валютчики?

напевно щось робили раз люди радуються чужій біді.........................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно щось робили раз люди радуються чужій біді.

Заздрість - одна з головних рис нашого народу *сумно*

Мене жаба не давить, але коли менти ганяють жителів села, старих бабок, дідусів, котрі приїжджають торгувати вирощеними власною працею овочами і фруктами, зеленню, молоком, а в той же час стоять нагло стоять міняйли і їх не чіпають, то в мене це викликає обурення.

Відсутність логіки вражає)) Тут питання до мєнтів, а не до валютчиків, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ви думаєте, що я заздрю чи мене кинули?

Не бійся друзів — найгірше, що вони можуть зробити — це зрадити тебе. Не бійся ворогів — найгірше, що вони можуть зробити — це вбити тебе. Бійся байдужих. Через їхню мовчазну згоду у світі є і зрада, і вбивство, і всі нещастя на Землі. Р. Еберхарт
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ви думаєте, що я заздрю чи мене кинули?

А чому у вас стільки негативу до валютчиків? Це що корінь всього зла, у нас більших проблем крім валютчиків не має?

Висновок сам напрошується...А гарними цитатками будь-що прикрити можна, аби в гуглі не забанили))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай поставлять обмінники, укладуть угоду з банком, платять податки, питань не буде. А так їх прибирають лише, коли приїжджає прем'єр або президент лише. Закон повинен бути один для всіх. Я не правий? А вас схоже система подвійних стандартів в країні влаштовує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вас схоже система подвійних стандартів в країні влаштовує?
в нас не подвійні стандарти. Наші стандарти обернено пропорційні кількості та впливовості кумів. )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай поставлять обмінники, укладуть угоду з банком, платять податки, питань не буде. А так їх прибирають лише, коли приїжджає прем'єр або президент лише.

Так ніби знову питання не до валютчиків, нє?

А вас схоже система подвійних стандартів в країні влаштовує?

Я дивлюсь реальніше на речі. Й життя в рожевих окулярах та з купою заздрощів мене не влаштовує))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пеклі у казанах варяться грішники.

Біля казана з євреями стоіть 5 чортів охорони, бо досить одному вилізти -всіх інших теж витягне за собою.

Біля росіян один охоронець-всі грішники п,яні, хіба деякий спрбує втекти.

А біля українців жодного чорта і немає. Бо кожного , що спастись хоче, свої ж назад і зтягнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дивлюсь реальніше на речі. Й життя в рожевих окулярах та з купою заздрощів мене не влаштовує))

При чому тут заздрощі? Мислення якесь примітивне у вас. Так само можна вважати заздрощами дії злочинців, які згвалтували і спалили дівчину, бо це в мене теж викликало обурення.

І ті гвалтівники, і валютчики - злочинці, зрозумійте нарешті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мислення якесь примітивне у вас.

У мене? А ось це не зразок примітивного мислення?

Валютники не платять податки, не мають ліцензій на здійснення обміну валют, не бажають вести законну діяльність, підривають економіку країни.
Коли зло знищує зло, це ж добре.

:_07:

А ще хочу звернути вашу увагу, що в народі кажуть - на злодії й шапка горить. Це я відносно заздрощів. Я не звертався конкретно до вас)) А от ви постійно хочете перейти на особистості й звинуватити мене в своїх комплексах...

І ті гвалтівники, і валютчики - злочинці, зрозумійте нарешті.

Зрівняли *** з пальцем (с)

В ідеально придуманому світі так й є, а у нас валютники це обєктивна реальність й далеко не така негативна, як ви намагаєтесь тут зобразити.

Риба згнила з голови. Валютники лише реальна альтернатива нашим "прівєтбанкам"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Афігенний психолог... Через байдужість таких, як ви і до цих пір Україна в жопі, тому що таких все влаштовує, як є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Афігенний психолог...

Щонєбудь? Аргументи скінчились й настав крах розовоокулярної логіки?

Через байдужість таких, як ви і до цих пір Україна в жопі,

Та ви вже визначиться, валютники винуваті чи я? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, ти насправді такій наївний, чи придурюєшся? Пограбували банк - погано, пограбували валютника - добре, де логіка? Ти справді думаєш, що банки платять всі податки, все ведуть "по-білому" і не порушують економіку країни?! Тобі розказати, де валютники беруть оті великі суми у баксах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі розказати, де валютники беруть оті великі суми у баксах?

Не розповідайте, він або не повірить, або геть мозок закипить))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дивлюсь реальніше на речі. Й життя в рожевих окулярах та з купою заздрощів мене не влаштовує))

При чому тут заздрощі? Мислення якесь примітивне у вас. Так само можна вважати заздрощами дії злочинців, які згвалтували і спалили дівчину, бо це в мене теж викликало обурення.

І ті гвалтівники, і валютчики - злочинці, зрозумійте нарешті.

В такому випадку нема жодного Не злочинця, бо кожен хоч раз перейшов дорогу не по переходу, чи ще що там.

Наше економічне законодавство складено так, що його неможливо вести.нічого не порушивши.

А в жопі Україна буде доти, поки переважна частина замість вірити, що якщо хтось заробив- то і він зможе, натомість надуватиме велику зелену жабу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валютники лише реальна альтернатива нашим "прівєтбанкам"...

НБУ (після того як ввели нові правила обміну валют з паспортами) посприяла збільшенню кількості валютників. Я особисто не завжди маю документ що засвідчує особу, тому зручнішим і вигіднішим вважаю обмін в валютників ніж у якомусь банку. У Польщі є теж валютники, тільки там більш цивілізовано - кожен має свою будку з надписом KANTOR з таблицею з курсами валют, будки розкидані по різних людних місцях, можна так як і в нас поторгуватись і наприкінці обміну отримуєш чек про здійснену операцію. Ніби все те саме, тільки на кілька рівнів вище. Валютників до речі у Польщі грабують так само як в нас - гопстоп, але це ж не боротьба зла зі злом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, ти насправді такій наївний, чи придурюєшся? Пограбували банк - погано, пограбували валютника - добре, де логіка? Ти справді думаєш, що банки платять всі податки, все ведуть "по-білому" і не порушують економіку країни?! Тобі розказати, де валютники беруть оті великі суми у баксах?

мені розкажітьььъъ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

алютників до речі у Польщі грабують так само як в нас - гопстоп, але це ж не боротьба зла зі злом...

То ви (та й я) нічого не розумієте. Виявляється то є добре й зло перемагає зло))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не розумієте, що це одна з причин, чому мінімальна зарплата 1100 грн, чому пенсія 850 грн і т.д., тому й так захищаєте їх. Якщо зі всіма такими дрібницями навести лад, то ситуація в країні суттєво покращилася б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не розумієте, що це одна з причин, чому мінімальна зарплата 1100 грн, чому пенсія 850 грн і т.д., тому й так захищаєте їх. Якщо зі всіма такими дрібницями навести лад, то ситуація в країні суттєво покращилася б.

Вас понял, иду получать свою настоящую зарплату...:)

Ви не розумієте, що це одна з причин, чому мінімальна зарплата 1100 грн, чому пенсія 850 грн і т.д., тому й так захищаєте їх. Якщо зі всіма такими дрібницями навести лад, то ситуація в країні суттєво покращилася б.

Вас понял, иду получать свою настоящую зарплату... :)

п.с. возьму в аренду волыну, минут на 15-20, оплата после окончания срока аренды.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зі всіма такими дрібницями навести лад, то ситуація в країні суттєво покращилася б.

Люблю спеціалістів © Толік

Нє, ну дійсно, спочатку треба зайнятись валютниками, а вже як їх всіх пересаджаємо - можна братись за тих, хто на Кіпр бабло виводить, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не розумієте, що це одна з причин, чому мінімальна зарплата 1100 грн, чому пенсія 850 грн і т.д., тому й так захищаєте їх. Якщо зі всіма такими дрібницями навести лад, то ситуація в країні суттєво покращилася б.

А Ви, мабуть явно думаєте, коли перестріляти всіх валютчиків, то мінімальна зарплата чи пенсія виросте? Не подобаються валютчики - купуйте в банках. Нєт, мля, типова українська натура - ми всі в жопі, бо винен хтось третій. В самого бізнес є?- все там чисто і прозоро?. Якщо є - хотілось би подивитись на такого альтруїста.

По поводу валютчиків - були, є і будуть. Попит породжує пропозицію. Тиждень назад був "правильним" Хотів купити англ фунт. Обійшов 9 банків. Курс від 13,2 до 13,35 грн за фунт. В жодному нема готівкового фунта. Можуть покласти на рахунок, відкриття якого коштує від 30 грн. При тому картку в фунтах - вони зробити не можуть. Питання н*х тоді мені ті фунти??? Після чого - підходжу до валютчика. Курс 13,02 грн. За годину привозить всю необхідну сумму. І однаково - є в нього ліцензія чи нема, платить він податки чи ні. Допоки на державні гроші будуть будувати дачі, давати 450 придуркам квартири і матеріальні допомоги буде і така мінімальна зарплата і така пенсія.

Валютчик - це така ж людина, яка заробляє гроші дещо іншим, ніж Ви способом. Тому якщо в них і стріляють, то це біда, тому, що якщо таж шантрапа завтра побачить, що і у Вас є гроші, то можуть і Вас "зустріти"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...